Як оригінально подарувати гроші на весілля?

Подарунок у вигляді грошей на весілля дуже практичний. Щоб подарунок молодятам не виглядало банальністю, його потрібно красиво подати. Готову ідею можна взяти на озброєння в первісному вигляді або доопрацювати з урахуванням конкретної ситуації.

Різновиди грошових композицій

Подарувати гроші на весілля можна різними способами. Варто розглянути декілька оригінальних і незвичайних ідей.

 • Перше, що приходить на розум – це вручити гроші в конверті. Сьогодні зробити це зовсім нескладно, так як в продажу є конверти абсолютно різного розміру та дизайну. Хоча створити таку упаковку можна і власноруч.
 • Якщо не хочеться особливо креативити, можна помістити купюри в красиву подарункову коробку. Для цього можна вибрати упаковку у формі серця, книги або скриньки (список параметрів можна продовжити). Купюри укласти стопкою або згорнути трубочкою, прикрасивши стрічкою. До суми додати листівку з поздоровленнями. Це може бути подарунок від батьків або від друзів.
 • Наречений і наречена, швидше за все, оцінять і гроші на весілля, закочені в банку. В цю прозору тару можна покласти і монети і паперові купюри. Зробити треба так, щоб банку була щільно набита і вміст в ній не рухалося. За таким же принципом можна упакувати подарунок в бутель з-під алкоголю.
 • Красиво буде виглядати виконаний своїми руками букет з грошей. Купюри складаються у формі бутонів, доповнюються штучними зеленими листочками і стеблами. Подарувати таку прикрасу до весілля точно не буде банальністю.
 • Добре зробити подарунок молодятам у вигляді грошового дерева. Для цього потрібно взяти кімнатна рослина з такою назвою і підвісити на гілки банкноти певного номіналу в якості плодів. Щоб це виглядало красиво, папірці краще згорнути в трубочки. Існує безліч варіантів створення дерева з купюр – для підготовки такого подарунка буде потрібно час і чимало зусиль, зате результат буде того коштувати.
 • Ще один спосіб креативно оформити грошовий презент – це розподілити його в повітряні кулі. Подарунок з таких яскравих прикрас не тільки прикрасить свято, але і призведе чоловіка і дружину до цікавого заняття, коли вони почнуть протикати кулі і підраховувати кількість отриманих грошей.
 • Оригінально упакувати банкноти можна за допомогою рамки для фотографії. Краще вибрати гарний екземпляр великого розміру. Купюри залишиться незвично розкласти під склом і подарувати.
 • Продовженням такої ідеї може стати використання фотоальбому. Замість фотографій, в нього поміщають гроші. Бажано, щоб у міру перегортання сторінок гідність купюр ставало вище.
 • Оформлення може стати зовсім оригінальним, якщо грошові знаки помістити в качан капусти. Купюри бажано загорнути в поліетиленовий пакет, щоб захистити від вологи. Капустяну голову розділити навпіл. В одній з частин зробити поглиблення і покласти в нього презент. Качан обернути непрозорою плівкою, зробити хвіст з яскравих стрічок і в такому вигляді подати.
 • Цікавий спосіб піднести гроші – це зробити сюрприз під парасолькою. Купюри кріплять за допомогою стрічок або ниточок і скріпок до спиць. Коли він розкривається над головами молодят, виходить, що вони стоять під дахом з грошей.
 • Смішним стане варіант подарунка грошей у вигляді туалетного паперу. До картонній основі від використаного рулону кріпляться паперові купюри невеликого номіналу, акуратно склеєні в одну безперервну стрічку. Такий подарунок можна сприйняти, як побажання мати стільки грошей, що можна використовувати їх за «туалетного призначенням».
 • Якщо наречений курить, незвично подати грошовий презент можна і за допомогою красивого портсигара. У нього слід упакувати щільно скручені купюри і в такому вигляді піднести нареченому і нареченій.
 • Грошовий презент можна піднести і у валізі. Щоб не розоритися, має сенс роздрукувати багато несправжніх грошей на принтері. У кожну пачку вкласти кілька реальних банкнот. Якщо доповнити цей набір пістолетом, вийде справжній подарунок «від глави мафіозного угрупування».
 • Подарунок може бути оформлений у вигляді коробки з цукерками. Замість них, в цю тару потрібно помістити гроші. Обв'язати коробку стрічкою і піднести. Аналогічний варіант – це упакувати гроші в обгортку від шоколадної плитки.
 • Цікавий спосіб – це скласти банкноти у вигляді будинку. Для цього потрібно взяти невелику коробку, яка стане виконувати роль фундаменту для такого спорудження. З купюр зробити «колоди», скріплюючи папір з двох сторін скріпками. Потім з паперових грошей створюється дах – можна зігнути навпіл кілька купюр і поставити на «будівництво». Опорами в конструкції виступають палички з дерева.
