Відомі, популярні чоловічі французькі парфуми, парфумерія: назви, бренди

Чоловіки, як і жінки, люблять якісний парфум. Дуже великим попитом користуються саме французькі марки. Давайте дізнаємося, які з них найбільш популярні.

Коли ми говоримо про парфумерії, то відразу ж згадується Франція, адже саме звідси почали свій шлях багато популярні бренди. Наприклад, Chanel, Christian Dior або Estee Lauder є виключно французькими, а з продажу парфумів Франція стоїть на першому місці.

Дуже давно приємні аромати вважалися просто необхідністю, але сьогодні одеколони допомагають просто поліпшити настрій або доповнити образ. Іншими словами, парфуми стали ще однією важливою частиною образу, також як і одяг.

Ми вирішили поговорити про чоловічих французьких парфумів, а точніше — про кращих їх представників.

Найкращі французькі чоловічі парфуми: рейтинг, огляд

На сьогоднішній день у світі представлено не так багато ароматів, які дійсно запам'яталися в історії. І далеко не всім з них вдалося зробити щось неймовірне, щоб прямо розбурхувало почуття й уяву. Ми підібрали шість найбільш популярних чоловічих духів, які дійсно можуть називатися кращими:

6 місце. Creed Green Irish Tweed Millesime

Creed Green Irish Tweed Millesime

Це досить цікавий аромат. Він вирізняється свіжістю, але в той же час він звичайний. Це класичний аромат, який популярний серед чоловіків вже не одне десятиліття. Ідеальне поєднання квіткового, деревного і зеленого аромату дозволило стати одеколону одним з кращих.

5 місце. Aramis

Aramis

Ще один класичний аромат, який є прикладом для інших. Він існує з 1965 року і не втрачає актуальності. У парфумерній композиції відмінно поєднуються земельно-деревні і шкіряні ноти. Це як раз і дозволяє йому бути впізнаваним. Такий одеколон «носити» не кожен чоловік, а тільки той, що звик шанувати традиції та впевнений у собі.

4 місце. Givenchy Gentlemen

Givenchy Gentlemen

Цей аромат існує з 1975 року. Вважається, що вони виділяють чоловічу елегантність. У представленому ароматі поєднується пачулі, ветивер з шкірою. Це дає рівний запах і дозволяє залишатися впевненим у собі. Після нанесення відразу ж проявляється мед, кориця і бергамот. Таке поєднання вийшло досить вдалим і таким, що запам'ятовується.

3 місце. Том Форд Mandarino Di Amalfi

Том Форд Mandarino Di Amalfi

Цей аромат не чисто чоловічий, а унісекс. Він відрізняється оригінальним поєднанням. На самому початку він проявляється цитрусами або одягають і дає заряд гарного настрою на цілий день, а увечері — супроводжується теплим бризом аромату нічних квіток. Mandarino Di Amalfi вважається кращим чоловічим одеколоном преміальної якості. Він є ексклюзивним, а тому його можна знайти далеко не скрізь.

2 місце. Крістіан Діор – Eau Sauvage

Крістіан Діор – Eau Sauvage

Він з'явився в 1996 році. Він об'єднав в собі нотки лимона, розмарину, базиліка і цитрусів. Важливо відзначити, що аромат дуже запам'ятовується і їх володар точно буде в центрі уваги. Покупці кажуть про цих парфумів як про елегантних і вишуканих.

1 місце. Bois 1920 Pro Monsieur

Bois 1920 Pro Monsieur

З'явився в 1920 році. Аромат підходить і для чоловіків, і жінок. Його аромат проявляється бергамотом, лимоном, мускатним горіхом, ялівцем, паприкою і трояндою. Носити ці парфуми можна кожен день і в будь-якому стилі. Це найкращий варіант для чоловіків.

Вибирати новий аромат завжди приємно, але для початку краще вибрати такий магазин, де різноманітність варіантів не занадто велика, так ви підберете аромат для себе і не втомитеся від великої кількості ароматів. Перш ніж відправлятися в магазин, подумайте, який саме аромат буде для вас підходящим — свіжий, легкий чи важкий і зухвалий. Шукайте в цьому напрямку, а не вивчайте все підряд.

Відео: Франція.МОЯ Колекція Парфумів. Кращі чоловічі аромати