Вибираємо камінь для жінок Ваг

Кожному знаку зодіаку будуть відповідати певні амулети, які можна використовувати, щоб привернути удачу та інші блага життя. У цій статті ми розповімо, які камені варто вибрати Ваг.

Вибір за датою народження

Ваги можна охарактеризувати як мінливий знак зодіаку. Такі люди часто у всьому сумніваються, при цьому вони добрі, спокійні і розсудливі. Ваги примітні досить розвиненим інтелектом. Вони здатні здобути перемогу практично в будь-якому спорі, переконати у своїй правоті.

Для дам Ваг підходять різні самоцвіти. Варто відзначити, що народилися в жовтні і вересні краще використовувати різні мінерали. При підборі ідеального каменю треба враховувати декади.

Перша декада

З 24 вересня по 2 жовтня впливає Венера. Такі дами досить добродушні і привабливі.

Для них оптимальним каменем стане:

 • діамант;
 • лазурит;
 • нефрит;
 • кришталь;
 • аметист.

Друга декада

Ті, у кого дата народження випадає на період з 3 по 13 жовтня, знаходяться під впливом Сатурна. Про таких жінок можна сказати, що вони трудівники, все роблять на благо рідним і близьким.

Вони можуть носити амулети з:

 • турмаліну;
 • сапфіру;
 • рубіна;
 • смарагду;
 • топазу.
Гранат
Смарагд
Турмалін

Третя декада

  З 14 по 23 жовтня впливає Юпітер. Такі дами люблять розкіш, їх можна віднести до числа естетів.

  Для даного періоду краще вибирати:

  • топаз;
  • турмалін;
  • берил;
  • хризопраз;
  • аквамарин;
  • алмаз;
  • смарагд;
  • сапфір.
  Алмаз
  Берил
  Сапфір

  Дорогоцінне і напівдорогоцінне мінерали

  Натуральні мінерали поділяються на дорогоцінні і напівкоштовні. Всі вони володіють неповторними відтінками, здатними позитивно впливати на людину. Варто відзначити, що талісмани можна застосовувати не тільки в їх «натуральному» вигляді, але і у формі різних тварин і предметів. Такі талісмани-обереги будуть мати посилену дію на людину.

  Розглянемо основні камені-талісмани.

