Кремовий весільний торт: красиві варіанти оформлення та поради з вибору

Бездоганна весільна церемонія завжди закінчується подачею розкішного весільного торта. Це є обов'язковою кульмінацією вечора, доповненої приємним чаюванням. Весільний торт буває вибрати так само складно, як і букет, і сукня, а все тому, що на сьогоднішній день кондитери пропонують величезну різноманітність декорів для кондитерських виробів. Кремові кондитерські вироби вважаються класичними, їх вибирають настільки ж часто, що і варіанти з мастикою. Далі більш детально ознайомимося з тортами з крему, їх особливостями, величезною різноманітністю і, звичайно ж, дізнаємося поради фахівців.

Особливості

Кремові весільні торти можуть бути виготовлені в різних формах, і з самими різними начинками. Виділимо їх особливості, а також деякі переваги і недоліки.

 • Кремові весільні торти мають на увазі не тільки кремово-вершкову начинку, але також і повне оформлення декору вироби кремом. З одного боку, це величезний плюс, адже виглядає таке кондитерський виріб дійсно розкішно, ну а з іншого боку, креми можуть бути досить товстими, і на любителя.
 • Бісквітні ж тортики дуже ситні, тому середнього вироби цілком вистачить на те, щоб нагодувати всіх гостей.
 • Кремовий торт може бути виконаний в різних формах. Особливою популярністю користуються багатоярусні круглі торти, однак якщо вони дуже великі, то іноді виникають питання у їх транспортуванні. Також популярні варіанти у формі квадрата і серця.
 • Щоб торт був менш жирним, фахівці рекомендують вибирати сирні прошарку для коржів, а також білкові і шоколадні. З начинками виникнути проблем не має, їх кондитери пропонують в широкому асортименті.
 • До особливостей весільних тортів також відноситься те, що вони обов'язково повинні вигідно поєднуватися зі всієї сервіровкою столу і підходити по стилю до самого тожеству.

В цілому плюсів у кремових тортів куди більше, хоча б тому що вони виглядають дійсно шикарно і розкішно, так і за ціною, як правило, влаштовують багатьох молодят. Досить дорого обходяться об'єднані торти з живими квітами та елементами мастики. Що ж стосується жирності кондитерських виробів, то це не такий істотний мінус, оскільки відповідний крем для начинки і зовнішнього декору може бути обраний з урахуванням побажань замовника.

Різновиди

Весільні кремові торти – це досить широке поняття, яке включає в себе багато сенсу. Як вже говорилося, торти такого типу увазі не тільки начинку, але і декор. Далі розглянемо основні різновиди крему, з яких можуть бути виготовлені кондитерські вироби для весілля.

 • Білковий. Даний крем являє собою якнайлегшу консистенцію, що нагадує безе. Він нежирний і прекрасно засвоюється організмом, а також приємний на смак. Цей вид використовується і для просочення коржів, і для основного декору. Як правило, доповнюється різними фруктами в якості прикрас.
 • Дуже часто для багатоярусних тортів вибирають вершкові креми, які чудово склеюють між собою шари кондитерського виробу. Також консистенція такого крему ідеально підходить для створення повітряних фігурок на торті. Дуже часто кондитери роблять лебедів і всілякі квіти.
 • Масляний крем, як правило, отримують з високоякісного згущеного молока. Десерт з такою прошарком зазвичай вважається важким і досить калорійним, але ні один інший крем не має таких смакових якостей. Ідеальний для просочення коржів. Великою популярністю користується ще з радянських часів.

Оформляємо оригінально

На сьогоднішній день кондитери пропонують широкий вибір самих різних стилів оформлення кремових тортів.

