Ідеї дизайну манікюру з комахами

Навесні і влітку піднесений настрій окрилює молодь. Багатьом модницям хочеться самовиражатися через оригінальні зображення на нігтьовій поверхні. Дівчат цікавлять модні тенденції манікюру з комахами, цікаві ідеї, поради стилістів по такому дизайну нігтів.

Модні тенденції

Сонечка, мухи, бджоли, метелики, жучки, павучки протягом багатьох століть прикрашають сережки, брошки, кільця. Комах можна побачити на взутті, одязі, сумках та інших аксесуарах. Не стали винятком манікюр і педикюр.

На піку популярності знаходиться зображення метеликів на нігтьовій пластині. Гарна різнокольорова метелик символізує відродження життя: прихід весни, юність. Випадково залетевшая в будинок перелітає красуня вважається ознакою майбутньої удачі. Народ впевнений, що вона приносить звістку про заміжжя або поповнення сімейства.

Комаха має самостійно вибратися з будинку, інакше можна злякати удачу.

Принт з метеликом підходить для денного і вечірнього манікюру. Метелики на нігтьовій поверхні можуть бути різних форм і розмірів. Іноді зображують на двох сусідніх нігтях по великому крила однієї метелики. Святковий манікюр зазвичай викладають стразами, які чудово виглядають вроссыпь по всьому крилу комахи.

Дизайн нігтів з сонечками люблять яскраві неординарні особистості. Малюнок завжди в тренді. Люди вірять, що зустріч з цими комахами приносить удачу. Манікюр з сонечками сприяє радісного настрою. На душі оточуючих стає тепло і сонячно.

Сонечка на нігтьовій поверхні дивовижно поєднуються з ромашками, трояндами, маками та різноманітними зеленими листочками. Для створення дизайну найчастіше використовують білу і червону забарвлення. Вибирають прозорий або світлий фон. Оригінально виглядають сонечка поряд з об'ємними прозорими краплинами.

В останні роки стало модно робити «павуковий» манікюр. Павуків часто зображують на тлі павутини і різних мережив. Особливо гламурний дизайн виходить, якщо тіло павука створено з перлини. Пісочний манікюр з павуками нескладно створити в домашніх умовах. Для застосування оксамитової пудри не потрібні професійні інструменти. Вони потрібні тільки для того, щоб намалювати самого павука.

Цікаві ідеї

Деколи модниці хочуть побачити на своїх нігтях під прозорим лаком крило цієї метелика або мертвого скорпіона.

Бджоли і оси урізноманітнюють літній манікюр. Здавна народ звернув увагу на працелюбність, охайність і сміливість бджіл. На нігтьовій пластині часто зображують цих комах в поєднанні з сотами і смужками. Іноді бджолу або осу малюють на квітці. Поєднання чорного і жовтого кольору завжди привертає яскравістю і ефектністю.

Красиві і спритні бабки на нігтях зачаровують своєю красою. Їх часто прикрашають стразами, битим склом, блискітками, акрилової або оксамитовою пудрою. Бабку зазвичай поміщають на один або два пальці.

Красиве комаха чудово поєднується із зображенням квіток.

Поради стилістів

Майстра манікюрного справи рекомендують класичний французький дизайн з нанесеними на нього комахами урізноманітнити наступним чином:

  • зображення комахи слід нанести на вказівний палець;
  • поверх класичного французького манікюру можна намалювати безліч маленьких жучків, павучків, мух, метеликів;
  • на чорну поверхню нігтя з білими пухирцями слід нанести зображення комахи, інші пальці можна прикрасити типовим френчем;
  • ефектний і об'ємний манікюр 3D створить чудову альтернативу простим зображенням різних комах на нігтьовій пластині.

У наступному відео дивіться детальний відео-урок по створенню об'ємних жуків з інкрустацією.