Манікюр з жовтим гель-лаком

Багато дівчат люблять робити собі гарний манікюр в домашніх умовах. В даний час існує величезна безліч різних красивих і оригінальних варіантів його оформлення. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити манікюр з жовтим гель-лаком.

Модні поєднання відтінків і декор

Дизайнери пропонують безліч варіантів, як оформити манікюр жовтим гель-лаком. Зазвичай для цього використовують поєднання кількох кольорів, наприклад:

 • жовто-синій варіант;
 • жовто-рожевий з чорним малюнком;
 • чорно-жовтий з білим малюнком;
 • жовтий манікюр з чорним малюнком;
 • жовто-білий зі стразами;
 • жовто-бузковий;
 • жовто-бірюзовий;
 • жовто-зелений і т. д.
 • Жовто-синій. Щоб зробити собі такий дизайн, одну частину нігтьових пластин необхідно покрити жовтим гель-лаком, а іншу – синім. В цьому випадку добре буде виглядати і ніжно-блакитний відтінок. Після цього на деяких нігтях можна виконати невеликі зображення у вигляді квіток, сердець або простого рослинного орнаменту. Наносити картинку можна, використовуючи спеціальні кисті. В даному випадку для малюнка відмінно підійде білий, бежевий, світло-синій або чорний колір лаку. Також в кінці на нігтьові пластини можна прикріпити кілька дрібних блискучих стразів.

Занадто великі декоративні камені краще не використовувати, тому що вони можуть зіпсувати манікюр, зробити його негарним.

 • Жовто-рожевий з чорним малюнком. Спочатку пластинки фарбуються в жовтий і рожевий гель-лак. Причому при такому оформленні найбільш ефектно будуть виглядати матові покриття. Після цього можна наносити малюнок. Найчастіше в цьому випадку на поверхні нігтів зображують тонкі геометричні фігури. Допустимо зробити подібні картинки на всіх платівках.

Слід враховувати, щоб зображення не були надто великими, щоб манікюр не вийшов безглуздим і некрасива.

 • Чорно-жовтий з білим малюнком. Велика частина нігтів покривається гель-лаком жовтого кольору, а дві або три пластинки фарбуються в чорний відтінок. Після цього можна приступати до нанесення малюнка. Робити його слід на нігтях, пофарбованих у чорний гель-лак. Зображення наноситься білим кольором. Відмінно буде виглядати малюнок у вигляді дрібного гороху, тонких геометричних фігур. Деякі дизайнери на таких нігтьових пластинах роблять рослинний орнамент.

Не забувайте, що наносити його варто тонкою кистю, щоб манікюр виглядав більш акуратним і гармонійним.

 • Жовтий манікюр з чорним малюнком. Всі нігті покриваються гель-лаком жовтого кольору. Брати можна і глянсове покриття і матове. Потім приступають до нанесення зображень на пластини. Якщо ви використовували матовий гель-лак, то тоді для картинок рекомендується брати чорне глянсове покриття. При такому оформленні нігті будуть виглядати більш помітно і яскраво. На поверхню пластин можна нанести дрібний горох. Гармонійно буде виглядати і візерунок у вигляді рослинного орнаменту з дрібної розсипом виблискуючих блискітками.
 • Жовто-білий зі стразами. Щоб зробити такий манікюр, на одну частину нігтів наносять білий колір, а іншу покривають жовтим гель-лаком. Після цього приступають до прикраси пластин. Для даного варіанта можна використовувати як дрібні блискучі камені, так і більш великі стрази. Але приклеювати їх рекомендується не до всіх нігтям, а тільки до кількох.

Розташовувати їх можна просто в хаотичному порядку. Але багато дизайнерів приклеюють стрази на нігті рівними рядами. Можна також викласти в смужку з цих декоративних каменів у підстави всіх пластин. Деякі дівчата повністю покривають один або два нігтя дрібними блискучими стразами сріблястого відтінку. Але тоді інші пластини краще взагалі не покривати подібними елементами.

 • Жовто-бузковий. Два або три нігтя фарбують гель-лаком бузкового кольору. На інші пластини наносять жовте покриття. Після цього на кілька нігтів можна акуратно нанести рельєфний малюнок за допомогою спеціальних інструментів для манікюру. Як рельєфного зображення, як правило, використовують квіти та інші рослинні елементи. Причому часто їх виконують у таких основних кольорах, які були пофарбовані нігті.

При цьому блискучі стрази і декоративні камені приклеювати не рекомендується.

