Стрілець і Скорпіон: особливості союзу стихій Вогню і Води

Над побудовою міцних відносин слід серйозно працювати, при цьому партнери разом повинні активно брати участь в цьому процесі. Тандем Стрільця і Скорпіона не ідеальний, представники різних стихій мають погану астрологічну сумісність, однак, це не заважає їм бути парою. Партнери поважають один одного і відчувають дуже сильне тяжіння. Шлюб між ними також може бути укладений при сприятливому збігу обставин. Коли Стрілець і Скорпіон навчаться прикладати однакові зусилля для збереження сім'ї, тоді відносини зможуть принести їм багато радості.

Характеристика знаків

Стрілець і Скорпіон – сусіди на астрологічному колі, але належать до різних стихій. Вони мають багато схожих рис характеру, незважаючи на те, що їх стихії не збігаються. Обидва цих знака мають вибуховий темперамент. Безліч протиріч буде присутній в їх союзі, вони-то і будуть створювати перешкоди у побудові гармонійних взаємин.

Характеристика знака зодіаку Скорпіон

Марс і Плутон – планети, покровительствующие цьому знаку. Скорпіон володіє марсіанським еротизмом і агресивністю, а найвіддаленіша планета наділяє інтересом до пізнання таємниць буття, прихованих від людських очей. Цілеспрямованістю і проникливістю наділяють планети Скорпіона.

Почуття інших людей прекрасно зрозумілі Скорпіона, він легко може їх відчути. У представників цього знака практично відсутній страх, вони допитливі і мають гарну інтуїцію.

Особливою емоційністю наділені представники даного знаку; при цьому показувати свої почуття іншим вони не звикли. Свої справжні емоції Скорпіон ховає. Люди, народжені під цим знаком, розумні і розуміють співрозмовники.

Розуміння самої суті речей для Скорпіонів може стати справжнім прокляттям, бо навіть не дуже значимий випадок може здаватися їм дуже серйозним і значущим.

Скорпіони стойко справляються з іспитами, вони не бояться болю, бідності, насмішок і легко долають життєві негаразди. Презирство у представників цього знака викликають навіть можлива смерть і небезпеку – це справжні герої.

Скорпіони відмінно володіють собою і своїми емоціями, також ніхто не зможе змінити думку людини про самому собі.

М'якість і наївність Скорпіонів відзначають для себе люди, що вперше побачили їх. Представники водної стихії залишаються абсолютно байдужими до образи або похвалу. Свої недоліки вони знають краще за інших. Скорпіон здатний підібратися до душі іншої людини, але залишитися невпізнаним.

Питати думку Скорпіона про себе не варто, оскільки він скаже правду, яка подобається далеко не всім. Лестити вони не вміють зовсім. Проте приємні слова, почуті від представника цього знака, завжди йдуть від чистого серця.

Заради своїх друзів Скорпіон готовий піти на багато чого, він дуже відданий друг. Доброта або подарунок ніколи не будуть забуті ним, хоча точно так само представник стихії води надовго запам'ятовує образи і образи. Тому часто вони ретельно планують свою помсту.

Скорпіони не люблять фізичну працю. Але їх прекрасна уява, сміливість, винахідливість та здатність зосереджуватися завжди допомагають їм досягати успіхів в інтелектуальному працю.

При вирішенні проблеми, Скорпіон негайно починає діяти, але вирішити її до кінця часто не в змозі і кидає справу на половині шляху.

Скорпіони чудово вгадують чуже настрій і думки, тому завжди приходить на допомогу в скрутну хвилину.

Від природи Скорпіон наділений величезною життєвою силою. Представник водної стихії добре складний і володіє відмінним здоров'ям. Хворіють Скорпіони рідко, але лікування важких недуг дається їм нелегко. Тривалий відпочинок і турбота близьких – ось чого потребує хворий Скорпіон.

Вони люблять свою родину, дім та затишок. Завжди захистять слабкого і дітей.

Характеристика знака зодіаку Стрілець

Юпітер – планета, покровительствують Стрільцям. Вродженої щедрістю і справедливістю мають представники даного знака. Вогненна людина неодмінно хоче пізнавати нове, отримувати безліч різної інформації, вчитися. Стрільці – справжні оптимісти, можливо, завдяки цьому, вони до останнього залишаються вірними своїм переконанням.

До себе представник вогняної стихії відноситься досить поблажливо, але завдяки притаманній йому товариськості і чарівності, йому все дається легко.

