Як правильно використовувати нитки для підтяжки обличчя?

Кожна представниця прекрасної половини людства мріє про те, щоб молодість супроводжувала її як можна довше. Але ні здоровий спосіб життя, ні підбір косметичних засобів, а також правильний догляд і навіть хороша спадкова генетика не здатні перемогти час і старіння. Ознаки того, що шкіра почала старіти, з'являються після 30 років, це відбувається з тієї причини, що в організмі сповільнюються всі процеси. Сучасна пластична хірургія та косметологія можуть надати великий спектр послуг з підтримки молодості. Однією з таких процедур є стек гілок ліфтинг. Ця операція включає в себе різні види робіт застосовуваних матеріалів і різної тривалості результату.

Що це і для чого потрібно?

Процедура необхідна для того, щоб зробити своєрідний каркас, який буде знаходитися під шкірою і зберігати її підтягнутість. Нитки будуть виступати каркасом, виготовляються вони із спеціальних матеріалів біосумісного типу.

Робиться така процедура найчастіше з допомогою місцевого наркозу, загальний використовують рідше. Отриманий результат після процедури зберігається декількох років. Результат буде залежати від догляду, дотримання післяопераційних правил і якості матеріалу.

Введені нитки дозволяють активізувати вироблення такого важливого елемента, як колаген, і сформувати рубцеві ділянки тканини, які розраховані на фіксацію м'язів. Все це прибирає вікові зміни на обличчі.

Першим нитевое армування ввів в косметологію М. Сулеманидзе, саме йому і належить патент на цю унікальну методику.

Види

Всі біоматеріали, які призначені для проведення ліфтингу, об'єднують у дві категорії: ті, що не розсмоктуються, і ті, що розсмоктуються. Перші залишаються під шкірою в первісному стані, і тривалість ефекту від них може досягати 5 років. Що ж стосується другого виду, то вони впливають на утворення колагену біля себе і після цього починають розсмоктуватися. Ефект від використання таких ниток розрахований всього на кілька років.

Однак ці категорії можна вважати узагальненими, так як насправді типів набагато більше, і кожен з них володіє своїми позитивними і негативними якостями.

Нам слід розглянути наступні види ниток:

 • не розсмоктується тип;
 • комбінований;
 • розсмоктуються;
 • мезонити;
 • рідкі;
 • гладкі;
 • конусні;
 • з насічками;
 • пружинки;
 • спіральні.
мезонити
розсмоктуються
рідкі

  Отже, нитки нерассасывающегося типу були представлені у вигляді дроту, яка виготовлялася з платини або золота. Перевагу віддавали цим матеріалам з тієї причини, що саме вони добре сприймалися шкірним покривом на обличчі, і після введення не виникала алергія або відторгнення матеріалу.

  Згодом у їх використанні почали знаходити недоліки, наприклад:

  • не можна було проводити косметологічні послуги апаратного типу;
  • при освітленні матеріал міг «просвічувати» через шкіру;
  • утворювалися пігментації.

  Однак незважаючи на ці негативні моменти і на те, що сам матеріал дуже дорогий, золоті і платинові нитки використовуються в ліфтинг і сьогодні, але конструкція все ж дещо змінилася. Сьогодні застосовують інші матеріали, це нитки з товщиною не більше 0,1 мм. Вона укладає в себе спеціальну основу, яка після введення розчиняється. Створюється така основа з полімеру.

  Матеріал комбінованого типу здатний створити міцний каркас, який буде еластичним у будь-якому напрямку.

  Слід зазначити, що ліфтинг з використанням нерассасывающихся ниток роблять у глибокому м'язовому шарі, з цієї причини процедура може бути болючою. Завдяки тривалому ефекту цю операцію рекомендують людям старше 50 років.

  Ліфтинг з матеріалом розсмоктуємого типу створюють за рахунок біодеградірующіе компонента. Операцію з таким видом нитки роблять виключно на поверхневих шарах, тому результат в кінці буде непомітним. Процедура підходить віковим категоріям від 40 років.

  Такий вид операції здійснюється за рахунок сучасних матеріалів, які робляться з капролона або поліпропілену. До складу обов'язково включена молочна кислота, вона допомагає активувати обмінний процес і омолодити шкіру на клітинному рівні.

  Процес розсмоктування ниток триває від 6 місяців до 1 року, саме в цей період відбувається формування каркаса з чистого колагену під шкірою.

