Сонник – бачити в сні, що вкусила змія. До чого сниться, що вкусила чорна, зелена, жовта, біла, велика, маленька, отруйна, гримуча змія за руку, ногу, палець, чоловіка, жінку, дитину, кішку, собаку: тлумачення сну

Кусає змія уві сні рідко є сприятливим символом. Проте в деяких випадках подібні сни віщують одужання або зміну ситуації в кращу сторону.

Зміст

Укус змії в сні, як правило, рідко несе позитивний посил, але і для паніки не є приводом. Такий сон має попереджувальний характер, закликає об'єктивно оцінити ситуацію і власну лінію поведінки. Сюжет, його деталі зможуть пояснити що відбувається.

Змія, яка готується до укусу уві сні — попередження.

До чого сниться, що вкусила змія?

Зміїний укус є сигналом того, що зараз не найкращий час для подорожей і нових бізнес-проектів, з-за підступів конкурентів може опинитися під загрозою і принести проблеми. Трактування сну кардинально змінюється в залежності від відчуттів, наприклад, якщо біль від укусу не відчувається, то можна розраховувати на прибуток або виграш.

  • Сон, у якому довелося відчути, як змія вкусила за особу віщує хворобу, протягом якої необхідно контролювати.
  • Той, хто уві сні зловив кусає змію, може розраховувати на вдале вигідну знайомство.

До чого сниться: змія вкусила за руку?

Плітки і інтриги можуть спричинити за собою проблеми в сім'ї і на роботі. Активні дії тільки загострять конфлікт, потрібно проявити терпіння і витримку. Немає сенсу сподіватися на допомогу друзів, які до цього часу вважалися надійними. У цей період не варто давати гроші в борг навіть родичам, повернути їх не вдасться.

Сон, у якому змія кусає за руку, пророкує неприємності та конфлікти.

До чого сниться змія, укусившая за ногу?

Як правило, такий сон є наслідком моральної травми і занепаду сил, коли важко йти далі, протистояти негараздам, пропадає відчуття грунту під ногами. Можливості у протистоянні нерівні, опонент дуже сильний і володіє великим впливом, він здатний принести проблеми як на роботі, так і в особистому житті. Слід відволіктися, щоб викинути негатив з голови, внести зміни в життя, а краще змінити обстановку, відправитися в подорож і відпочити.

До чого сниться змія, яка хоче вкусити?

Сон підтверджує сумніви сплячого в людях, що оточують його. Підозра про те, що серед них є людина, яка виявляє бажання допомогти, лестить, але насправді чекає зручного випадку для підступу, в даному випадку виправдане. Зараз збіг обставин такий, що зусилля будуть марними, від сновидіння мало що залежить, залишається тільки покластися на волю долі і спробувати якомога швидше обчислити недоброзичливця і припинити з ним стосунки. Втім, якщо вдалося уникнути укусу змії, можливо примирення двох ворогуючих сторін.

Якщо укусу змії уві сні вдалося уникнути, наяву відбудеться примирення ворогів.

До чого сниться жінці, чоловікові змія, яка вкусила?

У жінки після такого сновидіння є привід сумніватися в особистості людини, з яким вона зустрічається. Не все так гладко, як здається на перший погляд. Щоб зрозуміти причину, потрібно звернути увагу на його коло спілкування, що його об'єднує з друзями. Сон пророкує охолодження відносин і розлучення, причиною якого може бути поява суперниці або зрада.

Укус змії для чоловіка є сигналом бути обережним у стосунках як сімейних, так і дружніх. Серед товаришів може ховатися особу, яка використовує дружбу в особистих цілях, що може спричинити сварки в сім'ї і проблеми на роботі аж до її втрати.

Жінці, що побачила в сні укус змії, варто остерігатися появи суперниці наяву.

До чого сниться, що змія вкусила за палець?

Сни в яких укусу піддався палець руки пов'язують з ризиком фінансових втрат, попереджаючи про сумнівні угоди і афери, потрібно економніше поставитися до витрат. Якщо укушеним виявився палець ноги, доведеться протистояти бажанням опонентів використовувати компромат і морально принизити гідність сновидця. Щоб уникнути такої ситуації потрібно стежити за своєю поведінкою, прораховувати кожен крок, проявити стриманість і спокій.

До чого сниться: вкусила змія чорна, зелена, жовта, біла?

