Як зробити з газети шапку, кепку з козирком, пілотку і капелюх? Головний убір з газети своїми руками: схеми

Газета — відмінний матеріал для того, щоб зробити головний убір. Газетна кепка, панама або капелюх завжди захистить голову від сонця або під час ремонту. Прості і зрозумілі схеми виробів з газети представлені в даній статті.

Головні убори з газети: які бувають?

Ідея створювати з газетного паперу головні убори виникла ще у часи СРСР. В той час люди намагалися винайти одноразовий предмет користування з підручних засобів.

Газетний папір, як виявилося, легко піддається складання і моделювання. З неї дуже швидко можна спорудити шапку, капелюшок, козирок і навіть пілотку.

Варто знати для чого, власне, потрібні такі головні убори:

  • Шапочка з газети легко замінить головний убір у спекотний сонячний день: на параді, в поході, в піонерському таборі, в будь-якому випадку під відкритим небом. Газетна шапка не дозволить проникнути через себе прямим ультрафіолетових променів і погіршити стан людини, а так само перегрів.
  • Козирок або капелюх, зроблена з газети, допоможе будь-якій людині під час ремонту квартири або будинку. Справа в тому, що будь-який вид ремонтних робіт: шпаклівка, побілка, наклеювання шпалер на стіни, штукатурка, пов'язаний з рідкими будівельними матеріалами. Часто доводиться працювати з високими поверхнями і стелею. Щоб будь-який будівельний матеріал не потрапив на голову, не зіпсував волосся, а так само особа, робиться «швидкий» головний убір з газети. Така шапочка надійно захистить волосся і її не шкода викинути після роботи.
  • Капелюхи, пілотки або кепки служать прекрасним декоративним прикрасою. Такі вироби можна пофарбувати художніми фарбами, надати естетичний вигляд. Після цього предмет можна використовувати для інсталяцій, постановок на сцені, інших творчий ідей, ігор.

Види головних уборів з газети:

шапка з подвійного аркуша газети, зроблена своїми руками
Козирок з газетного паперу ,зроблений своїми руками
Головний убір з газети — незамінна річ для дітей і дорослих
Різновид газетної шапочки для голови з будь-якої нагоди
Творчий підхід до створення головних уборів з газети

Як зробити з газети шапку для ремонту: схема складання

Як вже говорилося, шапочка для защиты голови під час ремонту – незамінна річ. Її можна одягати як жінці, так і чоловікові. Щільне згортання папери не дозволить шапочці розвернутися або втратити свій вигляд протягом всього робочого дня.

Робити шапочку випливає з самої звичайної, щільною газети. Так само можна використовувати кілька листів газети, щоб виріб було щільніше. Якісний аркуш паперу дозволить створити «міцне» виріб.

Газетна шапочка захистить голову і волосся людини під час ремонтних робіт від бруду

Зробити правильну й акуратну шапочку для ремонту допоможуть схеми:

Шапка з газети для ремонту, схема № 1
Шапка з газети для ремонту, схема № 2
Шапка з газети для ремонту, схема № 3

Як з газети зробити кепку з козирком: схема

Кепка з козирком може стати заміною головного убору для дитини або дорослого. До такого способу захистити голову від яскравого сонця часто вдаються вихователі дитячих садків і вчителі, щоб уберегти дитину без справжньої кепки або панами.

Схеми виробу слід знати кожній дорослій людині, адже в будь-який момент з ним може статися така неприємна ситуація. Завжди потрібно мати спосіб захистити себе і близьких від яскравого і палючого сонця.

Схеми створення газетного козирка для голови:

Козирок з газетному папері, детальна схема № 1
Козирок з газетному папері, детальна схема № 2
Козирок з газетному папері, детальна схема № 3

Як зробити пілотку з газети?

Пілотка з газети – це найпростіший головний убір, який можна зробити з підручних матеріалів. Для цього може знадобитися газета або навіть звичайнісінька альбомна, тетрадная папір.

В залежності від розміру пілотки, вона може бути використана, як:

  • Захист від яскравого сонця для дітей і дорослих
  • Захист від забруднення голови під час ремонту
  • Декоративний елемент або атрибут сценічного виступу

Зробити красиву акуратну пілотку допоможуть детальні схеми:

Пілотка з газети, зрозуміла і проста схема виконання виробу
Схема класичної пілотки з газетного паперу
Зробити пілотку з газети дуже просто

Як зробити панаму з газети: схема складання

Панама з газети – це ще один варіант головного убору різного застосування. Відрізняється вона тим, що має невеликі поля, здатні дати тінь на очі або захистити від крапель.

Для того, щоб згорнути панаму, потрібен подвійний великий лист цілісної газети і правильна схема.

Схеми створення панами з газети:

Детальна схема згортання газети для панами
Панама з газети, схеми виробу

Піратський капелюх з газети – це, насамперед, декоративний елемент. Таку капелюх, звичайно ж, можна використовувати для своїх корисних цілей, але навряд чи вам захочеться в екстремальних умовах витрачати багато часу на рукоділля.

Схеми створення «піратської капелюхи» з газети:

Піратський капелюх на голові, зроблена з газети
Піратська шапка з газети, схема виконання

Як зробити з газети ковбойський капелюх?

Красива газетна ковбойський капелюх – це справжній витвір мистецтва. Щоб виріб був міцним, його можна поверхнево покрити клейстером (суміш борошна і води, клей домашнього виробництва) або клеєм ПВА. Після цього використовують художні фарби, які можуть надати виробу реалістичний вид і обсяг.

ВАЖЛИВО: При створенні такої капелюхи ва може знадобитися не тільки клей, але і степлер!

Ковбойський капелюх, зроблена з газети

Схема ковбойського капелюха з газети:

Капелюх можна зробити з газети