Як швидко висушити лак на нігтях?

Часто виникає проблемою у жінок при створенні манікюру є тривале сушіння нігтів, тому власниці прекрасної статі користуються різними лайфхаками, які здатні значно збільшити швидкість висихання лаку.

Види покриття і швидкість висихання

Існує величезна кількість покриттів для нігтів, але є основні різновиди лаків, що користуються особливою популярністю.

 • Рідкий лак для нігтів. Найпоширеніше покриття, адже застосування такого лаку дозволяє проводити різні експерименти при створенні манікюру. Консистенція даного засобу дозволяє наносити різні малюнки, візерунки в момент засихання. Головним достоїнством рідкого лаку є цінова доступність і багата палітра відтінків. До недоліків можна віднести тривалий процес висихання, який може тривати від 5 до 10 хвилин, а також зберігає свій первісний вигляд лише 1-3 дні.
 • Швидковисихаючі кошти. Період повного висихання становить 1-2 хвилини, при цьому не шкодить нігтьової пластини в процесі сушіння. Зовні такі лаки практично не відрізняються від рідких покриттів. Плюсом використання даного засобу є те, що вони швидко сохнуть і мають багату палітру кольорів. Але існують і негативні сторони застосування швидковисихаючих покриттів. Під час сушіння можна проводити корекцію манікюру, а також після нанесення такого лаку нігтьова пластина набуває жовтого відтінку.
 • Безбарвне базове покриття, яке є основою під кольоровий лак. Такі кошти мають здатність захисту нігтьової пластини від впливу кольорових елементів, що містяться в декорирующем лаку. А також базове покриття створює можливість рівномірного нанесення наступних шарів.

У продажу є спецпокрытия, які зволожують, вирівнюють або коригують кольоровий лак.

 • Найзручнішим вважається гель-лак. Адже для стовідсоткового засихання потрібно 1-2 хвилини в спеціалізованій лампі, сушка в якій здійснюється ультрафіолетом. Він зберігає свій первісний вигляд протягом 3-4 тижнів.
 • Стійке покриття. До даного виду відносяться наклейки, фіксація яких здійснюється на декоративний шар за допомогою тепла. У цьому випадку не потрібні спеціальні інструменти і пристосування. Для створення манікюру з застосуванням сталого покриття не потрібно володіти навичками, тому його часто використовують в домашніх умовах.
 • Закріплюючий спецпокриття. Це лак, який використовується для поліпшення якості кольорового покриття. А також цей засіб сприяє збільшенню термінів збереження манікюру, надає всьому образу глянсовий відтінок. До переваг такого покриття можна віднести захист від ультрафіолетових променів і впливу навколишнього середовища на нігтьову пластину.
 • Акрилові фарби. Дане декорирующее спецпокриття відноситься до нешкідливого засобу, адже воно не шкодить нігтьовій пластині. А також при постійному застосуванні такого засобу зміцнюються нігті, вони в меншій мірі розшаровуються і ламаються.

Єдиним недоліком значиться швидкість висихання. При багатошаровому нанесенні буде потрібно досить багато часу на сушку (близько години).

Як швидко висушити лак?

Сучасні модниці для створення привабливого образу придумали величезну кількість лайфхаков, завдяки яким потрібно мінімальну кількість часу, щоб висушити манікюр будинку.

Холодна рідина

Так як лак швидше засихає при низьких градусах, можна використовувати звичайну холодну воду. Для цієї мети рідину можна помістити на деякий час в морозильну камеру, а можна додати кілька кубиків льоду. Досить опустити руки в крижану рідина на 3-4 хвилини. Не потрібно витримувати руки під струменем води, таким чином, ви тільки зіпсуєте манікюр, адже лак ще не повністю застиг.

Лак для волосся

Досвідчені майстри манікюру рекомендують застосовувати надійний засіб для прискореної сушки лакових покриттів, яким є звичайний лак для волосся. Необхідно розпорошити засіб на нігтьові пластини, при цьому вибирайте спецзасіб сильної фіксації. Таким чином, ви не тільки скоротіть час висихання, але збережіть надовго первісний вид манікюру.

Масло рослинного походження

Гарного ефекту можна досягти, застосовуючи соняшникова, оливкова або персикове масло. Щоб просушити кожну нігтьову пластину, необхідно наносити краплі інгредієнта на кожен ніготь. Для зручності можна використовувати піпетку. Змивати рослинну продукцію слід акуратними рухами через 5 хвилин після нанесення. Даний спосіб не лише зафіксує лак на нігтях, але і зміцнить кутикулу.