 • Застосувавши творчі здібності, можна зробити і подарунок у формі кораблика з грошей. Вітрила в ньому – це купюри. Досить просто також спорудити композицію у формі тортика в кілька ярусів.
 • Можна вишити композицію у формі дерева і забавних написів. Купюри прикріпити до вишитої картини стрічками, розподіливши суми, наприклад, «на похід в салон краси для дружини», «на рибалку для чоловіка», «на купівлю плівок» і так далі.
 • Цікава ідея – зробити упаковку для грошей у формі цегли. Для цього треба взяти шматок пінопласту, надати йому відповідний вид, зробити поглиблення для грошей. Після цього вкласти задуману суму, заклеїти заготівлю скотчем і пофарбувати в цегляний колір.
 • Можна упакувати гроші за принципом матрьошки. В саму маленьку помістити приготовану суму, а її упакувати в коробку більшого розміру. Таких може бути декілька штук і кожна красиво оформлена в подарунковий папір з стрічками. Крім грошей, можна вкласти в коробки ще якісь подарунки. Так буде цікавіше.
 • Упакувати грошовий подарунок цікаво і в бочонок. Це може бути ємність з дерева або скла, обклеєного відповідно. На боці залишається написати «мед», покласти всередину гроші, а зверху накрити серветкою, перев'язаною шпагатом або іншим підходящим по дизайну фіксатором.
 • За таким же принципом використовується і горщик з грошима. На дно кладуть великі купюри, а зверху засипають їх монетами. Виходить, як у казці про горщику, який варив стільки каші, скільки було потрібно. Такий подарунок, що супроводжує побажаннями про матеріальне благополуччя, справить належне враження.
 • Для подарунка добре використовувати кілька іграшок. Це може бути пара плюшевих собак, кішок або будь-яких інших персонажів, що підходять до нагоди. Гроші можна вкласти їм у лапки, зробити з грошових купюр одяг або вшити купюри всередину іграшок. У цьому випадку молодого подружжя слід попередити, щоб вони не закинули звірів в пральну машину, перш ніж дістануть з них грошовий презент.
 • Упаковкою для грошового подарунку можна вибрати батон. Його доведеться розрізати, вийняти м'якуш і вкласти на звільнене місце банкноти. Потім залишається акуратно упакувати. Бажано натякнути молодим, що подарунок не так простий, як здається, щоб гроші не були зіпсовані, якщо ті захочуть з'їсти батон на сніданок.
 • Подарунок можна оформити у формі чекової книжки, на кожній сторінці якої розмістити по купюрі. Краще, якщо будуть використані дві книжки. Тоді кожен з подружжя зможе скористатися грошима заради втілення власного бажання (або навіть декількох).
 • Хороший варіант – це подарувати гроші в шкатулці. Чудово, якщо дарувальник є майстром різьби по дереву, володіє технікою розпису чи вміє перетворити просту коробку у витончену скриньку з допомогою декупажу або ще якихось прийомів по декоруванню. Буде дуже приємно виявити у витонченій штучці ще й грошові знаки.
 • Справжній антикризовий сімейний банк можна зробити у вигляді килима. Для цього взяти тканину пристойного розміру, по ній розкласти купюри. Бажано зробити так, щоб вільного місця залишалося зовсім небагато. Для цього потрібно використовувати грошові знаки різного номіналу і несправжні гроші, наприклад, із зображенням нареченого або нареченої. На тканину потрібно накласти щільну плівку і обшити кожну купюру, щоб вона не випала, а килим декорувати тасьмою, прикрашеною бісером або намистинками.
 • Для прикольного подарунка можна використовувати лопату. На неї приклеїти паперові гроші та монети і піднести її як символ сімейного благополуччя. Гроші згодом можна буде відліпити, а лопату використовувати за призначенням на дачі.
 • Цікавою тарою для грошового презенту є яйця від кіндер-сюрприза. Хоча, щоб зробити якісний подарунок, доведеться проявити пильність та обережність. Шоколадні яйця потрібно акуратно розділити навпіл, вийняти те, що знаходиться у них всередині, вкласти в поглиблення гроші і запечатати яйця назад. Допомагає відновити шоколадну упаковку розігріта ложка. Нею треба провести по шву, щоб половинки «зрослися».
 • Не тільки киндерсюрприз, але і термос з гравіюванням може спочатку здатися молодятам вельми скромним подарунком, але і в одному, і в іншому випадку їх дуже порадує вміст.
 • Батьки, наприклад, можуть подарувати дітям столовий сервіз, помістивши гроші в чайник або супницю. Такий подарунок виявиться практичним подвійно. І потрібна в господарстві річ, і сума на самостійну покупку того, що молоде подружжя самі вважають найбільш важливим.

