Що робити, якщо чоловік зрадив дружині з її подругою?

Зрада чоловіка з подругою — завжди страшна душевна травма для обдуреної дружини, особливо якщо весь час, поки жінка перебуває заміжня, вона перебувала в упевненості, що її чоловік не здатний на такий вчинок. А вже тим більше з тією, яка вхожа в будинок і кому довірялися найпотаємніші таємниці.

Причини зради з боку подруги

Іноді причина, за якою одна жінка заводить інтрижку з чоловіком інший, добре їй знайомої, криється в почутті заздрості. Чоловік подруги здається більш успішним і привабливим на тлі власного, звичного, до якого за роки спільного життя часто накопичилося чимало претензій.

Якщо зрадниця не заміжня, причин зазіхнути на чуже в неї ще більше. Навіть якщо вона багато заробляє, краще одягається і здатна дозволити собі те, про що навіть не мріє її заміжня приятелька, саме це звичайне сімейне благополуччя і може виявитися предметом заздрості. І якщо з'являється шанс довести самій собі, що в любові у неї теж може бути все не гірше, ніж у інших, уникнути спокуси охмурити чужого чоловіка виявляється неможливо.

Про неуспішну і не настільки привабливої дівчини, як її заміжня подруга, і зовсім говорити нічого. У неї ще більше причин щось доводити собі і підвищувати самооцінку за чужий рахунок.

Куди більш закручена інтрига в любовному трикутнику виникає, коли заборонена любовний зв'язок стає помстою за минулі «заслуги» нині заміжньою приятельки: ти забрав у мене хлопця, тепер я тебе виведу! До того ж коханець — чоловік подруги — це дуже зручно. Він стане надійно зберігати таємницю про позашлюбних зв'язках і навряд чи почне робити дурниці, оскільки тим самим підставить не тільки коханку, але і себе.

Не перериваючи дружній зв'язку із заміжньою подругою, завжди можна мати доступ в її будинок. Якщо власний чоловік запитає, куди вирушила, зручно чесно відповідати, де була, а між справою вести любовну гру, приправлену гостротою засекречених відносин з чужим чоловіком.

Крім звичайних життєвих причин, приводом для зради іноді стає і реакція на затяжний стрес, у стані якого сьогодні перебуває величезна кількість людей, чи банальна відсутність постійного сексуального партнера. Хотілося зняти напругу, а тут нагодився знайомий чоловік, привабливий, до того ж з «рекомендаціями» від близької жінки.

Причини зради чоловіка

Чоловіки діляться на дві категорії. Одні з них відрізняються вірністю, незважаючи ні на які проблеми в сім'ї, а інші здатні змінити при найменшому приводі.

Зіткнувшись з таким зрадою, жінки незмінно задаються питанням — чому саме з подругою зрадив чоловік, при тому, що зрада зі знайомою жінкою сприймається набагато болючіше, ніж з незнайомкою.

Пояснюється це тим, що чоловікові зав'язати стосунки з такою дівчиною набагато простіше, ніж з незнайомою, з якої потрібно знайомитися, доводити їй свою привабливість, довго обходити і так далі. Якщо подруга дружини цілком симпатична, сексуальна дівчина, навіщо шукати когось ще?

Стосунки з сусідкою або колегою по цеху можуть призвести до неприємних наслідків, рано чи пізно підуть небезпечні чутки, які з часом дійдуть до вух тієї, за чиєю спиною все це робиться, а тут ніби все на увазі і дуже доступно. Зв'язок з подругою дружини неважко підтримувати, з технічної та психологічної точки зору, не викликаючи підозр з боку благовірної.

Чому з'являються «подруги»

Дружні стосунки між двома жінками можуть бути різними. Одні беруть початок з дитинства, інші починаються в дорослому віці. Як би те ні було, якщо спілкування між дівчатами зводиться до перемыванию кісток своїм чоловікам або обговорення того, що тим знати необов'язково, це саме по собі є ознакою нездорових стосунків у сім'ї. В ідеалі найкраща подруга — це власний чоловік. При повній довірі від нього не може бути таємниць.

Якщо заміжня жінка цілком не довіряє своєму чоловікові, не виключено, що він стане шукати цієї довіри на стороні. Дівчина, обізнана про те, як влаштоване сімейне життя тієї, що завжди в досяжності, у всеозброєнні, щоб завести інтрижку з її чоловіком, особливо якщо його не треба умовляти пускатися в любовні пригоди.