Стрільці ніколи не сидять без діла, вони дуже діяльні і просто обожнюють подорожувати. Їм складно займатися одним і тим же постійно, представники цього знака ніколи не жалкують про минуле, їх погляд завжди спрямований вперед.

Стихія вогню відповідає за натхнення. Тому Стрільці, найчастіше одухотворені і цікаві особистості. Це і привертає до них людей, а також здатність весело проводити час. З вогненним людиною ніколи не буде нудно чи сумно.

Представник цього знака відрізняється зайвою прямолінійністю, хоча його нетактовність є просто прикриттям для глибокого розуму і високих моральних якостей. Його люблять оточуючі за дотепність, винахідливість і палкий темперамент. Брехати і прикидатися Стрільці не вміють зовсім. Стрільці завжди намагаються говорити правду, але якщо спробують збрехати, то їх чекає дуже швидке викриття.

Стрілець – прекрасний друг, він завжди допоможе порадою близькій людині.

При цьому представник вогняної стихії вважає самого себе дуже дипломатичним. Це щасливі і веселі люди, які не звикли бути відповідальними, але здатні вийти «сухими з води» в будь-якій ситуації.

Стрільці люблять розмовляти, спілкуватися. Вони здатні встати на захист більш слабкого.

Вогненна людина постійно прагне виконати все як можна швидше; обожнює швидкість. Йому слід бути особливо обережним, коли він сідає за кермо автомобіля, оскільки його імпульсивна поведінка може спровокувати нещасний випадок.

Свій прекрасний характер Стрілець може проявити найкраще на керівній посаді. Взагалі, представнику стихії вогню краще працювати в колективі, ніж одному. Також йому слід уникати рутини.

Стрільцеві слід завжди дуже уважно ставитися до власного здоров'я, оскільки із-за своєї легковажності він може серйозно нашкодити собі. Перебувати в лікарнях та відвідувати їх представник стихії вогню не любить. Взагалі, Стрільці поправляються досить швидко. Але навіть важка хвороба не здатна зламати їхній дух, оскільки Стрілець впевнений, що потрібно чекати від майбутнього тільки хороше.

Закохатися вогненна людина може практично миттєво, однак робити пропозицію не поспішає. Обдумування даного питання займає у них багато часу. Зробити серйозний крок вони не вирішуються.

Позитивний настрій, щедрість і дружелюбність випромінює Стрілець на протязі всього свого життя.

Сумісність у любовних стосунках

Любов Стрільця і Скорпіона спалахує миттєво, їх почуття насичені, завдяки активній взаємодії закоханих. Цей тандем допоможе отримати кожному те, що йому потрібно, але тільки якщо вони будуть постійно йти на поступки. Стрілець – втілення вогню, він навчить Скорпіона висловлювати свою емоційність. А водяний знак подарує йому у відповідь відчуття свободи. Безперервний, рівнозначний обмін – ось що уособлює союз Скорпіона і Стрільця.

Характерні риси Скорпіона і Стрільця відрізняються, це пов'язано з тим, що вони являють протилежні стихії. Скорпіон своїм холодом здатний погасити вогник радості, який постійно присутній у представника стихії вогню. Відмінності між цими двома людьми помітні особливо в зовнішніх проявах. Відкритий і товариський Стрілець зовсім не схожий на замкнутого і скритного Скорпіона. Але є і загальні риси, що об'єднують представників різних стихій. Кожен з них прагне пізнати всі таємниці цього світу. Для Стрільця це досить цікаво, а інтерес Скорпіона пов'язаний швидше з його недовірою.

Невдачі не можуть зломити бойовий дух Стрільця, він завжди розраховує на реванш і чесну перемогу. Представник стихії води не виносить стану ураженого. Програв і повержений Скорпіон негайно займеться обмірковуванням помсти, щоб напасти на супротивника зненацька.

Емоційність Стрільця, регулярно стає причиною сварок з інтровертом Скорпіоном, і навпаки. Ніжна душевна організація водяного знака маскується під маскою холодності і байдужості. Скорпіони зазвичай не готові показувати оточуючим людям свої слабкості, але вони дуже ранимі. Представник стихії вогню зазвичай не любить підбирати слова і вирази, а різкість сильно ранить партнера. Стрільцеві необхідно навчитися обдумано вимовляти слова і фрази, для того щоб не образити Скорпіона. Стрільцям, в даному союзі, буде недостатньо енергії і веселощів. Характерні для представника стихії вогню непостійність і експресивність будуть відштовхувати водного партнера.