  Окремо слід розглянути мезонити, інакше їх називають хірургічні колагенові мононитки. Вони, як і інші, мають свої плюси і мінуси. Нитки можуть бути представлені у вигляді об'ємного матеріалу. Мезонити на даний момент є найпопулярнішими. Розробили цей матеріал корейські косметологи. Сам він включає в себе колагеновий стрижень, який покритий спеціальним хірургічним матеріалом (полидиоксаноном).

  Мезонити дають можливість проводити моделювання каркасу в різних напрямках, тому що в результаті можна отримати природний рельєф шкіри. Розчинення колагенової нитки відбувається максимум через півроку, що стосується іншого покриття, то воно здатне і далі виконувати свою основну функцію.

  Слід зазначити, що саме мезонити клієнти стали вибирати частіше, так як цей матеріал не викликає алергії, не відкидається організмом, а результат зберігається протягом 2 років. Але також слід додати, що однією з переваг цього матеріалу, якщо порівнювати з іншими аналогами, є його невелика вартість.

  Альтернативою традиційного ліфтингу можна назвати біопластику. Це створення каркасу за рахунок рідких ниток. Процес полягає у введенні гелеобразного складу під шкіру обличчя за допомогою шприца і тонкої голки. Цей склад з часом набуває твердість, за рахунок цього виходить дуже міцний каркас. Матеріал дозволяє зберігати ефект протягом трьох років, потім він поступово виводиться з організму.

  Текстура матеріалу для омолоджувальної операції має відмінності в типі поверхні.

  Це можуть бути гладкі, конусні варіанти, з насічками, пружинки і спіралі.

  • Гладкі використовують для того, щоб підтягти зону лоба, щік і підборіддя. Вводять такі нитки через надрізи довжиною 5 мм. Фіксацію матеріалу роблять за рахунок спеціальних вузликів, які будуть перебувати під шкірою.
  • Конусні нитки відносяться до інновацій, вони з'явилися лише 5 років тому. Це вузлики, які рівномірно розподіляють під шкірою і створюють надійну фіксацію. Багато косметологи рекомендують саме цей варіант.
  • Нитки, які включають в себе своєрідні «гачки». Їх називаються моделями з насічками. Для певної частини обличчя використовують різний вигляд насічки. Вводять всередину матеріал через невеликі отвори на глибину близько 3 мм.
  • Нитки-пружинки використовують тільки на самих рухомих частинах особи до яких відносяться щоки і губи, так як саме цей матеріал володіє підвищеною еластичністю.
  • Невеликою довжиною мають спіральні нитки, їх розмір складає всього 5 див. Матеріал приймає початкову форму після натяжки. Найчастіше спіральки призначають в комплексі з іншими матеріалами, особливо якщо є необхідність зробити об'ємне моделювання у проблемних точках особи пацієнта, а також при тонкій шкірі.

  Свідчення

  Така косметична терапія використовується вже протягом 15 років. Її вважають однією з найбільш ефективних і при цьому безпечних. Рекомендується користуватися такою послугою чоловікам і представницям жіночої статі після 35 років. Але це тільки в тому випадку, якщо інші косметичні засоби не принесли позитивних результатів.

  Які ще існують свідчення до нитевому армуванню:

  • поява зморшок на лобовій області;
  • наявність зморшок біля рота;
  • помітна поява другого підборіддя;
  • опускання брів;
  • птоз.

  Протипоказання

  Перше, що слід сказати: після того як буде проведена операція, вам доведеться дотримуватися правильного способу життя, потрібно придбання виключно якісної косметики. Ви повинні будете правильно харчуватися, пити потрібно кількість рідини, частіше відпочивати, уникати стресових ситуацій, попадання прямих сонячних променів та інших негативних факторів на шкіру обличчя. Все це допоможе зберегти тривалий результат після операції.

  Що стосується протипоказань ниткового ліфтингу, то до них можна віднести багато аспектів, наприклад, наявність цукрового діабету, вірусних інфекцій, запальних процесів на тканинах, онкологічні недуги, астму, проблеми, пов'язані з психологією, алергії на анестезуючі засоби. Крім того, операції не рекомендується проводити тим, у кого шкіра занадто товста або, навпаки, тонка.

  Технологія проведення

  Нитки, використовувані для ліфтингу, кріпляться під шкірою кількома способами:

  • фіксація проводиться вздовж вуха, у зони скронь;
  • автономно.

  Від першого процесу результат вийде яскраво вираженим. Що ж стосується другого кріплення, то воно підходить лише в тому випадку, якщо клієнтові потрібно усунути зміни, пов'язані з віком. Проводити процедури даного типу можна виключно у спеціалізованих медичних закладах. Звертаємо вашу увагу на те, що салони краси подібними операціями не займаються.

