Сумісність Риби в дружбі і відносинах

Останній, 12 знак в зодіакальному колі, який охоплює дати з 19 лютого по 20 березня – це Риби. Управляє цим знаком планета Нептун. Стихія Риб, як неважко здогадатися – вода. Це один з найбільш мінливих і загадкових знаків гороскопа: таємничий, мрійливий, романтичний. У цій статті ми постараємося дати найбільш повну характеристику рис характеру, притаманних людям, народженим під цим знаком, а також познайомимо вас з гороскопом сумісності Риб з іншими знаками зодіаку в різних сферах життя.

Характеристика

Риби – люди, як багатьом здається, «не від світу сього». Вони зовсім не пристосовані до суворої дійсності життя. Їх природна м'якість і навіть якась безпорадність часто грають з ними злий жарт, так як багато хто в оточенні Риб щосили користуються їх добротою і безвідмовністю. Рибки можуть віддати останню копійку, якщо така знадобиться близькій людині.

Чоловік

Представник сильної половини людства, відзначав свій День народження в період з 19 лютого по 20 березня, має безліч талантів. Але створюється враження, що для їх реалізації потрібен якийсь особливий випадок, певний «чарівний пендель», якого все немає і немає. Для того щоб чоловік Риби розвивався та не припиняв рух в обраному напрямку, в його близькому оточенні обов'язково має бути людина, постійно підштовхує його до дій. В іншому випадку всі «риб'ячі» плани так і залишаться у фантазіях.

Чоловік Риби насилу знаходить своє «місце під сонцем». Йому складно освоювати професію, підніматися по кар'єрних сходах, домагатися якихось привілеїв і висот у бізнесі. Оптимальний розвиток подій для Риб – це захоплення чим-то з самого дитинства і рух у даному напрямку, починаючи з вибору місця навчання і закінчуючи надходженням на роботу.

Що стосується особистісних якостей, тут у Риб теж все складно. Жоден мускул не здригнеться на обличчі такого чоловіка, які б пристрасті не вирували у нього в душі. Однак перед по-справжньому близькими йому людьми хлопець Риби розкривається. І здатний обдарувати їх усім спектром почуттів і емоцій, властивих його ранимою емоційній натурі.

У відносинах із протилежною підлогою чоловік Риби не проявляє себе як невловимий Казанова. Він цінує серйозні і постійні стосунки з однією дівчиною, йому не потрібні інтриги і різноманітність. Однак він не особливо прагне завести дітей, вступити в шлюб. Найкраща партія для такого чоловіка – це дама з твердим, але при цьому гнучким характером, яка буде тактовно направляти коханого до прийняття вірних рішень і досягнення поставлених цілей.

Жінка

Риба – дамочка жіночна і романтична, спокуслива, сентиментальна, підкорює серця. Тяжіє до знаходження в привілейованому суспільстві, прагне «обертатися» у вищих колах. Вона не любить думати про приземленому, вирішення побутових проблем – не для неї. Риба будує навколо себе стіну з рожевих хмар і вперто не бажає повертатися на землю. Ця дівчина не терпить хамства і жорстокості, однак реагує на них з позиції жертви – замикається в собі і занурюється в депресивний стан. Але якщо це можливо, завжди прагне «зам'яти» конфлікт, прийшовши до компромісу.

Не дивно, що таке незвичне створіння дуже любить займатися творчістю. Свої душевні «трепыхания» вона висловлює у своїх роботах. А діапазон її емоцій по-справжньому великий. Дівчина Риби – це саме той чоловік, який вислухає вас не з ввічливості, а з щирим співпереживанням. Не варто занадто сильно користуватися цим і використовувати Рибу в якості «жилетки» кожен раз, коли захочеться поплакатися. Природна схильність до смутку і співчуття всім і вся може привести цю жінку в кабінет психіатра.

Для повноцінного життя Риба повинна мати поруч людину з сильною волею, на якого можна буде покласти рішення усіх «земних» проблем. Тоді вона зможе найбільшою мірою проявити свої таланти і у відповідь стане для партнера «підзарядкою», енергетичним підживленням, в якій він буде щодня черпати сили.

