Ознаки недоглянутою жінки: список

Параметри, за якими можна визначити недоглянуту жінку.

За останні декілька років увагу жінок до своєї зовнішності істотно збільшилася. Тепер усі прагнуть ходити на епіляцію, до косметолога, а також в тренажерний зал, щоб підтримувати своє тіло у формі. Але існує кілька ознак, які вказують на недоглянутість. У цій статті ми розповімо про них.

Ознаки недоглянутою жінки: список

Список:

  1. Величезна кількість укладальних засобів на волоссі і відросло коріння. Якщо ви фарбуєте волосся в певний колір, який суттєво відрізняється від вашого натурального, будьте готові підтримувати його. Тобто час від часу проводити повторне фарбування.
  2. Псують зовнішній вигляд посічені кінчики. Це виглядає так, ніби ви ніколи в житті не відвідували перукаря і повністю ігноруєте зовнішній вигляд волосся.
  3. Обліз лак. Це стосується не тільки нігтів, нафарбованих лаком звичайним, але і з використанням шелаку. Відповідно, якщо шелак відріс на півсантиметра, облупился на кінчиках і потріскався, це говорить про недоглянутості, а також тому, що вам ніколи сходити до майстра манікюру. Якщо у вас проблеми з часом, радимо взагалі не наносити гель-лак, а просто прозоре покриття.
  4. Недоглянута кутикула. Як не дивно, але товстий шар наросла кутикули, а також задирки, суттєво псують манікюр. Здавалося б, що це несуттєва деталь, але багато чоловіків і не тільки чоловіки, звертають увагу на такі дрібниці. Вони досить часто кидається в очі. Відповідно доглядайте за своєю кутикулою, і щодня наносити на неї зволожуючий масло. Також раз у 3 тижні відвідуйте майстра манікюру, для того щоб він обрізав область кутикули, завдавав покриття.
  5. Жовті зуби. Природно, не кожен може дозволити собі сходити до стоматолога для відбілювання. Тому що процедура є досить дешевою. Але все ж мінімальний догляд повинен бути. Необхідно 2 рази на день чистити зуби, а також звести до мінімуму використання кави, чаю, а також цигарок. Обов'язково сходіть до стоматолога і видалити зубний камінь. Процедура не дуже приємна, досить болюча, але зуби дійсно стануть виглядати набагато краще.
  6. Величезний шар тонального крему на обличчі. Справа в тому, що якщо цього кошти дуже багато, воно може розколюватися шматочками, покриватися лусочками, навіть тріщинами. Шкіра виглядає ненатурально, дуже негарно.
  7. Ще однією ознакою недоглянутою жінки є проблема з шкірою. Тобто наявність прищів, а також чорних крапок. Час від часу наносити маски-плівки. Можна придбати спеціальні пластирі, які допомагають позбавитися від чорних точок в області носа, щік, підборіддя і чола. Це сущі копійки, але істотний результат.
  8. Дуже суха шкіра і зморшки. Дійсного, багато жінок схильні до пересушування шкіри. Щоб такого не відбувалося, рекомендуємо наносити зволожуючий крем, а також гелі. Особливо це стосується області навколо очей.

Як бачите, доглянута жінка не та, що добре одягається. Доглянутість в чистоті і уваги до себе.

ВІДЕО: Ознаки недоглянутою жінки