10 ознак дешевої жінки

Як відрізнити дешеву жінку?

На екранах телевізорів, а також на обкладинках глянцю, все частіше можна побачити жінок-ляльок, які не є красивими. Вони зробили себе за допомогою пластичних операцій, чогось справжнього у зовнішності практично не залишилося. Іноді багатьом здається, що такий вид недоречний і зовсім ненатуральний, тому виглядає дешевим. У цій статті ми розповімо про основні ознаки дешевої жінки.

10 ознак дешевої жінки

Зверніть увагу, дешева жінка — це зовсім не характеристика матеріального становища, це принцип життя. Заробляючи трохи можна виглядати дорого і добре.

Ознаки дешевої жінки:

 1. Насамперед такі жінки дуже цінують гроші. Це пов'язано з тим, що вони сприймають чоловіків зовсім не як об'єкт обожнювання, поваги, а як гаманець або джерело грошей. Відповідно панночці абсолютно все одно, як виглядає чоловік. Основне його завдання — забезпечувати її «хотілки», купувати все, що бажає. Саме таких дівчат часто можна зустріти в компанії чоловіків старшого віку, великих, товстих, а також зовсім не привабливих. Виглядає таке видовище дуже контрастно. Відповідно така дівчина вибираючи чоловіка, не орієнтується на його духовні якості, віддає перевагу виключно гаманцю. При цьому така дівчина ніколи не заплатить за себе в кафе, прийшовши навіть на дружнє побачення або на зустріч між партнерами. Вона вважає, що чоловік повинен оплачувати рахунки, обідаючи з жінкою. Людини, який не готовий до оплати рахунку, називає нищебродом.

  З багатим чоловіком
 2. Дешева жінка обожнює бренди, при цьому справа доходить до абсурду. Їй абсолютно все одно, що ця сумка або туфлі абсолютно не підходять під певний образ. Головне, що вони конкретного бренду, який закохана дівчина. Відповідно до речі вибираються не тому, як вони поєднуються один з одним, а просто по приналежності до брендів.
 3. Яскраві, кричущі вбрання, яскравий макіяж. Дівчина фарбується зовсім нескромно. Навіть для походу в офіс або денного макіяжу вибирає дуже яскраві, кричущі відтінки, які підходять для вечірнього макіяжу. Для такої жінки, головне виглядати яскраво і помітно, щоб її помітили. При цьому абсолютно все одно, наскільки даний макіяж, одяг підходить для дівчини. Головне, щоб вона була яскравою. Відповідно у величезних кількостях у такої дівчини в гардеробі можна знайти одяг з твариною принтом, рваних джинсів, а також блуз з великою кількістю страз, сіточок, паєток і мережива. Виглядає це досить крикливо, наляписто.

  Дешеві дівчата
 4. Дешеві дівчата дуже часто комбінують речі, які абсолютно не поєднуються між собою. Виглядає це досить смішно і незвично, тому привертає увагу. Дешеву дівчину можна виділити по помітному манікюру. Це велика кількість страз, яскраві кольори, величезна кількість розпису. Або дизайн нігтів, який вже давно не в моді. Вона не розуміє, що найкращим варіантом для жінки є французький манікюр або нюдовые відтінки, які допомагають підкреслити красу нігтьової пластини. Їй необхідно виділятися, бути яскравою, помітною. Тому і манікюр у неї відповідний.
 5. Ознакою дешевої жінки є недоречність. Вона навіть в магазин не може з'явитися без косметики і яскравого одягу. Вона не вийде з дому до тих пір, поки не завдасть товстий шар косметики, тональних засобів, пудри, а також рум'ян. Саме тому дівчина здається дуже яскравою, помітною. Іноді такий вигляд вельми несподіваний і недоречний у конкретній обстановці, атмосфері. Зазвичай це тіні з блискітками і яскрава помада. Все це наноситься одночасно.

  Дешевий макіяж
 6. Дешеві жінки живуть в кредит. Відповідно ця дівчина обов'язково купить собі нову шубу, і дорогі черевики, навіть якщо у неї немає на це коштів. Вона обов'язково візьме їх у кредит, але буде виглядати краще за всіх, для того щоб підкреслити свою індивідуальність, своє я.
 7. Дешева жінка ненавидить провінцію, навіть якщо сам звідти родом. Саме тому всіляко обливає брудом рідне місто і висміює її жителів.
 8. Дешева жінка дуже категорично і зневажливо ставиться до обслуговуючого персоналу, а також до людей, які надають певні послуги. Вона може нагрубити офіціанта в кафе або зневажливо спілкуватися з продавцем в магазині.
 9. У дешевої жінки в гардеробі величезна кількість речей, які вона одягала лише по одному разу. При цьому вона абсолютно не вміє поєднувати речі між собою. Іноді виходить щось безглузде. Коли з'єднуються речі абсолютно різних стилів, тільки тому, що вони здаються красивими і зробленими певним брендом.
 10. Знає собі ціну. Саме тому вона не піде в звичайну кав'ярню, а буде сидіти в елітному ресторані.Особливо якщо за неї заплатять.

  Дорога шуба

Стильна жінка може мати в гардеробі невелика кількість речей, але які відмінно поєднуються між собою. Таким чином вдається досягти величезної кількості незвичайних, яскравих образів, декоруючи і прикрашаючи їх різноманітними аксесуарами та біжутерією.

ВІДЕО: Ознаки дешевої жінки