Гармонійні відносини між цими двома знаками можливі при поважному, уважному і терплячому відношенні. Тільки так партнери навчаться спокійно приймати недоліки один одного.

Водний знак повинен навчитися приймати волелюбна вдача Стрільця і його постійну тягу до пізнання нових країн і континентів. Скорпіону не потрібно постійно підозрювати вогняного партнера в невірності і сумніватися у його чесності. Справжні почуття утримують Стрільців у відносинах, вони не здатні перебувати з ким-то за звичкою. А Скорпіон, як ніхто інший, може викликати ці почуття у представника вогню.

Фінансову сумісність знаків можна назвати непоганий. Скорпіон більш ощадливий, Стрілець – досить витратний. Бюджет партнерам краще всього вести окремо або вибрати відповідальним за зберігання грошей Скорпіона.

Досить складно складаються відносини Стрільця і Скорпіона в цілому. Для партнерів буде характерно відчувати абсолютно різні почуття стосовно свого коханого, від ніжності до злості, яка змушує закипати кров. Довіра і зрада переплітаються в цих відносинах також міцно, як устремління до отримання матеріальних цінностей і розвиток в духовній сфері.

На жаль, в такому союзі і чоловікові, і жінці не варто очікувати взаєморозуміння.

Скорпіон завжди прагне досягати своєї мети, тому його просування по службі завжди можна пояснити особистими заслугами, працею і завзятістю.

Представники водної стихії пристрасні, цілеспрямовані, рішучі. Скорпіон завжди домагається того, чого хоче. Він володіє відмінним везінням і здатний справлятися з будь-якої, навіть найскладнішої роботою.

Сумісність: жінка Скорпіон, чоловік Стрілець

Жінка Скорпіон досить добре підходить чоловікові Стрільцеві. Головне – щоб партнерів цікавило спільне майбутнє надалі. Захопитися один іншому представникам цих знаків дуже легко. Партнерам нова зв'язок представляється у вигляді незвичайної пригоди. Жінці подобається оптимістичний настрій і відкритість чоловіки, саме цих якостей не вистачає їй самій. Представники різних стихій дуже цікаві один одному на першому етапі відносин, далі буря емоцій і пристрасті захоплять їх у вихорі взаємної закоханості, але чи буде продовження у цих стосунків залежить від спільних зусиль цих двох людей.

Для представників даних знаків на першому плані завжди знаходиться кар'єра, гроші, комфортне життя – це їх об'єднує. Стрілець енергійний і діяльний, а спрямовувати його в потрібне русло під силу представниці водної стихії, вона може стати прекрасною помічницею для чоловіка. Дівчина Скорпіон володіє унікальною інтуїцією і завжди допоможе прийняти найбільш правильне рішення своєму коханому, а також захистить його від підступів вороже налаштованих людей. Однакові інтереси також зближують цих двох і допомагають їм залишатися разом протягом тривалого часу.

Схоже бачення життя, спільне розвиток в інтелектуальній і духовній сферах дозволяють людям довгий час перебувати разом і залишатися цікавими один одному.

Різниця між представниками стихії вогню і води дуже сильно заважає Стрільця і Скорпіона зрозуміти один одного, тому розбіжності у цієї пари трапляються дуже часто. Чоловік зазвичай не здатний зрозуміти всю глибину переживань жінки, оскільки ставиться до всього досить поверхово. Вона, в свою чергу, ще більше заглиблюється в свої думки, відчуваючи недбале ставлення з його боку. Стрільці не вміють бути тактовними, вони не соромляться грубих виразів, які можуть надовго образити водну жінку. Вона приховає образу і довго буде приховувати невдоволення. Чоловік, найчастіше, взагалі не розуміє, через що його кохана незадоволена.

Сварки між Стрільцем і Скорпіоном часто трапляються на ґрунті ревнощів жінки. Бажаючи внести обмеження на вільне життя коханого, вона вперто наполягає на своєму. Для Стрільців обмеження їх особистої свободи неприйнятно.

Дружба і повага часто допомагають такого союзу надовго залишатися разом. Представникам двох різних стихій слід більше часу проводити наодинці один з одним, намагатися знайти те, що захоплює обох, не намагатися обмежити свободу іншого і вчитися делікатно спілкуватися. Все це допоможе зміцнити пару і скоротити кількість сварок і конфліктів.