Який партнер потрібен?

Раз вже ми заговорили про те, з якою людиною Риби будуть відчувати себе максимально комфортно, давайте поговоримо про найбільш прихованою, і, в той же час, енергетично важливою для кожної людини сфері життя – про сексуальні стосунки.

Леді Риби – це втілення жіночності, чуттєвості та чутливості. Вона оточена аурою магії, таємниці. Чоловіки тягнуться до такої жінки-загадки, прагнучи розгадати її. Але справа в тому, що дівчина Риби – натура прив'язлива, дуже влюблива; вона буквально «розчиняється» в улюбленому і прагне заповнити собою всю його життя.

Як не дивно, їй подобаються брутальні і зухвалі хлопці, але от долю вона воліє пов'язувати з добрими і слабохарактерних. Вся справа в тому, що так вона реалізує свій одвічний інстинкт «втішати і рятувати» всіх і вся. Плюс, з мягкотелыми чоловіками їй легше відчувати себе привабливою і самовпевненою.

Хлопець Риби відрізняється своєю емоційністю і нестабільністю. Він мінливий, як вода. Зверніть увагу на символіку цього знака Зодіаку – пара рибок, що пливуть в різні сторони. Так і цей чоловік – вічно розривається «між двох вогнів».

Представник знака Риби чоловічої статі схильний до ідеалізації людей. Він часто наділяє їх зовсім не властивими їм якостями просто тому, що хотів би бачити ці якості в цих людях. Він може закривати очі навіть на дуже явні недоліки, якщо хоче продовжувати спілкування з обраним людиною.

Жінок хлопець любить Риби владних, чуттєвих, які знають собі ціну. Любить робити широкі жести» – дарувати дорогі презенти, водити дам в ресторани. За це він вимагатиме від дами серця постійності і стабільності. Чоловік Риби повинен бути завжди впевнений у тому, що любимо.

Дружба

Риби – знак, який притягує до себе людей, так як вміє дружити. Однак ви не почуєте від Риб, що ви їх друг, поки не доведете, що готові оцінити їх розташування. Коли ж це станеться, будьте впевнені – дружити з Рибами ви будете дуже і дуже довго.

Представники цього знака завжди готові прийти на допомогу, варто їм лише натякнути на необхідність такої. Вони готові підставити плече» у будь-якій ситуації, навіть найважчої. Риби – просто професійні «розрадники», які тонко відчувають ситуацію і знають, коли від них хочуть почути пораду, коли – слова співчуття і співпереживання, а коли потрібно просто мовчки посидіти поруч. Ваші матеріальні труднощі Риби також із задоволенням вирішать.

Любов

Любовна сфера відносин у Риб – це та ж ріка, де протягом несе їх в якомусь напрямку. Якщо воно винесе до омріяного берега, тоді не буде на Землі людину щасливішою Риб. Якщо ж ріка несе повз – що ж, цей знак змириться і буде віддаватися мріям.

Жінка Риби і її сумісність.

