Що таке T-shirt бюстгальтер?

Що це?

Бюстгальтери t-shirt створені для активних дівчат, які носять облягаючі речі з V-подібним вирізом. Чашки такого бюстгальтера гладкі, вони не видно під одягом, що дає почуття впевненості, зручність і комфорт. У деяких моделях чашки виконані за формою грудей або прикрашені додатковими елементами.

Напевно, самим зручним і комфортним вважається контурний бюстгальтер. Це безшовна модель, яка надає грудям круглу анатомічну форму. В чашечці присутній тонкий шар поролону, полифил або спеціальна піна, що не обтяжує і знову ж таки не дозволяє бра виділятися під одягом.

Такий бра тілесного або чорного кольору, просто необхідний будь-якій дівчині.

Але є в цьому і виключення. Для власниць великих грудей, важлива хороша підтримка. А безшовний бюстгальтер t-shirt за рахунок відсутності швів не має потрібної підтримкою.

Багато бренди використовують технологію «набивання» виготовлення спідньої білизни. Нічого буденного в ній немає. Це звичайна яскрава принтованая тканина.

Переваги

Бюстгальтери t-shirt не виділяються під одягом і дарують відчуття комфорту.

Не впиваються в шкіру і не відчуваються на тілі. Вони виконані з натуральних матеріалів – це дуже важлива якість нижньої білизни, що дозволяє шкірі дихати і уникнути почервоніння і роздратування.

Чашечки дозволяють приховати виступаючі соски або сформувати правильну форму для конусоподібної грудей. Такі бюстгальтери варто одягати під футболки, топи і обтягуючі сукні.

Популярні кольори

Незважаючи на те, що класичні варіанти забарвлень нижньої білизни – це чорний і білий колір, лідерами кількох сезонів поспіль залишаються пастельні відтінки рожевого, волошка синя, м'ятного або персикового. Їх доповнюють квіткові принти. Вони можуть бути розмитими акварельними або виконані у вишивці.

Також популярні яскраві кольори, такі як помаранчевий, зелений, жовтий, червоний та інші. При виборі кольору бюстгальтера потрібно пам'ятати, що він не повинен виділятися під одягом. Напевно, тому виробники моделей t-shirt пропонують велику кількість забарвлень.

Щоб приховати білизну під одягом краще буде вибрати бежевий або тілесний колір, але якщо є можливість вибору кольору, то підбирайте бюстгальтер хоча б близьких тонах до одягу.

Ну і, напевно, головним правилом при виборі кольору залишається підбирати білизну до тону шкіри. Смаглявим дівчатам пощастило більше, їм підійдуть будь-які кольори, а ось власницям блідої шкіри, краще зупинити вибір на яскравих моделях.

Бренди

Сьогодні на ринку нижньої білизни дуже багато брендів, які надають бюстгальтери t-shirt.

Найпопулярнішим східно-європейським виробником, мабуть, є Infinity Lingerie. Це бренд вже багато років на ринку і зарекомендував себе як не можна краще. Найпопулярніші моделі t-shirt цього бренду мають знімні бретелі і виконані з високоякісних матеріалів.

Apollo

Це модель з мережива і еластичної тканини, прикрашена бантом попереду. Всі розміри наведено з формовонной чашкою без Push-up.

Versailles

Модель бюстгальтера t-shirt виконана з еластичної тканини, сітки і мережива, так само як і попередня модель декорована атласним бантом попереду. цей бюстгальтер представлений не тільки в стандартних розмірах, але і підійде жінкам з великими грудьми. Versailles має найбільшу кількість колірних рішень з усіх бюстгальтерів t-shirt цієї марки.

Menorca

Модель базового бюстгальтера, виконана з еластичної тканини і мережива, декорована атласним бантиком з трояндочкою. Ця модель відрізняється наявністю невеликого Push-up.

Danta

Порівняно з іншими моделями, Danta відрізняється простотою і виконана з меланжевого трикотажу і декорована мереживом і атласним бантом з підвіскою. Push-up у цій моделі відсутня.

Sirius

Базовий безшовний бюстгальтер з формованою чашкою і невеликим ущільненням по її низу. Він представлений в декількох колірних варіантах, включаючи набивку, білий і бежевий кольори. Всі зрізи оброблені фігурними швами - це дозволяє контурах бюстгальтера не виділятися.

Говорячи про моделі бюстгальтерів t-shirt не можна не згадати американський бренд Le Mystere. він дуже популярний у сполучених штатах, так як став першим, хто придумав t-shirt бра.

T-shirt або контурні бюстгальтери марки Ле Містер – це бюстгальтери з трохи ущільненими гладкими чашками. Головною відмінністю Ле Містер від інших марок нижньої білизни є те, що в залежності від розміру змінюється конструкція однієї і тієї ж моделі. Це дозволяє жінкам з великим розміром грудей вибирати моделі на будь-який смак.