Чоловічі Духи з феромонами: як працюють, що таке феромони в парфуми для чоловіків? Відомі, популярні чоловічі парфуми, парфумерія, парфуми з феромонами: назви, бренди. Кращі чоловічі модні, фірмові аромати, марки парфумів з феромонами: список

Сексуальний потяг до чоловіка часто досягається за рахунок духів з феромонами. Давайте дізнаємося про них детальніше.

Для того, щоб підкреслити власну мужність, брутальність, чоловіки користуються великою кількістю хитрощів. Адже вони також мріють, щоб привертати увагу жінок одним тільки поглядом, підкреслювати власну сексуальність, привабливість.

Для кожної жінок справжній чоловік – альфа-самець. Він може мати самий звичайний вигляд, але при цьому залучати даму власними феромонами. Якщо своїх дуже мало, тоді можна придбати те, що змогли придумати вчені. Існують речовини, які можуть впливати як на чоловіка, так і жінку.

Що таке феромони в парфуми для чоловіків?

Феромонами прийнято вважати хімічні речовини, що впливають на нервову систему людини, а також на ендокринну. Дані компоненти діють на людину протилежної статі. Внаслідок цього він збуджується, у людини виникає сексуальний потяг. За допомогою феромонів кожна людина може впливати на відчуття партнера, що веде до змін фізичного та емоційного плану.

Феромони бувають наступних видів:

 • Органічні. Вони виробляються людськими та тваринними залозами, також можуть отримуватися за рахунок рослин.
 • Синтетичні. Такі речовини виходять штучним шляхом в різноманітних лабораторіях.
Феромони для протилежної статі

Найпоширенішими серед природних феромонів вважаються наступні:

 • Андростенон. Виробляється всередині організму чоловіка. Завдяки речовині жінка починає в чоловікові помічати красивого самця, який здатний розмножуватися.
 • Андростадіенон. Виробляється організмом чоловіки, здатний підняти настрій кожній дамі.
 • Анростерон. Феромон вважається чоловічим, він викликає у представниць прекрасної половини почуття захищеності.
 • Андростенол. Може вироблятися як чоловічим організмом, так і жіночим. Дозволяє отримати відчуття розмноження.
 • Копулин. Феромон, що виробляється в жіночому організмі. Викликає у чоловіків сильне сексуальне збудження.

Феромонів, що виробляються в лабораторних умовах, набагато менше.

Серед них найчастіше застосовуються такі види:

 • Осмоферон. Цей феромон здатний посилювати сексуальність людини, привабливість.
 • Осмоферин. Володіє потужними властивостями, посилює активність чоловіка в сексуальному плані.

Переважно В чоловічих духів, присутні штучні феромони. Вони можуть доповнювати, посилювати впливу природних речовин.

Чоловічі Духи з феромонами — як працюють?

Чоловічі духи, в складі яких присутні феромони, підсилюють привабливість чоловіка. Це відбувається завдяки дрібним частинкам, які впливають на рецептори, розташовані в носі.

Коли продукт проникає на поверхню носа, рецептори передають сигнали в мозок, після чого людини починає залучати джерело, що володіє феромонами. Відзначимо те, що у природних речовин абсолютно відсутня аромати, але при цьому вони досить летючі. Штучні аналоги, вживані для чоловічих парфумів, випускаються за подібного методу, як натуральні компоненти.

Не вся продукція, яку пропонують продавці, дійсно має у складі феромони. Однак якісний товар все ж здатний отримати відмінні результати. У парфумів з феромонами є власні особливості. На них ви повинні обов'язково звернути свою увагу.

З феромонами
 • Не чекайте, що вибрані вами духи тут же почнуть діяти. Найчастіше такі продукти мають дуже різкий аромат, а тому він може не сподобатися протилежній статі.
 • У парфумів з феромонами маленький радіус впливу. Вони не зможуть залучити до чоловіка усіх жінок, які розташовані на відстані кількох метрів. Увагу зможуть звернути ті дами, які стоять зовсім поруч з чоловіком.
 • Не кожна дама відреагує на заклик, що виник від аромату. Скромною дамі не вистачить достатньо сміливості, щоб познайомитися з симпатичним хлопцем. Інших жінок і дівчат може зупинити, що їх вдома чекає кохана людина або навіть чоловік. Якщо відчуття досить сильне, тоді воно не знищиться ароматом іншої дами.
 • Парфуми з феромонами – не панацея, яка здатна допомогти закохати в себе об'єкт обожнювання. Це тільки невеликий «аксесуар», що підкреслює решта гідності людини. Духи розцінюється, як певний параметр, що привертає увагу. Однак його можна утримати лише завдяки достоїнствам. Духи не можуть закохати людини, вони лише породжують зацікавленість, сексуальний потяг.
 • Будьте обережні, коли будете користуватися парфумами. Ніхто не дає гарантію того, що препарат приверне лише коханої людини. Крім коханого, духи здатні залучати неврівноважених людей, викликати у них сильне бажання.
З феромонами
 • Парфуми з феромонами тримається зовсім недовго. Вона стрімко вивітрюється, швидко перестає приносити користь. Аромат проходить стрімко, але, а ефект може тривати трохи більше.
 • Такі продукти, як правило, у складі не містять спирту. Оскільки дана речовина може знищувати феромони, руйнувати їх.
 • Парфуми з феромонами приваблює протилежну стать, так і свій. Це теж може бути як величезним плюсом, так і мінусом.
 • У парфумах міститися запахи амбри, мускусу. Отже, можна впевнено стверджувати, що в кожному флаконі парфумерії присутня певна частинка феромонів. Тому така продукція викликала повагу та шану у жінки, чоловіків навіть тоді, коли науці не були знайомі феромони. Парфумерія відрізняється від звичайних духів числом чарівних компонентів, які дають можливість привернути увагу коханої людини.