Даний варіант буде виглядати не дуже помітно, але гармонійно та вишукано практично на будь-якій руці.

Сьогодні деякі дизайнери виконують манікюр в жовтій колірній гамі з бірюзою. Цей варіант вважається новинкою і ефектним варіантом оформлення нігтів. Щоб його зробити, поверхня всіх нігтів покривається гель-лаком цих двох відтінків. Пластини, пофарбовані в блакитний колір, можна прикрасити великими зображеннями квіток. Причому для принту можна використовувати практично будь-які відтінки і тони.

Крім квіток, на поверхню можна нанести візерунок у вигляді дрібного рослинного орнаменту (для його виконання відмінно підійде гель-лак з маленькими блискітками). Для картинки можна використовувати білий, молочний, помаранчевий, блакитний і червоний гель-лак. Стрази теж відмінно підійдуть для такого варіанту манікюру. При цьому вони можуть бути самих різних відтінків. Декоративні тонкі стрічки золотистого або сріблястого кольору також добре будуть виглядати в даному випадку.

Іншим цікавим варіантом вважається манікюр, зроблений в жовтому кольорі з золотим покриттям. Подібний декоративний лак можна нанести біля основи всіх нігтів або зробити візерунок у вигляді рівних тонких смужок, геометричних фігур, рослинного орнаменту. Багато дизайнери повністю покривають один або кілька нігтів в золотистий гель-лак. Можна також таким покриттям виконати на поверхні пластин зображення у вигляді дрібних квіток, сердець, зірок.

Ще одним оригінальним варіантом є манікюр, оформлений в жовто-зеленій колірній гамі. Поверхні пластин забарвлюються, після чого на декількох нігтях виконується яскравий і помітний малюнок. Зобразити можна фрукти, квіточки, зірочки і т. д. Для малюнків можна брати червоний, синій, білий, помаранчевий, блідо-блакитний лак. Подібний варіант буде дуже ефектним.

Незвичайним можна назвати манікюр, зроблений з допомогою прозорого і жовтого лаку. При такому варіанті всі нігті покривають безбарвним блискучим лаком. Після того, як він повністю висохне, приступають до прикраси нігтів. Для цього можна нанести на кілька пластин зображення маленьких бабок, метеликів, квіток жовтим гель-лаком. В кінці малюнки можна розбавити дрібними стразами однієї забарвлення.

В якості прикраси можна використовувати орнаменти у вигляді контурів геометричних фігур, виконаних у жовтій колірній гамі. Причому виконувати дані зображення можна відразу на всіх нігтях.

Популярні техніки

Сьогодні існує безліч різних технік виконання манікюру. Розглянемо 2 найбільш популярних для гель-лаку жовтого кольору.

 • Оригінальним варіантом оформлення вважається омбре. Такий манікюр виконується в декількох відтінках, що плавно переходять один в одного. У цьому випадку жовтий гель-лак, як правило, поєднують з помаранчевими, рожевими, червоними, блакитними тонами. Причому градієнт можна робити як у вертикальному напрямку, так і в горизонтальному. Омбре можна залишити, не прикрашаючи, так як даний дизайн вже виглядає цікаво і гармонійно, а можна злегка розбавити додатковими елементами.

Так, іноді дизайнери прикрашають градієнт на нігтьових пластинках дрібними сріблястими стразами, перлинами. Також чудово підійде і декоративна стрічка золотого забарвлення.

Малюнки на нігтях, оформлених у техніці градієнт, краще не робити. Адже вони можуть закрити перехід відтінків лаку, зробити манікюр безглуздим і некрасива.

  • Френч. Сьогодні багато дівчат роблять френч у жовтій колірній гамі. Щоб його виконати, спочатку всі нігті покриваються в основний колір.

  Потім на кінці пластин наноситься гель-лак іншого відтінку. Для цього краще всього використовувати коричневий, оранжевий, м'ятний, червоний, синій, фіолетовий колір. Причому френч можна зробити як з глянцевим покриттям, так і з матовим, в обох варіантах манікюр буде виглядати красиво і стильно.

  Френч можна трохи прикрасити додатковими елементами. Так, нерідко дизайнери приклеюють до нігтям невеликі кольорові чи однотонні стрази. Також можна нанести на кілька пластин невеликий малюнок.

  Але пам'ятайте, що він не повинен бути занадто яскравим і помітним.

  Ще з великою кількістю оригінальних креативних ідей для манікюру з жовтим гель-лаком ви можете познайомитися в наступному відео.