Як запросити дівчину на побачення: рекомендації, ідеї, поради. Як не зіпсувати перше побачення?

В даній темі ми розглянемо, як запросити вподобану дівчину на побачення з першого разу.

Зміст

Багатьом хлопцям здається, що місія «запросити дівчину на побачення» — нездійсненне завдання. Але все в цьому заході просто, якщо правильно розставити пріоритети для досягнення мети. Тому в цьому матеріалі ми хочемо поділитися головними секретами, щоб добитися розташування дівчини і її отримати позитивну відповідь.

Як запросити дівчину на побачення?

Трохи більше століття минуло з тих дивних часів, коли побачень, як таких, не існувало. Нам важко зараз уявити, але зустріти свою першу любов дівчина могла тільки під час світських прийомів, урочистих балів або свят, коли на міських площах проходили масові гуляння. Сьогодні нам куди простіше знайти свою половинку і запросити її на побачення.

Важливо: Добре, коли в сім'ї закладається фундамент комунікабельності на прикладі радах і батьків. І, вступаючи в доросле життя, хлопець чи дівчина не відчувають труднощів з побудовою взаємовідносин з протилежною статтю – це запорука майбутнього щасливого життя.

Головне — не ходите навколо так близько
 • Але навіть у самих товариських, впевнених в собі і ерудованих молодих людей час від часу можуть виникати нестандартні ситуації або питання, на які, в силу своєї недосвідченості, вони відразу не знаходять відповіді. І, можливо, тим самим втрачають своє щастя. Тому в сьогоднішній темі ми хочемо підняти тему, як цього уникнути, як запросити вподобану дівчину на побачення. А також чим зацікавити її для подальшого розвитку відносин, які можуть перерости у щось більше і допомогти у створенні щасливої родини.
 • Насамперед, слід сказати, що тут не існує конкретних порад. Все залежить від психотипу двох особистостей, від їх бачення ситуації, від їх уявлення про моделі майбутнього сімейного життя. А насамперед, звичайно, від тієї іскри, яка можливо пробіжить між ними «з першого погляду». Або як ще кажуть, від «хімії» — виникне вона чи ні в спілкуванні між двома людьми. Саме це буває вирішальним для розвитку подальших відносин. Але поради такі необхідні – вони допомагають уникнути помилок і обрати правильний шлях.
 • Традиційно вважається, що ініціатива запрошення на побачення повинна виходити від чоловіка, тому ми і розглянемо саме цей варіант. Хоча слід зазначити, що в якихось ситуаціях дівчині теж не забороняється взяти на себе провідну роль.
 • Отже, на відміну від часів наших прабабусь, зустріч двох молодих людей сьогодні може статися де завгодно – в навчальному закладі, офісі, на якому-небудь громадському заході, в кафе, на відпочинку і навіть у всесвітній павутині. Немає нічого поганого в тому, щоб звернути увагу на вподобану дівчину і спробувати продовжити знайомство, де б ви її не зустріли.
 • Насамперед – дійте ненав'язливо! Молодий чоловік, який розраховує на увагу дівчини і її зацікавленість у розвитку подальших відносин, ні в якому разі не повинен нав'язливо її переслідувати, постійно дзвонити, відправляти безглузді СМС або особисті повідомлення в соцмережах. А тим більше, неприпустимо прояв яких-небудь сексуальних натяків або відвертих домагань.
Дійте впевнено, але ненав'язливо!

Запрошення дівчини на побачення з допомогою телефону

В громадському місці або транспорті ви зустріли чарівну даму. Запрошувати відразу її на чашечку кави не варто. Адже вона може негативно відреагувати на таку наполегливість. Бажано, делікатно попросити номер мобільного телефону. І зателефонуйте тільки на наступний день.