  • Аметист. Цей мінерал має фіолетовим відтінком. Його можна застосовувати всім дамам цього зодіакального сузір'я. Камінь допоможе правильно поступити в тих ситуаціях, коли Ваги не знають, що робити. Талісман впорається з нерішучістю дами, він зможе заспокоїти, наповнити серце умиротворенням. Носити варто в якості кулончика на срібному ланцюжку.
  • Берил. Допоможе зміцнити сімейні відносини. Також камінь дозволить проявити себе на роботі, розташовувати до себе колег. Блакитні варіанти вироби дарують ясність розуму і хорошу пам'ять. А ось для бізнесу варто віддати перевагу жовті відтінки цього мінералу. Цей талісман можна використовувати, якщо ви їдете в далеку подорож. Він оберігатиме вас протягом всієї поїздки.
  • Сапфір. Цей мінерал зробить свого володаря більш рішучим, буде протистояти неприємностям. Особливо актуально використовувати в осінній час, коли Ваги здатні віддаватися депресивним розладам. Темно-синій мінерал буде усувати негативні емоції, справлятися із гневливостью і дратівливими чинниками. Також цей амулет здатний захистити від таємних ворогів, які приходять під виглядом союзників. Підбирайте камінь у формі овалу, в оправі з срібла.
  • Алмаз. Допоможе домогтися твердості характеру. Цей амулет дозволить прийняти відповідальність за рішення. Достатньо буде невеликого каменя. Добре, якщо мінерал перейшов у спадок. Не забувайте промивати його проточною водою і заряджати від сонця.
  • Турмалін. Його застосовують бажаючі завжди робити правильні дії в самих непередбачених моментах. Талісман захистить Ваги від двоїстих думок, допомагатиме формувати правильні цілі. Ті, хто буде постійно використовувати цей мінерал, стануть більш врівноваженими, умиротвореними. Подарує турмалін і хороші відносини в шлюбі, а також зможе принести здоров'я.
  Турмалін
  • Бурштин. Варіант молочного відтінку мінералу рекомендують використовувати в кільці або бусах при захворюваннях щитовидної залози. З допомогою значного амулета можна привертати увагу протилежної статі, ідеального обранця. Цей талісман буде дарувати вірність в любовних відносинах. Сережки з таким каменем допоможуть зміцнити дружбу з потрібними людьми.
  • Лазурит. Жінки Ваги відрізняються товариськістю. Вони люблять перебувати в суспільстві і елегантно одягатися. Їм варто звернути увагу на даний мінерал. Він здатний залучити радість, наповнити людини теплими емоціями, розкрити дружні відносини. Допомагає лазурит і зняти напруження, характерне для Ваг у зв'язку з важкою роботою. Також даний талісман принесе удачу в повсякденне життя Терезів.
  • Смарагд. Такий талісман підкреслить елегантний і стильний вигляд кожної жінки цього знака. Мінерал убезпечить від різних курйозних випадків, заряджає позитивною енергією. Найкраще проявляє себе мінерал, який знаходиться в кільці. Він допоможе знайти довголіття і здоров'я.
  • Хризоліт. Даний мінерал допоможе заспокоїти, зніме напругу. Не секрет, що жінки Ваги відрізняються високою працездатністю. При цьому вони досить чутливі і ранимі. Мінерал буде заряджати позитивною енергією, подарує радість від кожної миті життя.
  • Гранат. Цей яскраво-червоний талісман допоможе жінкам Терезам бути більш стійкими і впевненими в собі. Мінерал додасть їм цілеспрямованості, стане помічником у сердечних справах.
  • Агат. У жінок Ваг і даного каменю дуже схожа енергетика. Варто пам'ятати, що для певних цілей варто підбирати і різні тональності агата. Білий камінь здатний підсилити інтуїцію. Сірий мінерал буде додавати ясності розуму.
  Агат
  • Місячний камінь. Здатний дати неврівноваженим Терезам душевний спокій. Він буде рятувати від негативних рис характеру. Найкраще носити цей мінерал на вказівному пальці у вигляді кільця. Здатний залучити і успіх. Можна використовувати статуетку у формі жаби або амура з місячного каменя. Вони допоможуть знайти ніжні почуття до партнера.
  • Цитрин. Цей мінерал може посилювати позитивні характеристики Ваг: повага до людей, турботу, любов. Енергетика цього мінералу розташовує до спілкування – того, що так люблять чарівні жінки Ваги. Якщо використовувати кільце на вказівному пальці, то можна отримати дар красномовства. Кулончик з цитрином на грудях неодмінно приверне увагу оточуючих. Захистить цей мінерал від негативної енергетики, посилить впевненість у собі.
  • Аквамарин. Даний мінерал допоможе повернути рівновагу, встановити гармонію, перш за все з самим собою. Він буде відганяти погані думки, допомагати людині будувати плани. Навіть пригнічений настрій не завадить їх реалізації. Аквамарин допоможе завести корисні знайомства у всіх сферах: робітників, дружніх, особистих. Можна носити мінерал в кільцях, сережках, або у вигляді браслета.
  Цитрин
  Аквамарин

  Талісмани і обереги

  Обов'язково звертайте увагу не тільки на той чи інший талісман, але і на його форму. Наприклад, мінерал у вигляді жаби здатний збільшити достаток у сім'ї. Терезам радять ставити таку статуетку в безпосередній близькості з діловими паперами і робочими документами. Подібний грошовий знак здатний поліпшити добробут людини. Вдало застосовувати і різні ієрогліфи, вони добре допоможуть у роботі.

  Для успішних серцевих справ можна придбати невеликого купідончики або камінь у вигляді серця. Такий амулет допоможе залучити потрібну людину. Дане зодіакальне сузір'я передбачає наявність прикрас в парах: сережки або кільця зі вставками на двох руках. Пам'ятайте, що багато каміння не переносять присутності сторонніх мінералів. Не носіть прозорі камені в поєднанні з насиченими кольорами. Це принесе дисгармонію у вигляд Ваг.

  Опал створить для власника міцні дружні відносини і гармонію. Він здатний згладжувати переходи від апатичного ставлення до продуктивної діяльності. За допомогою цього талісмана можна спрямувати свою енергію в добру русло.

  Бірюза – захисниця від недоброзичливців, приверне удачу. Цей талісман буде особливо корисно брати з собою в подорож. Він активно гасить сварки і ворожнечу.

  Удача

  Для залучення удачі вибирайте аметист. Цей талісман дозволить досягти успіху на трудовому терені і в духовному розвитку. За допомогою даного каменю людина буде ставати допитливим і швидко навчатися. Удачу виріб приносить у навчанні, а також в подорожах.

  Турмалін дозволить зробити правильний вибір, додасть Терезам впевненість у своїх силах. Жінки Ваги здатні довго коливатися в прийнятті рішення. Завдяки сприятливому впливу турмаліну в голові буде оперативно дозрівати відповідний план дій.

  Аквамарин принесе удачу творчим особистостям. Він додасть людині натхнення, допоможе швидко втілити задуми.