Як правильно використовувати парфуми з феромонами?

Особливість феромонів полягає в наступному – вони можуть діяти нетривалий час, швидко і легко руйнуватися.

З-за цього ви повинні знати, що вплив даних речовин може бути негативним у таких ситуаціях:

 • Спирт може руйнувати вплив феромонів. Отже, його взагалі не використовують під час виготовлення подібної продукції.
 • Піт теж може негативно впливати на роботу феромонів, руйнувати їх.
 • Дія феромонів може блокуватися з-за коштів, які використовуються для укладання зачісок.
 • Феромони погано діють, якщо парфуми наносяться на речі.

Крім цього, ви повинні знати, що феромони діють максимум протягом 8 годин. Відповідно вам доведеться їх час від часу оновлювати на шкірі. Краще наносити запахи подібного типу на ділянки шкіри, які не прикриті речами, де розташовані великі кровоносні судини. Наносьте духи в зоні зап'ястя, лікті, щоки, вушні мочки. При цьому шкіра повинна бути обов'язково чиста. Перед тим, як нанести запах на ці зони, не використовуйте дезодорант, лосьйон або крем.

Правильно користуватися

Не використовуйте занадто багато парфумерії, щоб отримати реакцію з боку людини іншої статі. Просто нанесіть пару крапель, їх буде достатньо. Не захоплюйтеся такими духами. Застосовуйте в крайніх ситуаціях. Щоб запах зміг краще проникнути через тканину, носіть речі, виконані з легкого натурального матеріалу, який здатний пропускати природні запахи тіла.

Крім того, подібна парфумерія може викликати негативні наслідки. Не користуйтеся нею, якщо ви будете відвідувати вечірку зі спиртними напоями або плануєте просто вирушати в незнайоме вам місце.

Як вибрати кращі чоловічі модні, фірмові аромати, марки парфумів з феромонами: список брендів

Для початку варто відзначити, що купувати парфумерію краще в спеціалізованих магазинах, які дорожать власною репутацією. У подібних місцях ви точно ніколи не купити підробку. Можете вирушати за новою покупкою тільки після обіду, краще ввечері. В цей час доби рецептори нюху краще можуть відчувати аромати.

Обов'язково прочитайте на упаковці товару, що міститься у складі духів. У парфум повинен бути відсутній природний мускус, оскільки даний компонент сильно впливає на психіку людини, викликає серйозні наслідки. Вибирайте запахи, в яких є рослинні феромони. До таких запахів можна віднести майоран, пачулі, імбир, мускатний горіх і так далі. Дані ароматичні масла роблять образ більш романтичним, посилюючи при цьому сексуальний потяг партнера.

Подивіться, щоб продукт не містив спиртів. Як було сказано вище, саме з-за спирту можуть руйнуватися феромони. Ось чому сучасні парфуми сьогодні випускають тільки на основі олій. Також вам потрібно враховувати запах, отже, обирайте лише приємні аромати. Постарайтеся віддати перевагу парфумам, який має складний склад запаху. Саме вони здатні відкриватися різноманітними гранями.

Дія феромонів

Коли вивчіть склад духів, нанесіть невелику кількість засобу на тест-смужку. Запах зможе повністю розкритися через деякий час. Можливо, через кілька хвилин ви не будете відчувати запаху. Якщо таке станеться, попросіть людей поруч з вами перевірити, чи є ще аромат. Якщо вони відчують, тоді можете сміливо купувати парфуми. Це говорить про те, що ви відшукали власний аромат, який підходить 100% вам.