 • Тримайте в руках ваше хвилювання і будьте самим собою. І тоді обов'язково дівчина запам'ятає це побачення надовго. Твердим без хвилювання голосом можете запитати:
  • як у співбесідниці настрій;
  • добре пройшов вчорашній вечір;
  • як спалося;
  • які плани на завтрашній день;
  • як любить проводити час.
 • Великим плюсом запрошення по телефону буде те, що дівчина не бачить збентеження, непригодною міміку на обличчі, спітнілих долонь.
 • І пам'ятайте, необхідно бути впевненим у собі. Адже, якщо дівчина дала правильний номер – значить, ви їй симпатичні. І вона не проти зустрітися в більш інтимній обстановці.
По телефону робити запрошення дуже зручно

Пропозиції дівчата відправитися на побачення за коштами соціальних мереж

Сторінка в соціальних мережах – це маленька людське життя, де користувачі виставляють свої фото, діляться переживаннями і успіхами. Але ще соціальні мережі – це найбільш простий і зручний спосіб даму серця втягнути в розмову. З наступним запрошенням на побачення.

 • Якщо ваше знайомство з дівчиною сталося в соцмережах, і ви, зацікавившись нею, хочете продовжити його в реальному житті, то постарайтеся створити свій позитивний образ. Не пишіть дивні і двозначні пости у своїй стрічці, не розміщуйте непристойні картинки, відверту порнографію, пости негативного змісту.
   Вислуховуйте її, підтримуйте, ненав'язливо цікавтеся, як пройшов її день. Якщо помітите, що її щось турбує, запропонуйте допомогу. Так ви станете для неї цікавим і вона, напевно, захоче з вами зустрітися.
 • Перед початком надсилання тексту запрошення дозволено коригувати кілька разів. А це, безсумнівно, великий плюс. Також сказане в повідомленні доповнюють віртуальними квітами і веселими смайликами.
 • Важливо: Покладайтеся на хвилясту червону лінію внизу кожного неправильно написаного слова. Запам'ятайте – безграмотність у 80% дівчат відбиває бажання піти на побачення. Позитивний відповідь також залежить, наскільки креативно побудовано запрошення.

  Допомога — відмінний привід запросити дівчину

  Звернення з пропозицією піти на побачення при особистій зустрічі

  • Неважливо, відбулося ваше знайомство в інтернеті або ваші шляхи випадково перетнулися в реальному житті, вам важливо не зіпсувати перше враження про себе! Як би це дивно не звучало, але дівчата також люблять очима. До речі, як правильно себе зарекомендувати при першій же зустрічі, ви можете в матеріалі «Перше враження про людину».
  • Навіть якщо вам не пощастило народитися з «зовнішністю голлівудської», яка у перший момент знайомства може зіграти вирішальну роль для його продовження — не біда. Тут вже все в ваших руках! Стильний, охайно одягнений молодий чоловік, парфумом пахне хорошим, з добродушним, відкритим обличчям і приємною посмішкою, куди більше приверне увагу протилежної статі.
  • А ще додайте до цього аспект, якщо при розмові він не відводить погляд, не ніяковіє, не червоніє і не насилу підбирає слова для спілкування. Або навпаки – не намагається бути нарочито дотепним і базікати без угаву. Безсумнівно, такий хлопець приверне увагу дівчини. І ви обов'язково відчуєте це по її реакції – вона охоче буде підтримувати бесіду, уважно слухати, задавати питання і намагатися також справити приємне враження на вас. Значить, настав момент запросити її на побачення!
  Не забувайте про перше враження

  Рекомендації, як запросити дівчину на побачення

  Перш ніж ви вирішите це зробити, запам'ятайте кілька простих правил.