Прощати чи ні

Якщо чоловік зрадив дружині з її найкращою подругою, перед обдуреною жінкою завжди постає питання: прощати чи ні. Причому у відношенні чоловіка. З подругою зазвичай все зрозуміло. Важко уявити, що з нею вдасться підтримувати якісь стосунки після того, що сталося. Якщо дружба справжня, а не тільки на словах, переспати з коханим подруги — це все одно, що піти на таке з родичем. Якщо зрада сталося, значить і дружби ніякої не було.

Що стосується чоловіка, тут все не так однозначно. Якщо факт зради трапився вперше, можна знайти у собі сили розібратися у суті проблеми, докопатися до істинних мотивів поведінки чоловіка, дати йому шанс на продовження спільного життя.

Якщо очевидно, що чоловік не вважає себе винним, йому нецікаво, що відчуває жінка і що вона думає про те, що сталося, то відносини навряд чи вдасться продовжити. Тим більше що це не рідкість, коли хлопець вважає ходіння наліво цілком природним проявом природи сильної половини людства. Навіть якщо не буде розставання, жінці напевно і надалі доведеться терпіти той факт, що чоловік їй зраджує.

Поради психолога

У разі сумнівів щодо того, як вчинити, якщо чоловік зрадив з подругою, фахівці радять дати собі час на те, щоб розібратися у своїх почуттях. Можна переїхати до батьків або відправитися у відпустку або виставити зрадника за поріг. Так з'явиться можливість менш болісно пережити те, що трапилося, так і спостерігаючи за подальшими діями розкритих коханців, вдасться багато чого прояснити і переосмислити.

За цей час можна оцінити, що не так було досі в сімейному житті, і яка глибинна причина того, що сталося. Можливо, жінка, якій змінили, власними діями накликала на себе біду. Виправляти помилки ніколи не пізно. І якщо з чоловіком все ж доведеться розлучитися, зробити висновки на майбутнє теж корисно.

Випробувавши такий удар від улюблених людей, психологи радять не замикатися в собі, а шукати розради у родичів і тих, до кого є довіра. Іноді і звернутися до фахівця буде зовсім не зайвим, оскільки не кожна жінка здатна впоратися зі своїми почуттями в такій ситуації. Є ризик розвитку затяжної депресії.

Поширеною помилкою в таких випадках є зрада чоловікові з його другом. Легше від цього не стане, зате ситуація може ускладнитися.

Як уникнути зради чоловіка з подругою

Кращий спосіб зберегти сім'ю та стосунки з подругами — не змішувати одне з іншим.

  • Не варто перетворювати будинок у готель для подруг, родичів і знайомих, у яких з'являються проблеми.
  • З друзями можна обговорювати що завгодно, тільки не труднощі в сім'ї. Подробиці особистого життя повинні залишатися між чоловіком і дружиною. Тоді у сторонніх не буде приводу виступити в ролі утішителя. Втішити можна так, що хтось «залишиться з рогами».
  • З подругами найкраще зустрічатися за межами власного будинку, а вже якщо і запрошувати в гості, то тоді, коли чоловік пішов чи поїхав у справах. Якщо чоловік повертається, для подруги це повинно ставати сигналом до того, що посиденьки закінчені. Тепер хазяйка зайнята іншими справами. У такого підходу відразу дві виграшні сторони. Чоловік не відчує себе у власному будинку непотрібним і в той же час у нього не буде можливості розглядати подругу дружини, мимоволі порівнюючи зовнішні дані двох жінок.
  • Особливості сексуального життя з чоловіком ніколи не повинні ставати предметом розмови з подругами, навіть якщо в цьому плані існують проблеми. Для вирішення таких питань є доктора.

А якщо проблем немає, то треба пам'ятати, що щастя любить мовчання. Не хвалися тим, що маєш, і ніхто не захоче це у тебе відібрати.

  • Не треба допускати близького знайомства подруги з власним чоловіком. Якщо потрібно вирішити побутові проблеми, для цього існують чоловіки на годину», вантажники, сантехніки та інші фахівці, здатні вирішити такого роду питання.
  • І, звичайно, скільки б років не відбувалося, важливо стежити за своїм зовнішнім виглядом, розвиватися в особистому плані, щоб залишатися цікавою для близької людини, затьмарюючи собою всіх подруг.

Про те, що робити, якщо чоловік або хлопець змінив, дивіться у наступному відео.