Чоловік Водолій-Змія: характеристика і сумісність в любові

Чоловік, що народився в період з 21 січня по 19 лютого 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929 роках таїть в собі безліч загадок. Що потрібно зробити, щоб привернути увагу людини, яка народилася в рік Змії та під сузір'ям Водолія?

Особливості та характеристики

Підлеглі цим знакам є носіями по-справжньому вибухової енергетики. Така людина поєднує в собі дві абсолютно різні натури: під дією холоднокровною і спокійною Змії розвивається раціональність, потреба в спокійному побуті, тоді як повітряний Водолій привносить свою хаотичність і постійне прагнення до нових звершень, змушуючи бути в постійній напрузі. Це інший раз просто згубно позначається на психологічному та нервове здоров'я.

Роздирається пристрастями, Водолій-Змія вкрай рідко пускає когось у свій внутрішній світ, вважаючи за краще зберігати все в таємниці. Потрібно бути по-справжньому близьким, рідним людиною цьому чоловікові, щоб він вирішив поділитися своїми переживаннями і проблемами.

Ця людина вкрай рідко заводить серйозні стосунки, вважаючи за краще легкі поверхневі зв'язки, в яких ніхто не посягає на його особистий простір і час, чи то любов чи дружба.

Кар'єра

Керований цими знаками – реаліст, воліє вірити своїм очам, однак, це не заважає йому в глибині душі покладатися на свою добре розвинену інтуїцію. Для оточуючих це дуже комунікабельний, позитивний, що вселяє довіру людина, хороший співрозмовник, вірний друг та надійний колега. Відкритий всьому новому, володіє гарною пам'яттю, Водолій-Змія часто досягає успіху в кількох сферах діяльності. Він амбітний і динамічний, володіє організаторськими здібностями, легко згуртовує людей навколо себе, а творча жилка дозволяє йому стати чудовим організатором свят, світських заходів, змагань та інших подій.

Це дуже розумний чоловік з нестандартним поглядом на речі. Завдяки тверезому, але при цьому кілька філософського підходу, серед народжених у рік Змії можна зустріти безліч видатних діячів як мистецтва, так і політичної арени. На жаль, з-за вітряної натури Водолія часто всі ці позитивні якості губляться на тлі недостатньої концентрації і швидко втрачається інтересу, що заважає в просуванні кар'єрними сходами, часто людина цього поєднання залишається на середніх посадах, що, втім, його не бентежить.

Дружба, сім'я і шлюб

Цей чоловік оригінальний і неповторний у всіх вчинках. Багата фантазія, деяка ексцентричність і навіть театральність дозволяють йому швидко стати невід'ємною частиною будь-якої, навіть великої компанії. Завдяки цьому, народжений під такими знаками легко знаходить нові знайомства, при цьому стає добрим приятелем, якщо не другом. Будучи легким на підйом, може прийти на виручку в будь-який момент.

Водолій-Змія вміє викликати і підігріти інтерес протилежної статі. Без зайвої скромності, ця людина просто професіонал у всьому, що пов'язано з красивими жестами і вчинками. Дуже важливою частиною його відносин стає зовнішній лиск роману, показово шикарні подарунки, гучні слова. Любить продемонструвати свою супутницю, тому важливою частиною життя стануть спільні походи в ресторани, кіно, на вечірки. З задоволенням приймає зустрічні знаки уваги, скільки б несподіваними вони не були, навіть якщо мова йде про написаних в його честь віршах. Дуже ревнивий, наполягаючи на повній віддачі і відданості від партнерки, хоча часто сам буває дуже непостійним.

Вимогливий, але виставляє інший раз дуже високу планку. Ідеальною супутницею життя для себе вважає сильну, як і він сам, особистість, але, на жаль, такі союзи рідко виявляються тривалими. Водолій не вміє залишатися на других ролях, тому такі відносини нагадують перетягування канату. Слабку особистість також чекає невдача – він швидко підімне під себе, після чого йому стане нудно. В дамі серця цей чоловік хоче бачити музу, яка вирішить всі побутові, нецікаві питання і дасть йому нові сили для звершень. Основними рисами справжньої супутниці життя цього чоловіка повинні бути гнучкість і вміння обходити гострі кути.

В інтимному житті любить експериментувати, тому йому буде важко з консервативної жінкою, з працею решающейся на щось нове. При цьому воліє відчувати себе султаном, якого всіляко догоджають. Незважаючи на те що фізична сторона відносин не є для нього пріоритетним, він ніколи не відмовиться отримати задоволення.

Люди цього поєднання легко міняють партнерів, але дуже часто згодом повертаються в сім'ю.

Цей чоловік уміє зробити щасливою і показати свою любов та відданість близьких людей.

В шлюбі Водолій-Змія стане надійною опорою для своєї половинки, чудовим батьком і другом дітям, у яких від нього не буде секретів. Для нього є важливою частиною життя будинок, забезпечення якого повністю бере на себе, залишаючи своїй парі створення затишку, який так цінує.

На жаль, в шлюбі він шукає не почуттів, а власного комфорту, який має забезпечити йому дружина.

Сумісність у коханні

Кращим варіантом для створення міцних, гармонійних відносин для людей цього типу будуть жінки, що доповнюють його яскраві риси характеру, але не перетягають увагу на себе. З дамою, народженої в рік Півня, Водолій-Змія створить розважливий тандем. Він воліє небагатий на почуття, але забезпечений побут у палаці горезвісному раю в курені. Дівчина-Бик зможе забезпечити живе на знос чоловікові необхідну домашню атмосферу, щоб набратися душевних і фізичних сил. А зі Змією у нього повне взаєморозуміння, особливо якщо вони залучені в одну діяльність – в цих відносинах обидва партнера незалежні і поважають право один одного на особистий простір.

Найбільш невдалі стосунки у цього чоловіка складаються зі Свинею, Козою і Кроликом.

Перший випадок – приклад того, що не всі протилежності притягуються. Змія поблажливо ставиться до наївності Свині, йому швидко стає з нею нудно, оскільки та не хоче і не може шукати ключів до його багатогранної натурі. Коза здасться чоловікові слабкою і нездатною оцінити потрапило до неї скарб, а Кролик, будучи самодостатнім знаком, не зможе забезпечити бажану спільне життя.

Що стосується сумісності з гороскопом, то Водолій досить легко знаходить спільну мову з усіма знаками, але найкраще поєднання характерів утворюється в парі з Вагами і Стрільцем.

Детальніше про чоловіків Водоліїв ви дізнаєтесь із наступного відео.