 • Овен. Малоймовірний тандем. Ці люди можуть зустріти один одного, закохатися і бути разом кілька років, однак Овна буде дратувати зайва мрійливість Риби та її нелюбов до ведення та влаштуванню побуту. Але спочатку він буде зачарований її таємничістю і чуттєвістю. І якщо леді Риби покаже, що потребує його заступництві, то Овен зможе зробити для неї все, що вона забажає.
 • Телець. Для мужнього «пробивного» Тільця витончена і неземна дівчина Риби – ідеальна пара. Телець буде дбати про свою даму, оберігати її від хвилювань і недосконалості світу. Жінка ж буде дуже рада знайти ту «кам'яну стіну», за якою вона зможе сховатися. Звичайно, все гладко не буде. Риби по своїй натурі – «тихушники», і люблять створювати завісу таємниці навіть навколо банальних речей. Прямий приземлений Телець не розуміє цього і йому це не подобається. Притому він буде не дуже радий дізнатися, що його обраниця – вельми посередня» господарочка.
 • Близнюки. Таку пару можна зустріти нечасто. Близнюки і Риби – це практично паралелі, які не перетинаються. Інфантильна Риба не захоче потурати вічно мінливим примхам Близнюка, а він, спочатку зачарований її неземної натурою, захоче знайти щось більш динамічне, яскраве і цікаве.
 • Рак. Спочатку може здатися, що ці двоє створені один для одного. Він – схильний до меланхолії емпат, і вона – мрійниця, яка живе в країні фантазій. На початковій стадії відносин дійсно пара буде щаслива і задоволена один одним. Але з часом звичка відмовчуватися і збирати образи стане для них «каменем спотикання» – в один день партнери зрозуміють, що просто не знають один одного.
 • Лев. Абсолютно нереальний тандем. Дуже велика різниця цінностей і характерів. Відносини можливі лише в одному випадку – Лев бере на себе всі турботи і обов'язки щодо облаштування побуту, а Риби – вчаться приймати будь-які рішення владного Лева з посмішкою і розумінням.
 • Діва. Цей працьовитий і відповідальний знак відмінно підходить знаку Риб саме тому, що будь-які турботи йому подобаються. Чоловік Діва отримує щире задоволення від догляду за ким-небудь. Риба оцінить таке ставлення і створить своєму чоловікові всі умови для набуття душевного комфорту.
 • Ваги. Цікавий союз, в якому і Ваги, і Риби будуть щасливі. Так, це різні люди: непостійні Ваги, вічно знаходяться «у пошуках себе», і Риби, далекі від усього звичайного, земного. Тим не менш, любов між цими двома знаками розкриє їх позитивні сторони – Ваги навчаться любити творчість, а Риби, в свою чергу, трохи «урівноважать» коливання Терезів і додадуть їм відчуття впевненості в собі.
 • Скорпіон. Незважаючи на те що темпераментного вибухового Скорпіона складно уявити поруч з такою ефемерною сутністю, як Риби, їх тандем може стати досить вдалим. Риба буде черпати натхнення для своїх творчих вишукувань в яскравому генератор ідей – Скорпіоні; він же отримає натомість «ковток свіжого повітря», навчиться розслаблятися і відпочивати.
 • Стрілець. Це один із найбільш динамічних знаків Зодіаку. Він завжди в русі, легкий на підйом, завжди говорить те, що думає. Риби ж – «річ в собі», постійно витають у хмарах і не дуже-то хочуть спускатися на землю і кудись бігти. Якщо Стрілець і Риби познайомляться і захочуть бути разом, у них є два шляхи: або навчитися доповнювати один одного, або розійтися відразу, щоб не розбивати партнеру серце своїми одвічними претензіями.
 • Козеріг. Цілеспрямований і працьовитий Козеріг в душі – романтик, шукає спокійну гавань після бурхливого шляху. В цьому плані дівчина Риби – це те, що йому потрібно. Вона не буде виїдати йому мізки», просячи розповісти їй усе про минулий робочий день. Він забезпечить їй комфортне і безбідне існування.
 • Водолій. Тандем дівчата Риб і хлопця Водолія можна назвати одним словом – феєрверк! Обидва емоційні, схиблені на творчості, всебічно розвинуті особистості. Їм ніколи не буде нудно один з одним. Але у цієї медалі є й зворотний бік: занадто сильні переживання, до яких схильні партнери можуть підірвати їх нервову систему, і незабаром один з них вирішить розірвати таку яскраву, але і стомлюючу зв'язок.
 • Риби. Коли зустрічаються два однакових знака, складаються шматочки пазла. Партнери настільки доповнюють один одного, їх характери настільки схожі, що про такому союзі можна тільки мріяти. Риби оберігають один одного, миряться з недоліками і захоплюються достоїнствами коханого, в якому, як у дзеркалі, бачать власне відображення.