Морозилка

Для швидкого засихання лаку його слід попередньо помістити в морозильну камеру на п'ять хвилин. Даний метод охолодження дозволить захоплюватися манікюром через 4-5 хвилин. Умова здійснимо в тому випадку, якщо нанесення лаку здійснювати відразу ж після діставання покриття з холодильника, тобто він не повинен нагрітися.

Фен

Представниці жіночої статі придумують різні хитрощі для того, щоб стати красивими. Тому для швидкого засихання лаку багато застосовують звичайний фен для волосся. Тільки в цьому випадку необхідно включити режим з холодним потоком повітря. Досить протримати нігтики під повітряної струменем даної сушарки близько 7-10 хвилин. До речі, замінити фен можна звичайним вентилятором, сушити нігті потрібно аналогічно використанню фена. У продажу є спеціалізовані вентилятори, призначені для сушіння лаку. Вони можуть бути або під одну руку або обидві.

Більшість жінок набувають спеціальні дорогі лампи для сушіння манікюру. Але можна обійтися і без них, застосовуючи вищеописані методи сушіння.

Нанесення лаку для прискореної сушки

Кожна дівчина стикалася з тим, що після тривалого створення манікюру одне незручне рух псувала весь вигляд. Від такої проблеми не застрахований ніхто, тому варто правильно виконувати техніку нанесення лаку, яка дозволить скоротити період засихання лакового покриття.

 • Насамперед слід підготувати всі необхідні інструменти і пристосування, щоб потім з нафарбованими нігтями цього не робити.
 • Ретельно обробляються нігтьові пластини і кутикули. З нігтя видаляють старий декорирующий шар, а також позбавляються від кутикул.
 • За десять хвилин до покриття лаком нігтів прибирають засіб в холодильник. Адже спецпокриття в холодному стані значно швидше застигне при плюсових градусах.
 • Перед фарбуванням слід знежирити нігті, для цього можна використовувати засіб для зняття лаку або спирт, вони здатні підсушити нігтьову пластину.
 • Не рекомендується наносити більше двох шарів лакового покриття. Такий манікюр буде виглядати неакуратно.
 • Якщо ви вирішили все-таки робити кілька шарів, то слід витримувати інтервал перед кожним нанесенням на 3 хвилини.
 • По закінченні скористайтесь швидковисихаючим спецсредстом.

Дані необхідні маніпуляції для того, щоб манікюр був готовий найближчим часом. Але існують і заборонені дії, які робити не варто:

 • перед манікюром нанести жирний крем для рук;
 • робити манікюр, не видаливши старий декорирующий шар;
 • проводити фарбування нігтів, які попередньо не були знежирені.

Виконуючи всі ці правила, ви зможете не тільки зробити красивий манікюр, але і прискорити процес сушіння, не вдаючись до додаткових прийомів.

Рекомендації

Щоб прискорити процес засихання лаку, необхідно дотримуватися корисні рекомендації фахівців.

 • Наносити лак максимально тонким шаром. Чим товщі покриття, тим довше воно буде висихати. Якщо є бажання нанести лак в декілька шарів, то подальше нанесення здійснюється тільки після повного засихання попереднього.
 • Лакове покриття засохне значно швидше на гладкій поверхні. Тому перед фарбуванням слід позбутися старого шару, а також виконати шліфування нігтя.
 • Купуйте тільки високоякісні засоби. Більшість виробників випускають покриття для прискореної сушки. В цьому випадку необхідно мати навик, адже нанесення повинно здійснюватися як можна швидше.
 • Чим менше в лаковому спецпокрытии міститься колірних елементів, тим швидше воно висохне. До таких відносяться прозорі і напівпрозорі покриття.
 • Не рекомендується застосовувати лаки досить густої консистенції, у противному випадку час сушіння буде тривалим.
 • Застосування спецзасобу для сушіння лаку значно прискорить процедуру висихання манікюру від 2 до 5 хвилин.
 • Вживаючи акрилові фарби, слід з особливою уважністю поставитися до нанесення шарів. Після покриття таким засобом першого шару потрібно почекати близько трьох хвилин, а після здійснювати нанесення наступних шарів. Щоб зменшити час висихання, можна застосувати метод з використанням рослинної олії. Але в більшості випадків для даного покриття фахівці радять придбати ультрафіолетову лампу для сушіння.
 • Категорично заборонено прибирати рослинні олії допомогою матеріалу з ворсом. В іншому випадку маленькі ворсинки залишаться на лаковому покритті, у результаті весь манікюр буде зіпсований.

Про те, як швидко висушити лак на нігтях, дивіться у наступному відео.