Кращі препарати проти паразитів для собак: список з назвами, склад, дія, застосування

Якщо ваша собака підхопила паразитів під час прогулянки, чи від інших вихованців, важливо вчасно провести лікування. Для вибору препаратів, скористайтеся нашими порадами.

Зміст

Собаки постійно схильні до зараження різних паразитів незалежно від пори року. Це можуть бути глисти або блохи. Паразити, які живуть всередині тварини, бувають досить небезпечними, оскільки вони можуть жити не тільки в кишечнику.

У нашому матеріалі ви зможете дізнатися, які сьогодні існують препарати, які дозволяють знищити глистів, бліх. Якими особливостями володіє той чи інший засіб, після чого ви точно виберіть самий ідеальний варіант для власного вихованця.

Кращі препарати проти бліх для собак

Існують такі види паразитів, для яких «будинком» стають наступні органи:

 • Легкі
 • Печінка
 • Серце

Щоб собака була постійно в нормальному стані, необхідно вчасно розпізнати ознаки наявності паразитів, знищити їх. Але, щоб у вихованця вони повторно не з'явилися, необхідно регулярно проводити профілактику.

Сучасна індустрія не стоїть на місці, а тому споживачі можуть постійно спостерігати за тим, як з'являються нові препарати від паразитів для собак.

У них майже однаковий вплив, але відмінності все-таки є в:

 • Складі
 • Ефективності
 • Ціною

Ось чому у багатьох людей, які обожнюють собак, можуть виникати проблеми з вибором ідеального препарату. Відзначимо те, що всі існуючі засоби розділяться на певні групи.

Препарати випускаються у вигляді:

 • Таблеток
 • Шампунів
 • Спреїв
 • Краплею
 • Нашийників

Кожен засіб має як переваги, так і недоліки. Цю інформацію обов'язково використовуйте, коли будете вибирати препарат.

Кращі препарати проти паразитів для собак: краплі

 • Hartz
 • Stronghold
 • Барс

Краплі вважаються найбільш поширеними, так як вони володіють наступними перевагами:

 • Ними зручно, легко користуватися. Потрібно лише капнути препарат на шерсть, обережно втерти.
 • Вони надійні.
 • Краплі можуть діяти досить довго.
 • Купити кошти можна в будь-якій спеціалізованій аптеці.

Але ці препарати проти паразитів для собак мають і деякі недоліки. Наприклад, у них висока ступінь токсичності. У тварини можуть виникати різноманітні негативні наслідки, отже, більшість препаратів не підходить для цуценят. Однак, незважаючи на це, багато собаки добре переносять кошти.

Краплі підходять для собак, які часто гуляють на вулиці, але живуть в будинку. Рекомендовано використовувати, якщо собака вже заражена і для профілактики.

Hartz

Краплі ефективні, змогли завоювати популярність серед споживачів. Фірма-виробник стежить за тим, щоб продукція випускалася якісна. Також виробник підходить з усією відповідальністю до безпеки препарату. Отже, купуючи ці краплі, ви повинні бути впевнені, що ваш вихованець позбутися скоро від паразитів.

Крапельки

Головне достоїнство препарату – він виготовлений для собак різних порід, розмірів.

Stronghold

Засіб належить до найкращим препаратів проти бліх. Вже після першого використання ви помітите позитивний ефект. Такий препарат підходить як дорослим особинам, так і маленьким цуценятам від 6-ти тижнів. Краплі абсолютно безпечні, гипоаллергеные. Їх можна використовувати одночасно з іншими ліками.

Барс

Краплі від паразитів для собак російського виробництва. Вони ефективні, економічні, але володіють деякими побічними ефектами. Через препарату у тварини може збільшитися слиновиділення, виникнути алергія. У складі препарату присутній чистотіл, який є дуже потужним компонентом серед вітчизняних засобів і його використання можливе навіть для цуценят.

Псові

Однак після використання цього продукту вихованця бажано не купати, також не особливо бажано контактування діток з собаками.

Кращі препарати проти паразитів для собак: спреї від бліх

 • Фронталайн
 • Beaphar
 • Hartz

Спреї за власним якостям не поступаються краплях. Ці препарати від паразитів для собак відмінно справляються з блохами , можуть діяти на протязі декількох тижнів. Головний мінус спреїв – вони токсичні, отже, їх заборонено використовуватися для цуценят.