Сумісність в любові чоловіка Риб

 • Овен. Чоловіки Риби бувають двох видів: философствующий «скиглій» і творчий геній. Якщо дівчині Овну попадається перший типаж – пиши «пропало». Вона ніколи не змириться з пасивністю свого обранця і буде прагнути змінити його. Якщо ж Овен зустрічає Рибу-творця, їй стає цікаво. Такий чоловік буде розвивати в дівчині її кращі якості, прищеплювати любов до мистецтва, посприяє розвитку креативного мислення у коханої. Загалом, Овен і Риби стануть доповнювати один одного і зможуть багато чому навчитися.
 • Телець. Дуже вдалий тандем, вигідний, в першу чергу, для чоловіка: він із задоволенням передає кермо влади в руки Тільця і насолоджується життям. Звичайно, не кожна дівчина буде в захваті від такого пасивного мрійника, однак Риби запропонують їй свій м'який, поступливий характер, цікавий внутрішній світ, спокій і добре відношення, що для жорсткого і ділового Тільця стане «віддушиною».
 • Близнюки. В таких відносинах не буде гармонії. Що Риби, що Близнюки – любителі зберігати секрети і напускати ауру таємничості на все, що відбувається. Звичайно, якщо партнери погодяться з такими особистісними особливостями один одного, то будуть разом, однак практика показує, що союз Риб і Близнюків – колос на глиняних ногах, і вистачить найменшого подуву вітерця, щоб він звалився.
 • Рак. Ідеальна пара. Вони дуже схожі по духу, їм подобаються однакові речі, в їх спілкуванні панує гармонія і взаєморозуміння. У побуті у них теж все на своїх місцях: Рак – ідеальна господиня, готова нести на своїх плечах будь-які турботи; Риби – добувач, натхнений на всі великі заробітки коханою дружиною. До речі, як не дивно, але він дійсно починає проявляти свої чоловічі риси саме в парі з Раком. Інші знаки його так сильно не стимулюють.
 • Лев. Рідкісний і не особливо вдалий тандем. Риби – не кар'єрист і не трудоголік по суті своїй, в той час як дівчина Лев вважає, що гроші вирішують все. Її дратує те, що чоловік Риби зовсім не прагне стати мільйонером. Починаються докори, сварки, і горда Левиця залишає цього хлопця в його повітряному замку.
 • Діва. В дружбі Риби з Дівою сумісні, але ось у відносини вступають рідко. Всьому виною, знову ж таки, нездатність Риб спуститися з небес на землю і почати забезпечувати сім'ю. Діва – трудоголік і педант, вона дуже вимоглива до себе і оточуючих. Філософ-мрійник Риби не дотягує до її високої планки.
 • Ваги. У їхніх стосунках все дуже і дуже непросто. Ваги – людина настрою, і якщо воно у неї, м'яко кажучи, «не дуже», Риби почують все, що вона про них думає, і навіть більше. Відповідати чоловік не буде. Він просто вислухає і «відкладе» образу «в скарбничку». Такі образи можуть накопичуватися роками, але партнери не поспішають розлучатися. Терези, що Риби – противники кардинальних змін у житті, тому і будуть жити разом, тихо ненавидячи один одного, поки хто-то, нарешті, не зробить перший крок.
 • Скорпіон. Непоганий тандем. Їх відносини багато в чому будуються на сексі, в якому у них панує ідилія. Звичайно, їм є чим порадувати один одного і поза ліжку: обидва вірні, постійні і чекають того ж від партнера. Дама Скорпіон може злегка пригнічувати Риб своєю харизмою, але Риби, як не дивно, не замкнуться в собі, а будуть прагнути відповідати яскравою дамі серця.
 • Стрілець. Така пара зустрічається рідко. Надто вже різні Стрілець і Риби за темпераментом. Стрілець – це буря емоцій, вічний рух, життя в яскравих фарбах; Риби ж – спокій, безтурботність, мрії. Стрілець ніколи не сподівається на збіг обставин для найкращого вирішення справ – вона звикла «брати життя за роги». Риби ж – фаталіст, його кредо: "нехай буде, як буде. У спробах «розтрусити» чоловіка Риб дівчина Стрілець найчастіше зазнає невдачі, в результаті чого розчаровується, втрачає інтерес і спрямовується підкорювати нові вершини.
 • Козеріг. Вольова Козеріг буде неприємно здивована, коли не побачить у своєму обранцеві тієї ж цілеспрямованості, що притаманна їй самій. Спочатку вона буде намагатися перевиховати меланхолійних Риб, але потім, коли не помітить позитивних результатів своїх зусиль, кине цю справу. Однак не кине чоловіка! І тут справа не в тому, що вона змирилася – просто Козеріг не хоче розкидатися відносинами, навіть безперспективними. Риб це цілком влаштовує. І такий, не особливо гармонійний союз може проіснувати довгі роки.
 • Водолій. Тандем, побудований на спільності інтересів і любові до мистецтва. Якщо пара обере для спільного проведення часу спільне хобі, воно може навіть перерости в непоганий сімейний бізнес. Але, мало-помалу, Водолій почне проявляти нетерпимість щодо пасивності Риб. Її почне дратувати його повільність. Незабаром Водолія може здолати нудьга. І якщо Риби не візьмуть себе в руки і не «прискоряться» – розриву бути.
 • Риби. Як вже було сказано вище – це ідеальний взаємодоповнюючий союз. Навіть їх загальна схильність до недомовленості і таємниць не призведе до розриву – навпаки, вони будуть відкривати все нові і нові грані партнера і кожного разу дивуватися цьому.