  • Ніколи не бійтеся, що вам відмовлять! Чоловік завжди повинен бути спокійний і впевнений у своїх силах! І запрошення на побачення повинно виглядати швидше ствердно, ніж запитливо. Тоді з'являється значно більше шансів, що дівчина його прийме. Але навіть в разі відмови це не привід засмучуватися і почувати себе приниженим.
 • Перш ніж запросити дівчину на побачення, визначтеся заздалегідь з місцем, куди ви її хотіли б запросити і з часом, яке підходило б для вас обох. Місце побачення може бути будь-яким, все залежить від вашої фантазії, ну і, звичайно ж, від уподобань дівчата, які бажано знати заздалегідь. До речі, цікаві місця для першого побачення ми може взяти з матеріалу «Куди повести дівчину на побачення».
 • Заздалегідь продумайте місце зустрічі
  • Краще, якщо в запасі у вас буде 2-3 варіанти, на випадок, якщо раптом запропоноване час виявиться для дівчини незручним, або ваша улюблена піцерія не підійде, тому що вона на дієті. Крім того, у дівчини має бути чітке розуміння того, куди вона запрошена, щоб одягнутися відповідним чином. Фраза «Давай кудись сходимо» абсолютно неприйнятна для першого побачення! Вона говорить про байдужість до майбутньої зустрічі і гідна такого ж невизначеного відповіді.
  • Запрошуючи дівчину, не варто вживати слово «побачення», воно може викликати непередбачену реакцію і поламати всі ваші плани. Просто – запрошення на прогулянку, в кафе, на концерт. Буде чудово, якщо воно буде зроблено ще і в завуальованій формі: «завтра обіцяють сонячну погоду, ти не проти покататися на катері?».
   • Або ви такій формі: «я знаю одне місце, де прекрасна французька кухня! Сподіваюся, ти погодишся повечеряти там зі мною?». А може: «у суботу в театрі прем'єра нового спектаклю. Я купив два квитки, думаю, тобі буде цікаво!»
  • Для запрошення на побачення потрібна відповідна обстановка. Щоб поруч не було сторонніх людей, відволікаючих подразників, шуму машин, гучної музики. Припустимо запрошення по телефону. У деяких випадках воно має свої переваги: молоді люди не бачать осіб один одного і можливого збентеження, молодій людині простіше вимовити слова запрошення і в разі відмови його прийняти, дівчині простіше прийняти запрошення або відмовитися. В телефонному режимі також можна сказати: «я подивлюся свій графік». І попросити передзвонити трохи пізніше.
  Враховуйте інтереси дівчата

  Як оригінально запросити дівчину на побачення: ідеї

  Але крім цього, існують і деякі нетрадиційні способи запрошення на перше побачення. Чи будуть вони успішними – важко сказати, все знову-таки залежить від ваших здібностей їх піднести і від індивідуального сприйняття дівчини. Але іноді варто спробувати, особливо якщо у вас є відчуття, що це може зіграти позитивну роль.

  Ми не будемо говорити тут про запрошення з прогулянкою на білому коні, який одного разу раптом зупиниться під вікнами коханої дівчини. Хоча і такий варіант не виключений. Поговоримо про більш доступні способи.

  • В якості оригінального запрошення ви можете використовувати кошик з квітами або просто невеликий букетик, в який буде вкладено красива листівка запрошення на романтичну вечерю. Напевно, це додасть вам шансів.
  • Запрошення у віршах, які ви прочитаєте їй особисто чи по телефону. Не обов'язково, щоб там були слова про піднесених почуттях, підійдуть навіть жартівливі вірші про погоду та природу, супроводжувані запрошенням провести дощовий вечір біля затишного каміну, попиваючи через соломинку гарячий шоколад.
  • Особисто написана і заспівана пісня під гітару, з запрошенням здійснити подорож на дах і помилуватися вогнями нічного міста. Тим більше, зараз не проблема знайти відповідний заклад, що пропонує саме такий сервіс в поєднанні з хорошим меню.
  • Лист із запрошенням, написаний ручкою на папері, згорнутий в рулон з сургучевою печаткою, в стилі наших прадідусів, покладене в поштову скриньку або вручене кур'єром.
  • Відео-запрошення в поєднанні з віршами або піснею власного виробництва із запрошенням взяти участь у цікавому квесті.
  • Невеликий креативний відеокліп з використанням ваших особистих фотографій, як учасників майбутнього концерту «зірок» або спортивного заходу, на яке ви хочете запросити дівчину.
  • Ну і зовсім вже оригінальне запрошення на побачення – у вигляді мурала, намальованого під вікнами дівчини. Тільки, у цьому випадку – обережно, щоб не бути притягнутим за порушення громадського порядку!
  Нестандартні методи також вітаються

