Як правильно стригти брови?

У сучасному суспільстві кожна деталь відіграє важливу роль. Всі дівчата хочуть виглядати красиво і бездоганно. Стилісти кожен раз диктують свої правила, вводячи в моду все нові і нові форми брів.

Ще пару років тому на піку популярності була форма – «ниточки». Дівчата і жінки прагнули максимально висмикнути свої природні бровки, приводячи їх до бажаної формі. Найчастіше зайве вищипування волосків не тільки сильно истончало бровную дугу, але і кардинально змінювало саму структуру волоса. Волосся ставав тонким і ламким, в гіршому випадку могли з'явитися не зарослі ділянки.

Зараз переважає натуральна краса, товщина брів максимально наближена до їх природній формі. Але цей факт зовсім не означає, що вони не потребують коригування. Щодня кожна дівчина витрачає багато годин, щоб хоч на йоту наблизитися до образу моделі з обкладинки. Останнім часом брови стали тим акцентом, який так важливо правильно виділити. Правильно оформлені брови стануть родзинкою будь-якого макіяжу.

  Особливості

  Оформлення брів може відбуватися різними способами. Хтось вищипує волосся спеціальним косметичним пінцетом, інші віддають перевагу депіляції воском або восковими смужками, найсміливіші проводять корекцію ниткою. Одним з менш небезпечних і травмують шкіру способів можна назвати стрижку.

  Зазвичай корекцію брів дівчата воліють проводити в спеціалізованих салонах. Майстер не тільки правильно підібрати форму під відповідний тип особи, але і саму процедуру проведе безболісно.

  Корекцію слід проводити регулярно, оскільки занадто довгі відросло волоски будуть виглядати не тільки дивно і недоречно, але ще й неохайно.

  Але багато представниць прекрасної статі хвилює одне питання – чи можна оформити брови вдома так само красиво, як в салоні, що для цього потрібно, і як домогтися бажаного результату.

  Найменш болючим методом є стрижка брів. Підстригти брови може будь-яка дівчина, спеціальні навички не потрібні.

  Головне – акуратність і точність.

  Необхідність процедури

  Стрижка підійде тим, у кого волоски брів занадто довгі, густі й неслухняні.

  В середньому одна брова містить від п'ятисот до шестисот волосків. Без належного догляду і правильної корекції волоски ростуть хаотично і в різні боки. Від цього брову виглядає зарослій і негарною.

  Перш за все слід визначитися з бажаною формою і товщиною. Слід врахувати і форму особи.

  При овальної форми обличчя краще уникати брів з явним гострим вигином. Краще оформити бровную дугу у вигляді плавної лінії зі злегка піднятим кінчиком.

  Круглолицим дівчатам добре підійдуть бровки з плавним зламом і невеликим вигином. Власницям квадратного або прямокутного обличчя підійдуть прямі брови без зламів і вигинів.

  Найбільш універсальними і придатними для всіх типів особи є брови у формі дуги. М'яка дуга пом'якшить гострі риси і підкреслить ніжний погляд.

  Важливо оформити брови симетрично один одному. Саме симетрія є запорукою успіху у процедурі корекції.

  Переваги і недоліки

  Стрижка брів володіє масою переваг. Насамперед – це доступність і безболісність методу. Вищипування спеціальним пінцетом часто болісно, вимагає граничної акуратності і зосередженості. Стрижка ж не завдає такого явного дискомфорту шкірі.

  Підстригання не відніме у вас багато часу. У середньому процедура займає від 10 до 15 хвилин. Всього чверть години – і ви виглядаєте бездоганно.

  Стрижка брів припускає поява коротких волосків. Це означає, що жінці не доведеться возитися з довгими волосками, постійно підправляти їх положення, фіксувати гелем або іншими засобами для укладання брів. Підстрижені волосся чудово вкладаються і не стирчать. Це значно зменшить кількість часу, що витрачається на макіяж.

  Швидке відростання волосся також є безсумнівним плюсом, оскільки в разі помилки (наприклад, неправильне оформлення або надміру зрізані волоски) волоски швидко відновляться, і можна буде усунути недолік.

  Стрижка є універсальним методом корекції, оскільки підходить і чоловікам, і жінкам.

  Зараз на піку популярності знаходяться природні, натуральні брови. І шляхом стрижки домогтися такої форми набагато легше.

  Однак дана процедура має і свої недоліки. Не можна часто переборщувати зі стрижкою, інакше структура волоса буде порушена. При частому механічному впливі ножицями волоски будуть товщати, рости хаотично. Внаслідок потовщення волосся стають жорсткими і погано піддаються укладанню і забарвленням.

  Хоч такий метод корекції і безпечний, однак все ж існує ризик отримати поріз при роботі з гострими ножицями. Тому слід бути гранично акуратними і не поспішати під час корекції.

  Уважність і ретельне дотримання порад вбережуть вас від отримання можливих порізів і травм.

  Стрижка

  Безсумнівно, у салоні вам зроблять професійне оформлення брів. Але не всі дівчата ходять в салон на стрижку, адже цю процедуру можна спокійно провести і в домашніх умовах.

  Для того щоб правильно стригти брови, потрібно знати декілька хитрощів.

