Чоловік Водолій-Кінь: відмінні риси і характер

Чоловік Кінь-Водолій відрізняється далекоглядністю і великим розумом. Така людина здатна до переможного відстоювати свою точку зору, але, незважаючи на зовнішню суворість, він може пожертвувати собою заради інших людей. Розглянемо детальніше особливості характеру цього знака зодіаку.

Загальна характеристика

Чоловік, народжений у рік Коня під знаком Водолія, легко знаходить спільну мову з оточуючими. Він готовий віддати останню сорочку близькій людині, повністю забувши про власні потреби. Такий альтруїзм нерідко заважає чоловікові побудувати гарні відносини усередині родини, так як їх бажання допомогти друзям часто призводить до руйнування сімейних відносин.

Щастя Коні-Водолії можуть досягти тільки при наявності великої мети. В іншому випадку їх життя буде наповнене депресією та апатією. Тільки великий проект в змозі привернути увагу чоловіків.

Поєднання цих знаків дозволяє отримати людину, яка любить і вміє проводити час в галасливих компаніях. Такі люди не вміють вести спокійне життя, їм постійно потрібно рухатися і брати участь у громадській діяльності. Саме тому Водолій-Кінь обирає професію, пов'язану з спілкуванням і подорожами.

Кінь в тандемі з Водолієм робить людину азартним і схильним до лідерства. Ця особистість володіє великим потенціалом і здатністю вести за собою натовп. Таке поєднання дозволяє чоловікові мати в запасі безліч різних ідей, починаючи від банальних і простих, і закінчуючи абсурдними, з домішкою божевілля.

Хлопець Кінь-Водолій шукає себе в багатьох областях і здатний швидко навчатися. Він може бути як виконавцем, так і організатором. Для такої людини не складе труднощів бути і теоретиком, і практиком в одній особі.

Він завжди прагне осягнути щось нове. Спроба отримати незвіданий раніше досвід є для хлопця сенсом існування. І чим складніше завдання, тим більшим азартом наповнюється Кінь-Водолій.

Ця людина прагне бути попереду. Він хоче все і скрізь встигнути. Його голова завжди сповнена оригінальними ідеями, що дозволяє чоловікові здійснювати неймовірні вчинки.

Водолій-Кінь є волелюбною людиною, яка не ставить шлюб вище особистих інтересів.

Для створення сім'ї йому потрібно знайти партнерку, здатну поблажливо ставитися до свободолюбию чоловіка.

Сумісність у коханні

Представники цього гороскопа відрізняються зайвою романтичністю і влюбливістю. Вони можуть швидко спалахнути і так само швидко згаснути по відношенню до жінки. Така легковажність нерідко призводить до самотності, що для Водолія-Коні є великим випробуванням.

Хлопець, народжений у рік Коня під знаком Водолія, легко знайомиться з дівчатами і вміє підтримати розмову. Його товариськість може підкорити багато серця, так як у романтичних стосунках він почуває себе невимушено.

Така людина відрізняється темпераментностью, але дуже потребує щирих почуттях. Постійна потреба бути коханим штовхає його на одвічні спроби вибудовування відносин. Кожен новий роман чоловік починає по-новому, привносячи в залицяння яскраві фарби. Заради коханої він може здійснювати необдумані вчинки і терпіти будь-які примхи.

Особливої гармонії у відносинах Кінь-Водолій може досягти з Конем-Рак, Конем-Рибою, Конем-Водолієм, Дівою-Щуром, Рибою-Пацюком і Пацюком-Рак.

Інтимне життя

Чоловік Водолій-Кінь є прекрасним коханцем, але може погодитися на близькість і без високих почуттів. Він чітко розмежовує фізіологічну потребу та любов, що часто ранить його партнерок.

У ліжку такий чоловік не боїться експериментувати і постійно привносить в інтимне життя щось нове. Тим не менш секс для такої людини не стоїть на першому місці, і він цілком може обійтися якийсь час без близькості.

Розкутість Водолія-Коні близька не всім жінкам, тому багато партнерки можуть злякатися такої відкритості. Але якщо такий чоловік зустріне даму зі схожим характером, то їх відносини складуться на тривалий період.

Відносини в родині

Кінь-Водолій дуже цінує сім'ю і намагається проводити з близькими як можна більше часу. Його оптимізм дозволяє розряджати обстановку, а почуття гумору вносить позитив в сімейні стосунки.

Таким людям важливо відчувати себе коханими і затребуваними в шлюбі. Вони всім серцем люблять домочадців і вимагають від них взаємності. В іншому випадку Водолії-Коні йдуть у пошуках підтримки і розуміння на стороні.

Для них сімейне вогнище повинен бути тихою гаванню, де можна відпочити після важкого дня. При цьому ніхто з домочадців не повинен заважати повноцінному відпочинку, інакше чолі сім'ї не вдасться впоратися зі стресом або емоційним перевантаженням.

Постійне перебування в напруженому стані може довести Кінь-Водолія до нервового зриву.

Фінанси та кар'єра

Кінь-Водолій не прагне до досягнення високих цілей і навряд чи зможе зайняти керівну посаду. Такі люди частіше всього проявляють себе як виконавчі рядові співробітники, за що отримують хорошу грошову винагороду.

Фінансова стабільність не є пріоритетною для чоловіка цього гороскопа. Для нього гроші займають другорядне значення, тоді як на першому місці стоять розваги. Щоб радіти життю, Коні-Водолію не обов'язково купатися в розкоші. Достатньо мати можливість дозволяти собі подорожувати і насолоджуватися свободою.

Детальніше про чоловіка Водолії ви дізнаєтесь із наступного відео.