Шлюб

Вступаючи в законні відносини, Риби шукають, перш за все, тієї людини, яка прийде і скаже: відтепер ти можеш ні про що не турбуватися, я про все подбаю! Риби багато в чому інфантильні і мрійливі, зате вміють цінувати партнера і щиро їм захоплюватися, що для багатьох людей дуже важливо.

Однак сталість і вірність – це не зовсім те, що принесуть ці люди в шлюб. Так, вони готові любити партнера і зберігати йому вірність, але не «до гробу». Представники цього знака завжди залишають за собою право на догляд. Риби ненавидять емоційну залежність в силу своєї схильності до емпатії. Дуже тонко відчувають зміну настрою партнера, і як тільки починають відчувати себе «п'ятим колесом», йдуть.

Риби люблять затишок у домі, однак не люблять його створювати. Але будуть сприяти його збереженню, щоб чоловікові було комфортно і радісно повертатися в їх гарний будинок.

Як батьки Риби не занадто дбайливі. Так, вони люблять своїх дітей і намагаються дати їм все, чого були позбавлені самі, але їх виховання не приділяють належної уваги. Риби вважають, що діти і так виростуть, незалежно від того, скільки часу з ними проводити – годину або півдня. Але дітки і не проти таких «всепозволяющих» батьків, яких вони вважають, швидше, приятелями. В результаті відносини у них, як правило, складаються хороші.

Робота

Риби можуть реалізувати себе в творчих професіях: стати художниками, музикантами, архітекторами. Підвладна їм і медицина.

Якщо Рибам робота подобається, вони будуть віддаватися їй на 100%. Немає ніякої потреби роз'яснювати їм їхні обов'язки або повторювати що-небудь двічі: Риби прекрасно все зрозуміють з першого разу і виконають роботу ідеально. Однак якщо Рибам робота не до душі, їх похмурим настроєм заразяться все.

Схильні до емпатії Риби дуже тонко почувають психологічну обстановку на роботі. Якщо колеги в робочому колективі до них розташовані, привітні, Риби дадуть відповідь тим же. Якщо ж раптом хтось дозволить відпустити не зовсім доречну жартик або шпильку на їх адресу – він відразу ж перетвориться у їх особистого ворога. Риби не терплять злого і чорного гумору, їм чуже жарт: вони не займаються цим самі й іншим не дозволяють проробляти це з собою. Взаємовідносини в такому колективі вибудовуються дзеркальні.

Гороскоп сумісності Риб з іншими знаками - у відео нижче.