Брови для брюнеток: як вибрати колір і правильно оформити?

«Візажистом можеш ти не бути, але брови малювати – зобов'язаний». Так іронічно переформулировав цитату відомого письменника Н. А. Некрасова, можна висловити сучасні тенденції макіяжу. Жоден make up не буде виглядати гармонійно і привабливо, якщо брови неправильно підкреслені або ще гірше – не підведені зовсім. Сьогодні на порядку денному – красиві брови для брюнеток, а точніше, аспекти правильного визначення відповідного кольору і потрібної форми для дівчат з темним волоссям.

Форма

У кожного типу обличчя своя ідеальна форма брів. Щоб створити її в домашніх умовах, потрібно виконати всього кілька маніпуляцій. Ми опишемо, як намалювати ідеальну форму олівцем покроково. Дотримуючись наведених нижче рекомендацій, ви зможете завжди виглядати бездоганно.

Спочатку розділіть бровные дуги на три умовні частини: початок, пік і закінчення. Щоб правильно розмежувати ці зони, візьміть олівець (або кисть), прикладіть його паралельно носі починаючи від крила.

Точка, на яку буде вказувати олівець, повинна стати початком брови.

Далі прикладіть один кінець цього ж олівця до центру підборіддя, а стрижень розташуйте таким чином, щоб він проходив через зіницю ока (очі в цей момент повинні дивитися прямо перед собою). Точка, на яку вкаже інший кінець олівця, буде піком вашої бровной дуги, тобто її максимально високою точкою. Визначити точку закінчення брови вам допоможе цей же олівець, спрямований від дуги носа прямо через зовнішній куточок століття.

Отже, три основні точки є. Тепер починаємо малювати бровную дугу. Пам'ятайте, що її початок не повинно бути занадто темним, навпаки, ця частина повинна бути максимально світлої порівняно з рештою двома частинами. А ось закінчення повинно бути самою темною частиною. Хвостик бровной дуги повинен проглядатися з особливою ретельністю: починаючи від вершини дуги, лінія повинна поступово сходити нанівець, причому закінчення брови не повинно бути товстим, поступово брову у своєму закінченні повинна ставати тонше і тонше.

Сучасні техніки моделювання

Найбільш поширений і перевірений спосіб моделювання брів – це їх фарбування за допомогою олівця, помади або тіней. Однак недоліком такої процедури є її періодичність.

Вибираючи такий спосіб, ви будете змушені виконувати одні і ті ж маніпуляції щодня, а іноді – навіть кілька разів в день. Саме з цієї причини деякі дівчата вдаються до таких видів технік, які забезпечують відтінок на більш тривалий термін.

Цих маніпуляцій боятися не потрібно, якщо ви правильно підберете колір.

Татуаж

Ця техніка перманентного макіяжу знайома багатьом дівчатам. Варто відзначити, що деякі візажисти виступають категоричними опонентами цієї процедури, так як вважають, що класичний татуаж на бровах виглядає украй неприродно і ненатурально.

Крім того, завжди є ризик неправильно підібраного відтінку, що виправити згодом вкрай складно, адже це, по своїй суті, те ж саме тату. Є кілька альтернатив, які прийшли на зміну класичному татуажу. Вони дають максимально природний ефект. Це микроблейдинг і «пудрові брови».

Микроблейдинг

Микроблейдинг також відомий як 6d-татуаж. Ефект від такої процедури більш натуральний. Мануальний татуаж тут відрізняється від звичайного варіанту: створюється ефект штучних волосків, брови в результаті виглядають густішими.

Процедура проводиться спеціалістом вручну за допомогою леза, фарба вводиться лише в поверхневі шари епідермісу.

Так звані пудрові брови – це також результат техніки татуажу, більш м'якою і не такою болючою, як класичний татуаж. У кінцевому рахунку брови виходять досить світлими, але об'ємними.

Створюється відчуття, що їх підвели світлим олівцем або підфарбували ніжними тінями. Такий тип фарбування навряд чи підійде брюнеткам. А ось для блондинок – це саме те, що візажист прописав.

Колір

Зважившись на вищезазначені техніки моделювання, дуже важливо визначитися з кольором для татуажу, адже його ефект буде триматися не один день і навіть не тиждень. Ні для кого не секрет, що відтінок брів потрібно підбирати виходячи з тону шкіри і кольору волосся. При цьому не забувайте і про колір очей. Він також грає важливу роль в створенні гармонійного вигляду. Розглядаючи рекомендації візажистів, можна відзначити, що підібрати колір брів не так вже й складно. Більшість з них сходяться в одному: відтінок повинен бути на тон-два темніше волосся. Однак дане правило не поширюється на дівчат з темним волоссям. Тут потрібно робити все з точністю до навпаки: на тон світліше волосся.

Чорний колір брів може гармонійно виглядати тільки у дівчат з синяво-чорним волоссям і смаглявою шкірою, чия зовнішність за типажем близька до циганської.

Іншим власницям чорних волосся слід віддати перевагу темно-коричневим і шоколадним відтінкам. Особливо привабливо такі варіанти виглядають у карооких дівчат. Красуням з зеленими очима рекомендує віддавати перевагу графітовим або темно-сірим тонам. Проте такі варіанти протипоказані брюнеткам з сірими очима. Ідеальним для них стане «мокрий асфальт». Блакитні очі у темноволосих дівчат відмінно виглядають з бровами відтінку «темний графіт». Природно, про світлих бровах у брюнеток не може бути й мови.

Про те, як фарбувати брови, дивіться у наступному відео.