  Здоров'я

  Кожна людина хоче бути здоровим, щоб залишалися сили на реалізацію задуманих планів. Ваги для цих цілей можуть застосовувати топаз, сапфір, гірський кришталь. Саме ці мінерали здатні сприятливо впливати на людину, даруючи йому довголіття. Смарагд також здатний підтримувати здоров'я і красу жінки, народженої під знаком Терезів.

  Він буде розкривати привабливу зовнішність своєї власниці, і надавати мудрості.

  Любов

  Будь-яка жінка чекає чистої і щирої любові. Залучити такі відносини допоможе перли. Він підкреслить шарм представниці прекрасної статі, додасть жінці привабливості. Регулярно використовуючи даний камінь, можна створити міцну сім'ю, залучити численних шанувальників, вдало вийти заміж. Мінерал зробить життя дами більш спокійною та стабільною. Завдяки перлам будуть вирішуватися навіть найскладніші ситуації. Він допоможе прийняти правильне рішення. Для щасливого материнства можна подарувати жінці амулет з перлів.

  З допомогою місячного каменю можна буде розвинути інтуїцію, осягнути внутрішній світ значимої людини, налаштуватися на його хвилю. Камінь допоможе знайти спільну мову з будь-якою людиною, прийти до взаєморозуміння. Успіх у відносинах подарує і опал. Він сприятиме позитивному сприйняттю будь-яких подій.

  Місячний камінь
  Опал

  Багатство

  Багато сучасні жінки Ваги є кар'єристками. Вони трепетно ставляться до свого добробуту. Вважається, що багатство може принести циркон. Талісман підходить для бізнес-леді. Якщо постійно брати його з собою, то удача буде на вашому боці. Така жінка Ваги зможе укладати вигідні угоди. Будь-які переговори будуть проходити вдало. Добре буде надягти перед важливою зустріччю перстень з цирконом. Він приверне фінансовий успіх.

  Рожевий кварц допоможе знайти перспективні партнерські відносини. Терези зможуть уникнути сварок і суперечок. Місячний камінь буде сприяти поліпшенню матеріального добробуту. Коли мінерал перейшов до вас по спадку, він буде мати досить потужну енергетику. Якщо ж у вас поки немає такого талісмана, то незайвим буде його придбати і потім передавати своїм дітям.

  Чимало достатку принесе і агат. Він допомагає в сфері торгівлі. З підтримкою даного мінералу Терези зможуть продати що завгодно. Мінерал дає дар переконання. Турмалін підійде тим, хто на початку кар'єрних сходів. Він допоможе досягти поставлених цілей, усуне нерішучість ваг. Мінерал дозволить людині приділяти пильну увагу дрібницям. Він буде стимулювати до діяльності.

  Як правильно носити?

  Коли ви підберете для себе вірний мінерал, варто розібратися, як його правильно носити, щоб він сприяв максимально благотворний вплив на людину. Аметист проявляє свою міць в сріблі. З металевими оправами будуть гармонійно поєднуватися білі, блакитні, зелені камені. Для представників цього зодіакального сузір'я срібло є найкращим дорогоцінним металом. З його допомогою можна чудово прикрасити повсякденний або святковий образ.

  Якщо ви бажаєте твердо приймати рішення, то варто придбати кільце з цирконом. Воно дозволить здійснити правильний вибір. З коштовностей для Ваг найкраще підходить підвіска або кулон. Якщо ви віддаєте перевагу браслети або намиста, то стежте, щоб їх ланки/буси були однакові.

  Гірський кришталь або перли оптимально застосовувати у вигляді підвісок. Якщо вибираєте алмаз, стежте, щоб він торкався до оголеним областях тіла. Лазурит радять застосовувати у вигляді кольє або сережок.

  Камені, яких варто уникати

  Однак не всі камені будуть володіти благотворним впливом на дам. Не можна застосовувати змійовик, онікс, агат, сердолік, родоніт, сардонікс, гематит. Ці талісмани здатні увігнати в депресію, будуть дезорганізовувати і забирати енергію. Всі ці мінерали відповідають Овнам, вони мають яскраві вогненні кольори.

  У цій статті ми розглянули, які камені можна використовувати жінкам Ваг. Носячи талісмани, можна притягнути у своє життя, багатство, здоров'я, любов, підсилити свої позитивні сторони і нівелювати негативні. Пам'ятайте, що камені можуть бути і у вигляді різних фігурок, що приносять удачу і благополуччя. Використовуючи мінерали вірно, ви обов'язково досягнете поставлених цілей і знайдете гармонію.

  Про те, як вибрати камінь-талісман для Ваг, дивіться далі.