Манікюр в стилі Шанель

Кожна представниця прекрасної статі прагне залишатися на гребені модної хвилі, доповнюючи свій образ логотипами різних брендів. Не уникнув цієї долі і дизайн нігтів, логотипами будинків мод Парижа стали прикрашатися і жіночі нігтики. Жінка, що стежить за модними тенденціями, ніяк не може обійти увагою турботу про руках і, звичайно ж, манікюр. Досить поширеним стає таке віяння моди, як манікюр в стилі Шанель. У цій статті висвітлено його особливості і також те, як можна стати на крок ближче до модним тенденціям, зробивши такий манікюр самостійно.

З чого почати?

Велика мадам Шанель воліла манікюр винятково яскраво-червоного кольору, підкреслюючи цим свою індивідуальність, крокуючи в розвитку моди семимильними кроками, і залишаючись по сей день іконою стилю. Прихильницям даного бренду неодмінно варто знати канони манікюру в стилі Шанель.

 • Для виконання такого манікюру, рекомендується використовувати лаки, які випускаються даним брендом. Крім широкої колірної палітри, дана серія забезпечує нігтям відмінний догляд, не пошкоджуючи нігтьову пластину, що найчастіше відбувається з лаками, що продаються в мас-маркетах. Варто відзначити якісний склад даної серії, і унікальну формулу, в якій містяться фитокораллы. Цей компонент сприяє поліпшенню стану нігтьової пластини за рахунок дії биоцерамидов, насичуючи ніготь кальцієвмісними елементами.
 • Говорячи про склад лаків, не можна не відзначити, що видобуваються з волокон бавовни смоли, сприяють стійкості покриття. Дизайнери не забули і про естетичні уподобання фанатів бренду Шанель: флакони оновленої форми досить ергономічні, пензлик надзвичайно зручна і дозволяє буквально парою рухів покрити всю поверхню нігтьової пластини.
 • Крім лаку, рекомендується придбати спеціальну основу і закріплювач того ж бренду. Дана рекомендація дається у зв'язку з тим, що виробник дає гарантію на тривалий якість шкарпетки лаків; крім цього, акцентується увага на високій якості продукції.
 • Виконується манікюр наступним чином: спочатку наноситься основа, потім лак, при необхідності в два шари, якщо ж потрібно максимально стійке покриття – все фіксується закріплювачем. Виробники запевняють, що лак тримається до шести днів, що підтверджують любителі косметики даного бренду.

Особливості манікюру

Стриманий, витончений, елегантний, доречний при будь-якому випадку – мова, звичайно ж, йде про стилі Шанель. Говорячи про манікюр, майстри воліють виконання в чорних і білих кольорах, а в якості декору популярне зображення тієї самої знаменитої сумочки. Ще одним варіантом прикрас можуть стати золотисті блискітки або ж покриття таким лаком з вкрапленнями золотистих частинок одного нігтя, що зробить образ набагато більш оригінальним.

При виконанні манікюру в стилі Шанель використовуються базові відтінки – чорний, рожевий, срібло або золото, білий. Найчастіше використовують фірмовий знак Шанель або малюнки геометричних форм, які використовуються цим брендом.

Білий також замінюють на перлинний і відтінки рожевого, щоб манікюр залишався витриманим у рамках конкретного стилю і не виглядав заурядно.

П'ять основних відмінностей нігтів

Чорно-біле виконання дизайну

Коли тільки цей стиль став входити в моду, він виконувався лише в такому класичному варіанті. Незважаючи на те що багато хто вважають таке поєднання досить суворим, неможливо знайти жодного спеціаліста модної індустрії, який би визнав його негарним і позбавленим вишуканості.

Нейл-арт на сьогоднішній день потяг до волі та експериментів, тому манікюр в стилі Шанель зустрічається і зовсім у несподіваному кольорі. Традиційним вважається чорно-біле поєднання.

Логотип

Всесвітньо відомий символ використовується як головний елемент манікюру. Логотип будинку Шанель являє собою дві переплетені літери З, стали втіленням класики та елегантності. Найчастіше логотип наноситься на безіменний палець.

Часто зображуються символи на кожній нігтьовій пластині, що дещо суперечить класичним канонам такого манікюру, але, тим не менше також виглядає стильно.

Культова сумочка

Та сама сумочка Шанель, з якою одного разу Коко підкорила світ, популярна й донині. Дизайн нігтів виконується у вигляді стьобаною поверхні сумочки.

Відтінки золота

Щоб чорно-біле поєднання виглядало ошатніше, при виконанні манікюру в стилі Шанель використовується блиск. Золотистим блиском покривається пластина або зображується логотип.

Вишуканість і стриманість

Не потрібно намагатися зобразити всі елементи відразу. Необхідно враховувати, що жінка в стилі Шанель – досконала до найдрібнішої деталі, кричущий строкатий манікюр тут буде абсолютно не доречний.

Образ має на увазі під собою бездоганність і мінімум деталей.

Як зробити самостійно?

Щоб зробити дизайн нігтів в стилі Шанель, необхідно підготувати три відтінки лаку – золотистий і класичні відтінки, такі як чорний з білим. Не обійтися і без тонкої кисті, за допомогою якої буде наноситися малюнок і, зрозуміло, фінішне покриття.

 • Перший крок – підготовка. Ванночки для рук, приміром, з ефірними маслами. Манікюр в стилі Шанель передбачає не тільки ідеальні нігті, але і доглянуті руки в цілому.
 • Закінчивши з підготовкою, необхідно нанести базовий засіб на нігті.
 • Давши засобу підсохнути, наносимо білий колір, який грає тут роль кольорової основи. Основа наноситься в один або два шари, залежить від пігментації і якості лаку.
 • Ретельно просушити, наступним наноситься чорний лак на половину кожного нігтя. Лише безіменні пальці забарвлюються на дві третини. При необхідності лак наноситься також в пару шарів, потім просушується.
 • Тонкою кистю або ж спеціальним лаком, призначеним для малювання, промальовуємо сітку, яка імітує сумку.
 • Безіменні пальці прикрашаються логотипом Шанель, логотип промальовується золотистим лаком.
 • На передостанньому етапі проводиться тонка вертикальна риса, між чорними і білими квітами.
 • Завершується манікюр використанням «фінішу» – прозорого покриття, що відповідає за зносостійкість.

Причина популярності такого манікюру надзвичайно проста – це завжди буде вишукано і в той же час в тренді, манікюр в стилі Шанель можна виконати вдома і, що важливо, такий дизайн добре виглядає і на коротких нігтях.

Ще один варіант створення манікюру в стилі Шанель в наступному відео.