Сумісність: жінка Стрілець, чоловік Скорпіон

Основою відносин вогненної жінки і представника стихії води є дружба і схожі інтереси. Кар'єра, бізнес, подорожі, нові відкриття – ось що цікаво людям цих знаків, незважаючи на різні підходи у них до цих сфер. Взаєморозуміння між партнерами виникає далеко не відразу. Чоловік і жінка, зазвичай швидко опиняються в ліжку, після того, як проведуть разом зовсім небагато часу. Однак, їх зв'язок може так само швидко закінчитися, як і почалася. Не тільки сексуальні відносини повинні об'єднувати представників двох різних стихій. Якщо нічого спільного між партнерами немає, то їх чекає швидкий розрив.

Довіра – основа відносин між жінкою Стрільцем і чоловіком Скорпіоном. Тому чоловікові не варто пред'являти претензії своєї коханої, коли вона багато часу приділяє своїм друзям. Саме жінка буде нести відповідальність у цій парі за стабільність та матеріальний комфорт. Емоційна і почуттєва складова відносин буде повністю перебувати в руках чоловіка. Розмови на інтелектуальні теми, спільні інтереси і постійний обмін новими знаннями – все це допоможе зберегти відносини надовго, допомагаючи партнерам не набриднути один одному. Жінку Стрільця і чоловіка Скорпіона практично неможливо побачити разом в громадському місці. Ця пара виглядає дуже незвично. На обличчі у представника стихії води, найчастіше похмуре вираз обличчя і він зазвичай мовчазний, а жінка, навпаки, весела, активна, товариська. Але незважаючи ні на що, їм все ж дуже добре удвох.

Конфліктів представникам цих знаків уникнути не вийде. Чоловік завжди прагне обмежувати волелюбну кохану і пригнічувати її волю, що, в свою чергу. негативно позначається на взаєминах між ними. Жінка Стрілець, найчастіше здається Скорпіона дуже черствим і поверхневим людиною, яка не вміє піклуватися і прагне перебувати в центрі галасливої компанії друзів. Грубі слова Стрільця чутливий Скорпіон приймає близько до серця і часто ображається. Не уникнути розриву відносин тим парам, які не хочуть працювати над своїми стосунками і постійно прагнуть зайняти лідируючу роль у відносинах. Відсоток розлучень серед таких пар дуже високий. Щоб зберегти відносини партнерам слід навчитися поважати один одного і довіряти, навчитися правильно розподіляти фінанси.

Зберегти свої стосунки партнери можуть, тільки прислухавшись до зазначених рекомендацій. А взаємні претензії і образи дуже швидко зруйнують навіть найсильніші почуття.

Поведінка в сімейному житті

У родині представники різних стихій намагаються займати лідируючу позицію. Однак більш розсудлива дружина Стрілець, не прагне вступати в суперечки з партнером, найчастіше представники стихії вогню погоджуються на другорядну роль, розуміючи переваги даної моделі поведінки. Скорпіони беруть всю відповідальність за шлюб на себе, у той час як Стрільці «пливуть за течією».

Представник стихії води завжди підтримує свою кохану людину, але при цьому залишається надмірно ревнивим.

Стрільцеві слід познайомити свою другу половинку зі своїми друзями, а також постаратися налагодити між ними приятельські відносини. Підтверджують любов, слова і вчинки, надають сприятливий вплив на чоловіка Скорпіона. Представнику вогняної стихії слід бути чесним зі своїм коханим, щоб Скорпіон не сумнівався в щирості його почуттів.

Матеріальне благополуччя – те, до чого прагнуть і Скорпіон і Стрілець, і, хоча подружжя мають різне уявлення про витрату грошей, у цій сфері вони сумісні. Скорпіон намагається економити, він більш практичний, а Стрілець, навпаки, марнотратний.

Щомісячна сума, виділена на особисті витрати кожного з подружжя, допоможе зберегти спільно нажиті заощадження, не обмежуючи при цьому інтересів партнерів.

Відносини дитини і батьків

З шести місяців у дитини починає впливати його знак Зодіаку; саме в цьому віці малюк починає усвідомлювати те, що його оточує і приймає себе як окреме створення, не пов'язане з материнської пуповиною.