Нанесіть Спрей на 30 хвилин в зоні холки. Коли півгодини пройде, засіб змийте водою. Застосування даних препаратів популярне серед кінологів. Також їх застосовують в собачих притулках.

Фронталайн

Цей препарат від паразитів для собак вважається найбільш популярним серед подібних аерозолів. Свою популярність він зміг завоювати, так як їм легко користуватися. Головний мінус – засіб коштує досить дорого.

Спрей

Beaphar

Спрей має високу ступінь безпеки, тому його можна використовувати навіть для цуценят. Крім того, препарат володіє високою ефективністю впливу.

Hartz

Продукти даного бренду вважаються альтернативою коштів, які були перераховані вище. Популярні спреї завдяки тому, що вони абсолютно безпечні в застосуванні. Компанія випускає також лінійку засобів, які призначені для цуценят.

Кращі препарати проти паразитів для собак: популярні шампуні від бліх

 • Фитоэлита
 • Доктор Zoo

Шампунь від бліх – це відмінний препарат від паразитів для собак, який дозволяє усунути бліх у собак. Він впливає делікатно, легкий у використанні, ефективний.

У складі багатьох шампунів присутні речовини, м'яко очищають шерсть, зволожуючі і пом'якшуючі епідерміс.

Фитоэлита

Шампунь зміг завоювати одне з лідируючих місць серед подібних препаратів. До складу засобу входять лікарські трави.

Процедура купання разом з шампунем займає не більше 10 хвилин. Після процесу собаку помістіть на деякий час в тепле місце. Після цього прослідкуйте, щоб засіб не потрапило в рот собаки. Головне достоїнство препарату від паразитів – воно недороге, але, при цьому, дуже ефективне.

Шампуні

Доктор Zoo

Шампунь даної марки є делікатним, він підходить як для собак, і для кішок. Засіб містить природні компоненти. Однак власну популярність шампунь зміг завоювати, оскільки він досить ефективний, коштує порівняно недорого.

Кращі препарати проти паразитів для собак: популярні нашийники від бліх

Нашийники, що дозволяють усунути бліх, що застосовуються для профілактики, вони усувають головний джерело недуги. Застосування нашийників зробить ваші турботи та догляд за собакою мінімальними.

Beaphar

Нашийник цієї марки вважається найбільш довговічним, про що заявляє виробник. Вихованець його може носити практично 6 місяців. Однак за фактом препарат впливає на протяг 3 місяців, так стверджують покупці, які вже його використовували для собак.

Нашийник

Hartz

Нашийників цієї компанії випускається досить багато. Вони можуть впливати від 3 до 7 місяців. Засіб недороге, ефективне. Якщо ви вирішите скористатися ним, вам не доведеться постійно контролювати його дію.

Під час вибору препарату від паразитів для собак зверніть увагу не тільки на ціну, а також на рекомендації ветеринарів, те, що пишуть інші споживачі в інтернеті. Тільки так ви зможете вибрати найбільш ефективний, безпечний продукт.

Кращі препарати проти глистів для собак

В основному, обробка собак проти глистів проводиться за 14 тижнів до проведення вакцинації або в'язки. Крім того, кошти можна використовувати для профілактики не частіше 4 разів на рік.

Під час вибору препарату від паразитів для собак зверніть увагу насамперед на фірму-виробника. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь самі ефективні продукти, які дозволяють усунути глистів. Велика кількість хороших відгуків споживачів, їх довіру засобів обумовлені тим, що вони дуже якісні, практично не токсичні.

Кращі препарати проти паразитів для собак: таблетки

 • MilbeMax
 • Профендер

MilbeMax

Препарати від паразитів ветеринари призначають тим собакам, які важать більше 500 р. У складі препарату міститься мильбемицина оксим і празиквантел. Дані активні речовини знищують багатьох глистів, наприклад, круглих. Також негативно впливають на личинки.

Засіб після прийому починає впливати приблизно через кілька годин. Одну таблетку необхідно давати собакам вагою мінімум 5 кг і максимум 25 кг. Для більш комфортного прийому пігулку роздрібніть, перемішайте з їжею собаки.

Таблетки

Головна перевага препарату від паразитів для собак – він використовується тільки один раз. Також засіб не токсична, може використовуватися як для лікування, так і для профілактичних цілей.