  Перш ніж провести ліфтинг, фахівець з області косметології повинен оглянути шкірний покрив пацієнта. Він досліджує стан шкіри, визначає, які зміни в ній присутні, чи є протипоказання. Виходячи з усієї отриманої інформації, після огляду фахівець може визначити, який тип нитки краще використовувати в конкретній ситуації, щоб досягти бажаного результату. Після всього озвучується вартість матеріалу і проведення операції.

  Особливих рекомендацій до підготовки немає, дуже рідко фахівці можуть призначити ліпосакцію нижньої третини, але це лише в тому випадку, якщо у пацієнта зайва маса тіла. Після цього приступають до моделювання траєкторії ниток. Створюється проект за допомогою комп'ютерних технологій і спеціально розробленої програми, після чого результат обговорюють з клієнтом.

  Дуже важливо за кілька днів до того, як ви підете на процедуру, повністю виключити зі свого раціону міцні алкогольні напої, кава, енергетики та препарати, які розріджують кров.

  Вся операція включає в себе кілька етапів.

  • Розмічають лінії. Це розмітки, на які в процесі роботи будуть орієнтуватися фахівці при вставці ниток.
  • Використання анестетика. Так як операція несе хворобливий характер, пацієнт може попросити загальний наркоз. Загальний варіант може бути використаний у тому випадку, якщо призначено глибоке введення матеріалу при створенні проколів або надрізів.
  • Моделювання. У процесі моделювання спеціаліст розподіляє введений матеріал, для цього використовується голка або канюля. Кожен крок супроводжується звіркою з розміткою.

  Починається робота від скроні, після цього нитку рухають до області підборіддя, потім матеріал виводять із зворотного боку. Для операції використовують близько 4 ниток, при необхідності можуть додати ще кілька, розташовують їх на відстані 2 міліметри один від одного. Кількість і сторона їх спрямування може змінюватися в залежності від того, в якому стані перебуває особа пацієнта. Все це визначається в індивідуальному порядку.

  Завершує операцію легке натяг матеріалу в протилежну від голки бік. Це дозволяє закріпити все в тканинах, особливо ця процедура важлива при використанні насічок.

  У тому разі якщо в процесі операції використовувалася гладка різновид нитки, то в місці введення роблять невеликий фіксуючий вузлик. Після того, як процедура буде закінчена, місця, де були проведені надрізи або зроблені проколи, обробляють спеціальним антибактеріальним засобом, після чого пацієнт може бути відправлений додому.

  Цінова політика косметичної процедури буде залежати не тільки від області обробки матеріалу, але і від репутації фахівця і установи, тому в кожному закладі ціна буде різною. В середньому сама бюджетна процедура з використанням мезонити обійдеться до 30 тисяч рублів, а найдорожча з використанням платинових ниток від 80 тисяч.

  Реабілітація

  Багато пацієнтів стверджують, що після того, як була проведена процедура такого характеру, з'являється дискомфорт при рухах. Це можна пояснити тим, що під шкіру був впроваджений чужорідний матеріал, але всі відчуття терпимі, і найчастіше на вщухання болю потрібно кілька днів.

  На повне відновлення може піти до 6 тижнів, термін буде залежати від того, наскільки глибоко було введено матеріал, а також від індивідуальних особливостей шкіри і організму клієнта.

  Слід зазначити, що в процесі реабілітації потрібно строго дотримуватися конкретних правил.

  А саме:

  • намагатися не торкатися до обличчя і уникати контактів з водою протягом 2-4 днів;
  • перші кілька тижнів робити прохолодні компреси, це допоможе усунути набряклість і прискорить процес розсмоктування гематом;
  • протягом 1 місяця не робити масажні процедури, не спати на обличчі;
  • на кілька тижнів забути про гарячі напої та їжу;
  • дуже важливо хоча б протягом 30 днів уникати потрапляння прямих сонячних променів на особу;
  • кілька місяців категорично не можна використовувати скраби, робити будь-які косметичні маски, а також відвідувати заклади, де присутня підвищена температура, наприклад, сауни;
  • бажано уникати мімічних рухів, аж до того моменту, коли настане повноцінне загоєння;
  • намагатися уникати фізичних вправ та навантажень.

  Крім цього, косметологи настійно рекомендують на період сну фіксувати контур обличчя за допомогою еластичного бинта.

  Всі ці обмеження є необхідними для того, щоб прискорити закріплення ниток під шкірою. Крім того, саме від дотримання цих правил залежить результат.