Особливості того чи іншого знака в повній мірі починають проявлятися, коли малюк починає самостійно ходити.

Характеристики знака – це потенціал дитини, який батько може допомагати розвивати і виражати своєму чаду. Слід також уважно вивчити сумісність матері, батька і дитини. Оскільки їх риси, притаманні певним знакам, також будуть впливати на формування поглядів дитини на життя.

Стрільців і Скорпіонів об'єднує потяг до вивчення і розуміння світу, проте, йдуть до своєї мети представники двох цих різних стихій, зовсім різними шляхами. Тим не менш, це дуже цікаве взаємодія, яка допоможе розкрити безліч позитивних якостей дитини і виростити його сильною, гармонійною особистістю.

Сумісність дитини Стрільця і Скорпіона батьків

Стрілець завжди знаходиться в русі, йому постійно потрібно кудись поспішати, бігти, йти, їхати, відвідувати нові місця. Глибинний рівень пізнання життя недоступний Стрільцеві, він дуже поспішає встигнути скрізь і усюди. Скорпіонів складно назвати повільними, але для представників цього знака Зодіаку життєво необхідно повністю зануритися в його цікавить питання, тільки досягнувши його суті він може почати подальший рух.

Відносини між дитиною Стрільцем і батьком Скорпіоном можуть скластися зовсім по-різному. Все буде залежати від того, наскільки мудрим буде Скорпіон.

Представників стихії вогню не можна намагатися утримувати або контролювати. Навіть якщо батькам здається, що він зовсім втратив в очах своєї дитини всякий авторитет.

Скорпіони намагаються завжди тримати себе в руках, та їх близькі часто страждають від спроб взяти під контроль і їхнє життя теж. Батькам необхідно постаратися зрозуміти волелюбну натуру своєї дитини і постаратися дати йому максимум свободи.

Ентузіазм дитини зрозумілий Скорпіону, адже він сам намагається отримати все, або зовсім нічого. Син Стрілець легко загоряється, але часто відчуває нерішучість, коли потрібно почати діяти. Йому достатньо невеликого пориву, щоб не замислюючись щось почати. Батько Скорпіон може постаратися допомогти малюкові вибирати дійсно потрібне і бажане, а не діяти на автопілоті.

Батько Скорпіон завжди буде намагатися підтримати бажання своєї дитини рухатися вперед. Інтуїція підказує представнику водної стихії, що життя не стоїть на місці, все змінюється, незважаючи на те, хоче людина цього чи ні.

Пристосованість Стрільця радує Скорпіона, оскільки батько розуміє, що дитина зможе подолати будь-які складнощі завдяки своєму оптимізму. Позитивний погляд на світ, дійсно, допомагає дитині отримувати користь з будь-якої ситуації.

Дуже важливо батькам підтримувати ці якості у своїй дитині і постійно нагадувати про те, що важливо не те, що відбувається, а ставлення людини до нього.

Сумісність дитини Скорпіона і Стрільця батьків

Маленький Скорпіон любить перебувати поруч зі своїм батьком Стрільцем, малюкові приємно суспільство цього дружнього дорослої людини, який постійно жартує. Представник стихії вогню, в душі завжди залишається дитиною, тому з радістю приймає участь в іграх, а також воліє багато подорожувати, а не відпочивати вдома. Свого дитини батько вчить бути сміливим і активним. Але впоратися з примхами малюка Стрільцеві не під силу, батько буде відбуватися жартами і чекати коли труднощі зникнуть самі собою. Зазвичай маленький Скорпіон швидко відволікається, але слід пам'ятати, що представник стихії води, навіть в дитинстві, має високий ступінь чутливості і з ним слід поводитися дуже дбайливо.

Оптимістичний батько Стрілець часто знаходить підхід до малюка дуже легко. Він допомагає малюкові впоратися з почуттям відчаю, який часто відвідує Скорпіона, коли його надії руйнуються. Стрілець набагато легше ставиться до життя, він бачить навколо безліч можливостей.

Стрілець, в якійсь мірі, володіє даром провидіння, представник цього знаку може передбачати події, які відбудуться в майбутньому. Тому до повсякденних проблем і негараздів вогненний батько ставиться досить спокійно. Скорпіони, навпаки, зазвичай сильно перебільшують роль складнощів в їхньому житті, тому батькам слід в першу чергу спробувати передати йому своє бачення і розуміння світу. Життя, сприймається дитиною Скорпіоном тільки з негативної або тільки з позитивної сторони. Але поряд з вогненним батьком маля буде дивитися на світ і бачити його світлі сторони.