Профендер

Дані таблетки мають цікаву форму, яка нагадує мініатюрну кісточку. Смак у них м'ясний. Вихованець сприймає ліки, як смакоту, а тому з величезним задоволенням його поїдає.

Таблетки давайте вихованцеві, якщо у нього круглі або стрічкові глисти. Головні компоненти препарату – празиквантел і эмодепсид. Ці речовини здатні паралізувати глистів, вбивати їх.

Таблетки

Головні переваги препарату – тварина його добре переносить, підходить для цуценят, вагітних і годуючих самок.

Кращі препарати проти паразитів для собак: суспензії від глистів

 • Празіцід
 • Фебтал-комбо

Празіцід

Цей препарат від паразитів для собак швидко справляється з стрічковими, круглими глистами. Головні активні речовини, присутні в засобі – празиквантел, а також памоат. Ці компоненти негативно впливають на нервову систему глистів, на їх обмінні процеси.

Пропорції використання такі: 1 мл використовується на 3 кг ваги тварини. Як правило, вистачає одного застосування, однак під час великого поширення паразитів, процедуру необхідно повторити приблизно через 10 діб.

Песикам

Головні переваги препарату:

 • Завдяки йому можна швидко знищити глистів.
 • Вартість невелика.
 • Практично не токсичний.
 • У продажу є засоби даної марки для котів, собак, маленьких цуценят.

Фебтал-комбо

Засіб допомагає усунути глистів, підходить для профілактичних заходів. Впливає незалежно від того, в якій стадії знаходиться паразит.

Активні речовини препарату від паразитів для собак – празиквентел і альбендазол. Завдяки цим компонентам глисти паралізуються, а потім помирають. Для усунення паразитів достатньо одного застосування.

Лікувати собак

З переваг варто виділити наступні:

 • Засіб швидко проникає в кров, поширюється по органам.
 • Невелика ціна.
 • Підходить для собак будь-яких порід. Може використовуватися для лікування цуценят.
 • Майже не токсичний.

Кращі препарати проти паразитів для собак: краплі від глистів

 • Адвокат
 • Інспектор

Адвокат

Даний препарат вважається універсальним. Завдяки йому швидко вмирають блохи, глисти, кліщі. У складі продукту присутній активний компонент імідаклоприд, а також моксідектин. З-за цих речовин глисти паралізуються, вмирають.

Наноситься засіб тільки на сухий епідерміс в тому місці, куди не може дістати тварину. Якщо ваш вихованець великий, тоді обробіть його в двох місцях.

Від паразитів

Головні переваги препарату:

 • Він не втрачає власних якостей, навіть при контакті з водою.
 • Швидко всмоктується.
 • Можна використовувати для лікування і профілактики одночасно.

Інспектор

Засіб здатне захистити вихованця від різних паразитів. Може негативно впливати на бліх, кліщів, глистів і так далі. У складі продукту є фіпроніл і моксидексин. Речовини діють на нервову систему глистів, швидко знищують їх.

Нанесіть на пошкоджену зону епідермісу, де собака не дістає. Якщо вихованець великий, нанесіть засіб на інші місця додатково. Препарат від паразитів для собак активний до 8 тижнів, він універсальний, підходить для профілактики, лікування.

У продажу зустрічаються пасти, але вони, як правило, призначені для цуценят. Один з таких препаратів – дирофен. У складі цього унікального препарату присутній празиквантел, доповнений пірантелу. Дані речовини паралізують глистів, знищують багато їх види.

Препарат починає негативно впливати на паразитів через деякий час. Пасту додайте в їжу або нанесіть на порожнину рота цуценя. Для цього можете скористатися спеціальним шприцом. Достатньо одного застосування, однак при великому ураженні паразитами, процедуру повторіть приблизно на 8 добу.

Лікування

Засіб має деякі важливі переваги:

 • Можна використовувати і для лікування, і для профілактичних цілей.
 • Відновлює функціональність кишечника, який був вражений глистами.
 • Всмоктується досить швидко.
 • Не має побічних ефектів.

Будь-яка собака, незалежно від віку, повинна проходити перевірку на наявність паразитів 2 рази на рік. Якщо ви будете дотримуватися всі поради, зможете вберегти власного улюбленця від паразитів, але і свою сім'ю.

Відео: Позбавляємося від паразитів у собак