  • Сон в якому кусає чорна змія говорить про те, що на зміну світлій смузі життя прийшла сіра. Можливо, це результат помилки, вчиненої в минулому і докорів сумління. Є можливість розібратися та знайти те, що не дає спокою. У цей період не варто довіряти незнайомцям, не всі люди доброзичливі, серед них можуть ховатися шахраї і аферисти.
  • Сон, у якому довелося відчути укус зеленої змії, закликає не лише визначитися з вибором, але і до нього поставитися більш уважно, наскільки він важливий для сновидця, матеріальних або духовних цінностях він повинен ґрунтуватися. Слід придивитися до партнера, можливо, все не так ідеально, і настав час зняти рожеві окуляри.
  • Образ жовтого змії співвідноситься зі злістю і заздрістю. Це означає, що у даний період плітки і чутки оточують сновидця, вірогідні зрада з боку близької людини. Втім, і сам він здатний не тільки переступити через інтереси оточуючих, але і з легкістю впоратися з підступами недоброзичливців.
  • Укус білої змії несе з собою подарунки, здійснення мрій, прибуток. Однак біда в тому, що тепер це все не принесе очікуваної радості. Все виявиться зайвим, а представився шанс буде втрачено.
Жовта змія уві сні — символ заздрості і злості.

До чого сниться: змія вкусила дитину?

Образ дитини може в даному випадку символізувати дітище сновидця, щоб це не було — бізнес, проект, робота, словом, те, у що він вклав душу, і дуже боїться втратити. Якщо подібну картину бачать батьки, сон висловлює тривогу про здоров'я дітей, їх визначення на життєвому шляху. Потрібно зрозуміти, що настав час навчитися довіряти і прийняти їх вибір.

До чого сниться: велика змія вкусила?

Хворим людям укус великої змії віщує швидке одужання і міцне здоров'я. Для заміжньої жінки сон має позитивне значення, їй вдасться випередити суперниць, і врятувати шлюб.

Укус великої змії уві сні обіцяє одужання хворим.

До чого сниться: маленька змія вкусила?

Маленька змія символізує поки ще маленьку проблему, якої сновидець не надає значення. Однак, якщо її не вирішити вона здатна вирости великою і доставить масу неприємностей, причому в будь-якій сфері життя. Слід проаналізувати ситуацію у роботі, сім'ї, звернути увагу на своє здоров'я.

До чого сниться: отруйна, гримуча змія вкусила?

В даному випадку в образі отруйної змії ховається дуже хороший друг, про якого сновидець не підозрює і ставиться з недовірою. Насправді цей чоловік здатний не тільки надати значну підтримку, але стати кращим другом життя.

Якщо уві сні кусає гримуча змія, в житті доведеться постраждати від підступів суперників, які перевершують сновидця в силах.

Укус отруйної змії уві сні може означати появу в житті сновидца вірного товариша.

До чого сниться змія, укусившая кішку, собаку?

  • Тому, хто побачив уві сні, як кішку кусає змія, потрібно бути готовим до того, що доведеться стати свідком конфлікту між іншими людьми, а яку позицію зайняти — вибір за сновидцем. Зайве проявити обережність з людьми, які користувалися довірою.
  • Слід уважніше поставитися до власних дій, необдумані вчинки можуть заподіяти шкоду іншим людям, якщо довелося побачити в сні, як змія вкусила собаку.
Змія, що кусає собаку уві сні, застерігає сновидця від необдуманих вчинків.

До чого сниться: убити змію, яка вкусила?

Якщо вдалося уві сні розправиться з укусившей змією, вдасться взяти верх над недоброзичливцями і проблемами в житті. Втім, є небезпека потрапити в незручну ситуацію з далекосяжними наслідками, доведеться докласти зусиль для збереження гарної репутації. Якщо вбита велика рептилія — треба діяти на випередження, і придивитися до оточення, хтось здатний заподіяти неприємності, а успіх дістанеться дорогою ціною.

Сон, у якому пощастило вбити кусає змію, пророкує перемоги наяву.

Сни про кусючих змій, рідко має позитивне значення. Але не варто засмучуватися, в даному випадку підсвідомість відображає тривогу сновидця, передчуття обману або шахрайства. Це привід проявити обережність, оцінити оточення і ситуацію.

Відео: До чого сниться укус змії?