  Як не зіпсувати запрошення на побачення і саму зустріч: поради

  Ну і останнє – як вести себе, запрошуючи дівчину, і як бути на першому побаченні, щоб воно не виявилося останнім. Про зовнішньому вигляді і поведінці ми вже говорили вище, тут нічого не змінюється. Залишається додати, що якщо перше побачення відбудеться – це вже означає, що ви подобаєтеся один одному. Після вже буде важливо одне в одному не розчаруватися. Ну і оскільки мова у нас йде про чоловіків, то саме їм і ми дамо деякі важливі поради.

  • Робіть компліменти дівчині! Фраза «добре виглядаєш» буде зовсім незайвою при зустрічі.
  • Не кажіть тільки про себе, не хваліться, навіть якщо є чим. І взагалі, на першому побаченні краще не торкатися особистих тем, не скаржитися на життя, начальника, відсутність вільного часу. Вибирайте для спілкування абстрактні позитивні теми.
  • Не розповідайте про своїх колишніх баришнях! Навіть якщо вам задають про них питання. «Інший раз» — буде цілком доречним відповіддю. І не розпитуйте про її колишніх відносинах.
  • Не бійтеся здатися смішним. Багатьом дівчатам подобаються хлопці з почуттям гумору.
  • Не запізнюйтесь! Ні на перше побачення, ні на друге, і взагалі ніколи! Це не характеризує вас з позитивної сторони.
  Почуття гумору завжди до місця
  • На перше побачення, як втім, і на подальші зустрічі, бажано приходити з квітами, і зовсім не обов'язково, щоб це був дорогий букет.
  • Не мелочитесь і не скупіться при розрахунку в ресторані, навіть якщо у вас виникла підозра, що вас спеціально хочуть «розкрутити» на дорогий вечерю. Просто, зробіть висновок на майбутнє. Ну і, звичайно ж, якщо ви запросили дівчину на вечерю, повинні оплачувати ви, а не пропонувати їй розрахуватися за себе або ділити навпіл.
  • Не зловживайте алкоголем!
  • Не намагайтеся поцілувати дівчину і взагалі ніяк не виявляйте свого сексуального потягу на першому побаченні, у цьому випадку воно може виявитися останнім.
  • Забудьте про мобільний телефон під час побачення! Краще його взагалі відключити.
  • Не приходьте на перше побачення з собакою, навіть якщо вона відбудеться в парку або на природі.
  • Прислуховування до побажань дівчата.
  • По закінченню побачення обов'язково проводите додому!
  Продумайте все до дрібниць
  <>Питання, які можна ставити на першому побаченні

  Хлопцям здається, що складно розбиратися в безпечних і цікавих темах. Але виявляється їх чимала кількість. Вибравши кілька із запропонованого переліку, ви зможете сприятливо вразити супутницю на побаченні:

  • посада, успіхи на роботі або в школі;
  • хобі, уподобання;
  • наявності домашніх вихованців;
  • останні подорожі, поїздки за кордон;
  • улюблені кінофільми, серіали;
  • уподобання в музиці;
  • книги, які викликають захват;
  • сценарій на майбутнє;
  • члени її родини;
  • кращі друзі;
  • мрії, фантазії;
  • потішні життєві епізоди;
  • причетність до благодійних проектів.

  Важливо: але врахуйте, що побачення – це повноцінний, живий діалог, а не допит з тортурами. Треба не лише ставити доречні питання, але і з розумом відповідати на поставлені.

  І не забувайте, що завжди потрібно залишатися собою! Якщо ви з першого дня почнете «одягати» маску, то нічого доброго з таких відносин не вийде! І ще раз повторимося, що ніхто не застрахований від відмови. Тому хлопцям, та навіть дорослим чоловікам стає важко запросити дівчину на побачення з-за цього страху. Але варто ставитися до такого стану речей, як пізнавального уроку. Значить, або ж ви щось не так зробили і мають намір це виправити, чи це не ваша половинка.

  Відео: Як запросити дівчину на побачення?