Стрільці завжди намагаються виховати своїх дітей активними і діяльними людьми. В подарунок від мами або тата дочка Скорпіон може отримати м'яч, ракетки для тенісу, рукавички для занять боксом – таким чином, вогненний представник прагне прищеплювати дитині бажання перемагати в чесній боротьбі. Стрілець буває дуже розчарований, коли його дитина відмовляється брати участь у спортивних іграх, але для Скорпіонів фізична активність не так необхідна, як емоційне насичення.

Батьку Стрільцеві, найкраще взяти свого малюка в подорож, воно подарує їм обом масу вражень і пам'ятних моментів, оскільки Скорпіони так само, як представники вогняного знаку, пристрасно люблять відвідувати нові місця і вивчати навколишній їх світ.

Дружба

Стрілець і Скорпіон в даній сфері можуть досягти повного взаєморозуміння. Їх дружні стосунки будуються на підставі загальної симпатії, але міцним цей тандем може стати, лише через деякий час. Головне для приятелів – залишатися терплячими один до одного.

Дружба зі Стрільцем допоможе Скорпіону стати більш відкритим, розкритися; а представник стихії вогню, навпаки, навчитися підбирати слова таким чином, щоб ненароком не образити свого близької людини. Коли недовірливість Скорпіона пройде, і він зможе розповідати своєму приятелеві про своїх найголовніших таємниці і секрети, тоді можна вважати дружбу цих двох по-справжньому міцної.

Незважаючи на те що друзі є представниками різних стихій і багато в чому несхожі один на одного, вони все одно можуть стати дуже близькими один одному.

Сумісність двох людей, у будь-якому випадку залежить ще й від особистісних характеристик людини. Відмінні риси Скорпіона і Стрільця можуть чудово доповнювати якості характеру іншого.

Можливі труднощі

Пристрасні відносини, які найчастіше зав'язуються між Стрільцем і Скорпіоном після знайомства, закінчуються досить скоро. І якщо партнерів не об'єднують загальні цілі і прагнення, то життя разом незабаром стає нестерпна обом і їх пара розпадається. Після романтичного і пристрасного періоду, між представником стихії води і вогню виникає сильне протистояння. В цей же час стають особливо помітні розбіжності навіть у дрібницях.

Скорпіони дуже емоційні і потайливі і оптимістичний Стрілець видається представнику стихії води дуже поверховим. Прагнення вогняного знаку пов'язані з пізнанням чогось нового, у той час як водний представник зайнятий вивченням себе і має більш глибокий підхід до відносин. Стрілець нудьгує в чотирьох стінах, він потребує суспільного визнання і захватах публіки, в той час як Скорпіон, навпаки прагне проводити вдвох як можна більше часу.

В молодості Скорпіони не цікавляться сумісністю, найчастіше вони довіряють своїм інстинктам і легкому почуття закоханості. Але навіть не дуже серйозні відносини для них – велика відповідальність. Представники водної стихії вірні своєму коханому і намагаються захистити його від чужих нападок, прагнуть зберегти будь-які стосунки до останнього. Намагаючись врятувати союз, Скорпіон намагається підлаштуватися під Стрільця, що буде останньому тільки на руку.

Але змусити себе перестати критикувати Стрільця Скорпіон не може. Для представника стихії води практично неможливо прийняти близьких людей такими, які вони є. Головне для Скорпіона – знайти проблему і намагатися викорінити її, однак, Стрілець не готовий до такого. Для вогняного знаку характерна завищена самооцінка та висока думка про своїх здібностях, він не готовий вислуховувати чужі критичні зауваження на свою адресу. Це і є, мабуть, найголовнішою проблемою в даному союзі.

Нечасто можна зустріти щасливу пару Стрільця і Скорпіона. Зазвичай, до кінця відносин представник стихії вогню вже має «запасного партнера», в той час як Скорпіон пригнічений і розчарований їх закінченням.

Якщо враховувати відгуки самих Стрільців, то для них Скорпіони здаються дуже важкими» людьми у психологічному сенсі. Вони погано поєднуються і в емоційному плані. Представнику стихії вогню життя представляється набагато цікавіше і простіше, ніж її бачить Скорпіон.

Ще більше про сумісність Стрільця і Скорпіона дивіться у наступному відео.