Широкий пояс для панчіх

Найбільш приваблива частина інтимного гардеробу – це, звичайно ж, пояс для панчіх. Він був створений не тільки для підтримки, але і для спокушання чоловіків. Пояс може бути будь-якої форми та дизайну. Сьогодні з поверненням стилю ретро, знову набирають популярність широкі моделі.

Як вибрати?

Панчохи принципово відрізняються від колготок своєю формою і відкритою сексуальністю. Тому, щоб не зіпсувати ефект потрібно правильно підібрати до них пояс.

Найпоширеніша модель панчохи на силіконовій гумці. Її цілком можна носити як самостійний елемент, і вони не потребують додаткової підтримки. Для поєднання з поясом ідеально підійдуть моделі без гумки з широким кантом по краю.

У будь-якому випадку необхідно правильно підібрати розмір пояса, щоб була можливість регулювати обсяг талії й довжину підв'язок.

 • В першу чергу це правило для жінок з пишними формами, які вибирають великий розмір.
 • Для струнких дівчат підійдуть будь-які варіанти, в тому числі і простий еластичної форми.
 • Для власної впевненості підбирайте весь комплект схожий по дизайну. Краще якщо спочатку буде придбано пояс, так як вибір цього аксесуара не так великий, як вибір нижньої білизни.
 • При покупці необхідно обов'язкова примірка і регулювання, щоб визначитися підходить ця модель саме вам чи ні.
 • При виборі враховуйте стиль одягу і захід. Для офісу вибирайте прості, лаконічні моделі. А для побачення пояс, декорований розкішним мереживом або повністю складається з нього.
 • Панчохи і пояс бажано підбирати в одному колірному рішенні. Для кращої фіксації по краю панчоху повинно бути мереживо.
 • Широкий пояс для панчіх повинен повністю охоплювати талію та стегна.

Як закріпити і носити?

При купівлі такого аксесуара, як широкий пояс для панчіх, у багатьох виникає питання, як правильно закріпити і носити цей аксесуар?

У першу чергу визначитеся з колірним рішенням всього комплекту. В поєднанні між собою бюстгальтер, трусики і пояс повинні бути в одній колірній гаммі і підходити один до одного стилістично.

 1. Як носити всю цю конструкцію залежить тільки від особливостей фігури. Універсальним варіантом стане саме широка модель. Вона приховає недоліки або підкреслить достоїнства, наприклад, тонку талію.
 2. Класичною вважається модель з посадкою по лінії талії. Цей варіант найбільш жіночний і підходить під будь-який одяг.
 3. Кріплення до панчіх здійснюється за допомогою спеціальних затискачів, які можуть бути декоровані додатковими елементами.
 4. Щоб при носінні не виникало відчуття дискомфорту, необхідно правильно відрегулювати довжину лямок. Вони не повинні тягнути або бути занадто вільними.

Великі розміри

 • Для дам з пишними формами рекомендується носити панчохи на резинці-липучці. Такий варіант буде зручніше колготок, і надягати їх набагато простіше, ніж звичайні панчохи. Гумка щільно прилягає, що запобігає сповзанню.
 • Але якщо жінкам розміру плюс все ж хочеться підвищити сексуальність комплекту поясом, то ідеальним варіантом стануть широкі моделі. За рахунок свого крою вони скорегують фігуру і приберуть зайве.
 • До всього іншого саме широкі моделі забезпечать надійне кріплення і не доставлять дискомфорту. Він не буде сповзати, і впиватися в тіло.
 • Для повних дам посадка панчоху така ж, як і для решти. Головне – відчуття комфорту. Кріплення, як і в інших випадках повинно регулюватися по фігурі з урахуванням всіх її особливостей.