Сьогодні багато бренди випускають продукцію в феромонами. Серед них самими відомими вважаються наступні:

 • Ейвон. Цей відомий у всьому світі бренд косметичних препаратів при дуже гарному якості відрізняється тим, що вся продукція коштує досить недорого.
 • Летуаль. Якщо ви хочете привернути увагу коханої дами, тоді вам варто вибрати продукцію цього бренду, наприклад, парфуми Luna Rossa або Isa E Super.
 • Оріфлейм. Знаменитий бренд, що випускає недорогі за ціною духи. У каталозі компанії ви завжди можете знайти велику кількість парфумерії, яка допоможе вам збільшити сексуальність в очах коханої дами.
 • Випускає парфуми іспанська фірма. Вона виготовляє легкі запахи, якими можуть користуватися молоді, енергійні люди. Парфум дуже хороший, але стійкість у нього невелика. Перевага продуктів цього бренду – їх ви зможете поміняти на протязі всього дня.
 • Елітний бренд, який був випущений в Італії. Продукт представлений на ринку косметики, як парфуми для обраних. Чоловічий запах вважається строгим, їм можуть користуватися респектабельні чоловіки від 30-ти до 45-ти років.
Залучення феромонами
 • Сьогодні цей бренд випускається французькою компанією, яка виробляє виключно вишукані, лаконічні чоловічі парфуми. Підходить продукція чоловікам, незалежно від віку, загального стилю володаря.
 • Елітна косметика французького бренду, яка коштує досить дорого. Рекламує себе, як продукція, призначена для заможних людей, які мають хороший, вишуканий смак.

Відомі, популярні чоловічі парфуми, парфумерія, парфуми з феромонами: назви, бренди

Виділимо найбільш популярні марки парфумів:

 • Pherazone. Цей запах випускається у вигляді одеколону, користується популярністю у чоловіків. В одеколоні присутні якісні компоненти, які були проведені в лабораторіях. Після численних досліджень вчені з'ясували, що застосування даного запаху збільшує привабливість чоловічої половини в очах жінок. Продукт збудливо впливає на жінок, у ньому використовуються тільки якісні компоненти.
Парфуми
 • Nexus Pheromones. У цьому ароматі присутні 7 феромонів. Внаслідок застосування цих духів чоловік відчуває себе більш привабливими в очах жінок. Крім того, запах парфумів має відмінну стійкість. Запах може триматися на шкірі протягом 10 годин. Продукт вважається потужним збудливим парфумом.

  7 феромонів у складі
 • Sexy Life. Товар даної компанії має приємні аромати. У складі духів для чоловічої половини може бути мускус. Він ще з давнього часу застосовувався чоловіками, щоб розпалити чуттєвий вогонь в улюбленій жінці. У колекцію входять духи, що складаються з 10 різних ароматів. Особливість продукції – вона повністю відповідає найбільш відомим світовим маркам духів. Відмінна риса такої парфумів з феромонами – в основі її тільки ароматизоване масло, плюс феромони. Вся лінійка запахів виготовлена в єдиній стилістиці – маленькі флакончики, є кульковий аплікатор. Завдяки цьому можна економно витрачати парфум. Чоловічі продукти оформлені сріблясто-чорними тонами.
Для чоловіків
 • Obsession. У парфумах поєднуються класичні аромати мускусу, масло амбри, масло лаванди. Цей запах здатний зробити чоловіка сексуальніше в очах коханої дами. Запах був створений саме для такої мети.
Класика
 • Egoiste. В даних магічних парфумах поєднується аромат 2-х масел – це сандалове масло і троянда.
Магія феромонів
 • One million. Випустив ці духи бренд Paco Rabanne. У складі присутні приємні нотки, які здатні закрутити голову жінки.
1 мільйон
 • Trussardi My Land. Основні нотки духів – шкіра, яка поєднується з деревиною. Парфум вважається досить чутливим, але при цьому він легкий, оскільки в складі містяться ноти цитруса.
З цитрусом
 • Hugo Boss №6. Досить свіжий запах, який надає чоловікові почуття свободи, легкість, впевненість. Парфумом можуть користуватися молоді, міцні хлопці. У складі продукту присутні мандаринова нотка, мандарин, кардамон і багато інших.
Для впевнених чоловіків
 • DESIRE ARIA. У парфумах міститься дуже багато феромонів. Аромат віддає свіжими нотками, який з часом розкривається, стає цитрусовим. Основа духів – кедр, мускус. Також помітні аромати лотоса і м'яти.
Унісекс
 • Guerlain. Люксові дорогі парфуми з феромонами. Флакончик парфумів володіє вишуканим оформленням. Запах тонкий, ніжний, гармонійний. Духи вважаються справжньою класикою.
Люкс

Сучасні парфуми з феромонами можуть здивувати вас. Завдяки їм ви точно зможете стати більш впевненим у собі чоловіком.

Відео: Чоловічі духи з феромонами — варто чи ні?