  Не слід забувати про те, що дана процедура травмує тканини обличчя.

  Тому перший час ви будете спостерігати:

  • почервоніння;
  • набряклості;
  • гематоми.

  Як правило, все це відбудеться вже через кілька тижнів. У тому випадку, якщо ці наслідки продовжують зберігатися довше, потрібно звернутися до того, хто проводив дану процедуру.

   Ускладнення після ниткового армування можуть виникнути і в тому випадку, якщо пацієнт звернувся до майстра без кваліфікації, який не дотримувався правильність технології і умов для операції.

   Негативні наслідки можуть проявлятися наступним чином:

   • появою асиметрії на обличчі;
   • запаленнями;
   • появою гнійників;
   • набряклістю, яка не проходить на протязі тривалого часу;
   • розривом ниток;
   • некрозом шкірного покриву;
   • гематомами, які стають все більші;
   • біль інтенсивного характеру, яка з'являється при торканні.

   Усунути такі помилки дуже складно, і найчастіше доводиться видаляти нитки. Така процедура вимагає тривалого періоду відновлення, крім того, операція з видалення ниток і виправлення небажаного результату надмірно складна. Для того щоб уникнути таких наслідків, потрібно дуже ретельно підбирати заклад, та детально обговорити з фахівцем майбутню процедуру.

   Армування особи з допомогою ниток допомагає відновити відтінок шкіри і обриси форм, шкіра стає пружною, зморшки розгладжуються, а водно-сольовий баланс приходить в норму.

   Слід зазначити, що результат у перші дні буде непомітний, перші зміни можна буде побачити лише через кілька тижнів, а остаточний образ буде помітний лише через кілька місяців.

   Скільки триватиме отриманий ефект, залежить від віку клієнта і від ниток, які були використані в процесі операції.

   • Мезонити рекомендуються для клієнтів у віці від 35 до 40 років, термін дії результату може досягати 2 років.
   • Ефект від ниток розсмоктуємого типу зберігається до трьох років, їх рекомендують пацієнтам у віці до 45 років.
   • Не розсмоктуються різновиди здатні підтримувати шкіру в пружному стані до 5 років, моделювання ними призначають пацієнтам у віці від 45 років.
   • Що стосується віку після 50 років, то багато косметологи стверджують, що ця операція буде малоефективною через те, що організм практично перестав виробляти колаген. Але, як показує практика, вживлення нерассасывающихся або колагенових ниток може надати позитивний вплив.

   Варто відзначити ще й те, що всі рекомендації, які були наведені вище, є умовними, а результат буде залежати від того, в якому стані знаходяться тканини, і нормалізований в організмі людини обмінний процес, адже ці показники у кожного клієнта різні.

   Поради

   Стек гілок ліфтинг можна назвати досить ефективною процедурою, однак скористатися їй краще тільки в тому випадку, якщо інші методи омолодження не принесли належного результату.

   Як вже було сказано, остаточний ефект буде багато в чому залежати від того, чи пацієнт дотримуватися встановлені рекомендації в реабілітаційний термін. Якщо цього не буде зроблено, нитки можуть зрушитися і утворити на обличчі яскраво виражену асиметрію.

   На сьогоднішній день дуже складно підібрати кращі матеріали, так як вони бувають розсмоктуючими, золотими, медичними, кожні з них мають свої побічні ефекти і косметичні наслідки. Підбирати нитки слід виходячи з віку і зони коригування, так як вони бувають призначені не тільки для обличчя, але і для шиї.

   Відразу відзначимо, що клієнтам молодше 40 років, як правило, не призначають процедуру з розсмоктуючими нитками. Якщо ви зважилися на цю процедуру після 50 років, то потрібно визначитися, які нитки краще вибрати.

   Якщо переглянути відгуки пацієнтів, то дуже часто можна побачити рекомендації ниток Aptos. Ця продукція здатна не тільки краще закріпитися в тканинах, але і підтримати овал обличчя.

   Для тих, у кого яскраво помітні вікові зміни, фахівці можуть порекомендувати золоті нитки, так як даний матеріал нешкідливий і гіпоалергенний.

   Нитки, які використовують для процедури підтяжки обличчя, – це відмінна альтернатива складних пластичних операцій. За допомогою цієї малоінвазивної та безпечної процедури можна позбутися від зморшок, другого підборіддя, в'ялості шкіри, підняти бровные дуги і зробити своє обличчя на кілька років молодше і привабливіше.

   Про те, як проводиться підтяжка особи нитками Aptos Exellence Visage, дивіться у наступному відео.