 • Щоб отримати елегантний торт в стилі мінімалізму, можна попросити кондитера зробити фактурну поверхню з вершкового крему, для неї, як правило, потрібна мінімальна кількість декору. Цілком достатньо буде прикрасити виріб декількома квітами або ягодами.
 • При використанні спеціального кондитерського шоколаду на кремовій торт можна створити дуже незвичайні, і при цьому гарні патьоки. На такий торт можна встановити вже готові фігурки нареченого і нареченої. Виріб вийде без усього зайвого, але зате дуже святковим.
 • Квіти та інші фігурки зазвичай створюються за допомогою спеціального кондитерського шприца. Це займає досить багато часу і сил, а тому справжні твори мистецтва цінуються недешево.
 • На торті можна зробити невелику, але при цьому помітну весільну напис. Вона також може бути виготовлена з крему або з шоколаду.
 • Дуже вишукано виглядають кремові торти, прикрашені живими квітами та французькими повітряними макарунами. Як правило, такі вироби повністю обмащуються кремом для отримання гладкої поверхні, на якій і розташовується весь декор.
 • Не менш часто кремові торти декорують обтяжкою з мастики і різними фігурками з неї. Відразу хочеться відзначити, що мастика робиться виключно для декору. Незважаючи на те що вона їстівна, ніяких особливих смакових якостей у неї немає, тому її просто не їдять. В тортах з мастикою все увага приділяється смачною кремової начинки.
 • Особливо рекомендуємо звернути увагу на кремовий торт у техніці омбре. Омбре виконується саме з шарів крему, за рахунок чого і досягається такий гарний ефект переходу кольору в колір.
 • Білий торт з кількох ярусів, покритих білим кремом, можна урізноманітнити за допомогою свіжих контрастних ягід. З вершковим ганашем прекрасно гармонує ожина, малина і полуниця. Якщо красиво укласти ягідки та фрукти, то вони будуть виглядати нітрохи не гірше тих, що могли б бути зроблені з крему.
 • Дуже оригінально може виглядати червоно-білий вершковий торт з розташованими на ньому трояндами у формі серця.

Для оформлення кондитерського виробу також може бути використаний желатин, зацукровані квіти, такі як фіалки і лаванда, сезонні і екзотичні ягоди і фрукти.

Розміри

Крім цікавого оформлення, завжди потрібно враховувати і розміри планованого торта. Розберемося, якими бувають солодощі за розміром.

 • Одноярусні. Як правило, такі вироби не важать 4-5 кг На одноярусних тортах чудово виглядає кремове обрамлення з фігурками лебедів.
 • Двоярусні. Такі торти важать від п'яти до десяти кілограм. Прикрашатися можуть і живими, і кремовими квітами. Подібні кондитерські вироби ідеально вибирати для середніх за чисельністю весіль.
 • Триярусні. Дані вироби найбільш часто вибирають для весіль, чисельність гостей яких перевищує півсотні людей.
 • Багатоярусні (більше 3 ярусів). Такі торти, як правило, збираються на місці урочистості, оскільки їх дуже складно перевозити, так і крем в процесі перевезення може потекти.

Поради кондитерів

Щоб кондитер зміг втілити в життя найбажаніший торт, замовники повинні врахувати при цьому кілька моментів, і пояснити, що ж вони хочуть бачити на своєму святі.

 • На будь-якому торті вкрай небажано розміщувати токсичні рослини, такі як конвалії і кали, краще всього віддати перевагу трояндам, хризантемам і півонії.
 • Кремовий торт з живими квітами дуже важливо прикрашати не менш ніж за 1,5-2 години до його подачі, а ось за виріб з мастикою можна не переживати, що з ним нічого не трапиться, навіть якщо воно буде зроблено за добу.
 • Дуже обережними слід бути з крихкими білковими кондитерськими виробами. Краще всього, якщо кондитери самі доставлять десерт на торжество.
 • Неймовірно красиво виглядає торт, підставка для якого прикрашається справжніми квітами або гілочками декоративної зелені.

Підводячи підсумок, слід сказати, що будь-який торт, в якому б форматі вона не була випечено і прикрашений, – це ідеальне доповнення до кожної весільної церемонії. Головне, створення такого важливого весільного атрибуту довірити справжньому професіоналу своєї справи, кондитер, який не тільки зробить красивий десерт, але і подбати про приємною кремової начинки, здатної здивувати всіх гостей.

Про те, як зібрати і оформити весільний торт, дивіться у відео нижче.