Як цікаво піднести?

Подарунки на весілля прийнято дарувати не просто так, а з елементами шоу – це свято, яке повинен надовго запам'ятається всім. Ще при виході з машини біля того місця, де влаштовується бенкет, можна надіти на молодих по намиста з квітів і паперових купюр. Це порадує новоявлених подружжя. До того ж стане приводом для чергового запам'ятовується фото. Оформити грошовий подарунок з допомогою гірлянди можна, використовуючи даний ялинкову прикрасу. Оригінально складені купюри можна прикріпити до дроту і включити гірлянду в електромережу в підходящий момент. Грошовий подарунок, «включений» в процес свята, здатний мати великий ефект, справляючи враження на всіх оточуючих.

Фокуси та розіграші

Людина, що володіє спритністю рук, може діставати грошові банкноти буквально з нізвідки, влаштувавши подання з вручення такого подарунка. Сценка з фокусами нікого не залишить байдужим. Одягнувшись в костюми гангстерів, можна увірватися до зали, де проходить свято, з мішком, на якому позначено знак долара, підскочити до нареченого і голосно виголосити, що вони виконали замовлення. Подібним же чином можна обіграти подарунок з валізою грошей. Добре влаштувати під час свята квест, коли, орієнтуючись на підказки, молоді займуться пошуками скарбів. Різного роду головоломки, загадки та ребуси зроблять це заняття захоплюючим.

Важливо організувати цей захід таким чином, щоб на шляху прямування до мети не виникало жодних заминок. В іншому випадку це може швидко набриднути не тільки нареченому і нареченій, але і всім гостям. А також потрібно врахувати, що всі клопоти, пов'язані з пошуком, повинні призвести до значної суми. Було б смішно розгадати безліч загадок заради папірця в п'ятсот рублів. Навіть конверт з грошима є можливість піднести вельми незвично і з гумором. На весілля може з'явитися «кур'єр», який нібито приносить лист із заморської країни, довго искавшее своїх адресатів. Для вірності на конверт краще поставити штемпелі та відмітки на іноземній мові, що підтверджують достовірність пояснень кур'єра.

Дощ з купюр

Бути осыпанным грошима завжди приємно, тим більше в день весілля. Для такого подання підійде і варіант з використанням парасольки з банкнотами, і спеціально організований дощ з грошей упереміш з конфетті, пролився над головами молодят.

Що сказати при врученні подарунка?

Слова, виголошені під час вручення грошового подарунку, мають велике значення. З їх допомогою навіть незначну суму можна подарувати так, що це запам'ятається надовго і залишить глибоке почуття вдячності з боку нареченого і нареченої. Підібрати потрібні фрази можна і самостійно, спираючись на зміст і форму подарунка, а також на обставини, пов'язані з життям молодят. А також можна скористатися готовими віршами до весілля, яких чимало на просторах інтернету. Такі вірші досить просто вивчити або привести у відповідність з конкретною весіллям.

Яку суму піднести?

Не існує однозначної відповіді на те, яка сума у формі подарунка буде пристойною. (Зазвичай люди переживають, що подарували дуже мало). Тим більше, що час йде, гроші знецінюються. І те, що вчора ще було цілком пристойними сумами, сьогодні вже можна витратити тільки на дрібниці. Хороший спосіб обчислити необхідну суму - відштовхуватися від того, скільки було витрачено при підготовці до свята на кожного гостя. Цю цифру потрібно збільшити вдвічі. Так, вийде сама відповідна сума для подарунка.

Про те, як оригінально подарувати гроші на весілля, дивіться у наступному відео.