  • Краще всього проводити стрижку невеликими ножицями. Можна використовувати манікюрні ножиці, оскільки вони невеликого розміру і мають вигнутий кінчик. За допомогою вигнутого кінчика легше виходить зрізати волосся під корінь.
  • При відсутності спеціальної щіточки для брів можна скористатися простою гребінцем або добре промитої щіткою від туші. Якщо ви хочете скористатися старою щіткою від туші, попередньо гарненько промийте її в мицеллярной воді або в засобі для зняття макіяжу з очей і висушіть. Це змиє зі щіточки залишки туші, та допоможе уникнути появи мікробів і різних бактерій.
  • Обов'язково перед процедурою варто провести дезінфекцію приладів і шкіри. Підійде медичний спирт або хлоргексидин. Уникайте попадання цих коштів в очі.
  • Підстригати брови будинку потрібно при денному світлі. Якщо немає можливості провести процедуру днем, то варто подбати про наявність достатнього освітлення в темний час доби. При поганому освітленні існує ризик неправильно підстригти брови і порушити симетрію дуг.

  Розглянемо покроково етапи оформлення брів. Насамперед визначаємося з відповідною формою. Для цього варто намалювати приблизний контур. Промальовування контуру полегшить стрижку, допоможе уникнути помилки. Можна використовувати спеціальні трафарети для малювання.

  Якщо виникають труднощі в оформленні контуру, то можна зробити «розмітку» брови. Для цього потрібно скористатися звичайним олівцем або ручкою. Перед дзеркалом притуліть до вашої особи олівець паралельно носі. Кінчик олівця потрібно розташувати біля куточка ока. Це буде початок вашої брови.

  Переміщайте олівець ближче до зіниці ока. Його середина стане «вершиною дуги» – місцем, де варто формувати вигин.

  Тепер потрібно розташувати олівець так, щоб його початок знаходилося біля крила носа, середина перетинала зовнішній куточок ока. Місце, де розташовується кінець олівця, і стане місцем закінчення бровной дуги.

  На другому етапі стрижки слід розчесати волосся догори. Ті, що виступлять за означений олівцем контур, слід зістригти не більше ніж на один або два мм вище лінії контуру.

  Далі волосинки слід розчесати по напрямку вниз і зрізати виступаючі за розмітку контуру.

  Інші волоски причісуємо по лінії зростання. Зайву «поросль» в межбровном просторі можна також зістригти ножицями або вищипати з допомогою пінцета.

  Поради по догляду

  Як часто потрібно проводити процедуру стрижки – щодо спірне питання, і точної відповіді на нього немає. Все залежить від особливостей конкретної людини. Досвідчені фахівці радять, що стрижку слід проводити не менше ніж один раз у два тижні. За цей час у жінки відростуть нові волоски.

  При комбінованому оформленні брів (стрижка ножицями і використання пінцета) спочатку віддайте свою перевагу саме стрижці. Пінцетом ж проведіть підсумкову коригування – видалення зайвих неслухняних волосків, які не вийшло зістригти.

  Будьте дуже обережні під час процедури, намагайтеся не відволікатися на інші справи.

  При стрижці ви можете використовувати тріммер або спеціальні ножиці з обмежувачем.

  З їх допомогою ви можете обробити лише ті ділянки, які потрібно підкоригувати.

  Гарні приклади

  Правильно оформлені брови стануть родзинкою всього образу. Розглянемо деякі приклади.

  Для круглолицих дівчат підійдуть бровки з характерним зламом. За рахунок їх правильної форми обличчя візуально витягується. При такій формі риси обличчя звичайно м'які і плавні.

  Власницям овального обличчя слід враховувати, що їх особа має витягнуту форму. Їм слід формувати довгі дугоподібні брови. Надмірно укорочені будуть візуально «різати» обличчя.

  Якщо ви володарка квадратної форми обличчя, то головне завдання полягає в тому, щоб згладити зайву геометрію обличчя, візуально зменшити його саму виступаючу частину – щелепа. Тому при формуванні брів їх необхідно злегка округляти, робити дуги м'якше, без «кутів» і різких переходів. Важливо відзначити, що при такій формі особи не підійдуть і будуть виглядати недоречно дуже тонкі ниточки». Ідеальним варіантом стануть натуральні брови середньої товщини.

  Принцип оформлення брів при прямокутній формі особи такою ж, як і при квадраті, але з деякими відмінностями. По-перше, брова повинна бути довшою, що значно допоможе звузити обличчя. По-друге, вигин не повинен бути занадто високим.

  «Сердечко» або трикутний тип особи – знаменитий своїм великим чолом, і від цього обличчя здається важким. Правильно оформлені брови повинні виправити це. Прямі брови недоречні, підійде щось середнє між дугоподібними бровами або з піднесеним «хвостиком». Однак якщо дуже опустити цей «хвостик», то погляд відразу стане сумним.

  Ромб або форма «алмаз». Досить рідкісна форма обличчя. Для неї характерні незграбність і гострота рис. В даному випадку ідеальним варіантом буде арочна брову. Різкий злам брови тільки посилить незграбність, а прямі брови візуально розріжуть обличчя навпіл.

  Докладніше про те, як правильно стригти брови, ви дізнаєтесь із наступного відео.