Характеристика і сумісність з іншими знаками жінки Раку, народженої в рік Мавпи

Характеристика жінки-Раку, народженої в рік Мавпи, говорить про те, що вона вельми амбітна особа. Така дівчина відрізняється практичністю, щирістю та добротою. Які ще риси характеру розкриє її гороскоп і хто зможе стати для Раку-Мавпи ідеальним партнером?

Загальна характеристика

Жінка Рак-Мавпа поєднує в своєму характері найрізноманітніші риси. Часом вона буває доброю і лагідною, а інколи – навпаки. Її непередбачуваність і постійна зміна настрою дивують всіх навколо. Ця жінка може сьогодні твердо вирішити щось одне, але вже завтра передумає і почне діяти інакше.

Як правило, такі люди, як жінка-Рак, народжена у рік Мавпи – це багатогранні й талановиті особистості. Вони відмінно проявляють себе в творчих професіях і реалізують свої таланти в бізнесі.

Рак-Мавпа – цілеспрямована особа, яка ніколи не опускає руки, зіткнувшись з проблемою. Всі свої негаразди вона звикла «розрулювати» самостійно і у неї це легко виходить. Також Мавпа-Рак допомагає всім своїм рідним і друзям, готова в будь-який момент підтримати близьку людину. Її цінують за чуйність, доброту і надійність.

Ця жінка відрізняється витривалістю і працездатністю. Такого ентузіазму може позаздрити навіть чоловік-Кінь. Завдяки цим особливим рисам свого характеру, жінка Рак-Мавпа з великим успіхом добивається всього того, про що мріє. Дівчина легко може досягти успіху в кар'єрі, може відкрити свій бізнес або прославитися на весь світ, як талановита творча особистість.

Мавпа-Рак настільки багатогранна, що часом навіть сама не знає про те, який з її прихованих талантів може розкритися на даному етапі життя.

В роботі жінка проявляє себе, як працьовитий працівник і прекрасний організатор. Рак-Мавпа може легко зібрати навколо себе компанію однодумців і налагодити робочий процес. Вона з легкістю організовує корпоративи та інші вечірки. Жінка-Рак любить перебувати в центрі уваги і бути лідером будь-якої компанії.

Серед недоліків її характеру можна виділити лише непередбачуваність. Адже ніколи не знаєш, що спаде їй в голову в наступний момент і яке рішення вона прийме. З-за цього у Раку-Мавпи можуть траплятися часті конфлікти на роботі, так як зі сторони здається, що вона надходить легковажно і необдумано.

В коханні та шлюбі

В особистих стосунках Рак-Мавпа веде себе непередбачувано. Не кожен чоловік готовий терпіти такі зміни і перепади настрою. Тому, якщо ви плануєте вступити в стосунки з такою жінкою, то пам'ятайте, що легко і просто не буде. Чоловік, який знаходиться поруч з Мавпою-Рак, ніколи не зрозуміє, чого вона хоче і як завоювати її серце.

Варто пам'ятати про те, що більшість жінок, народжених у рік Мавпи під знаком Зодіаку Рак, живуть лише власними інтересами. Тому догодити їм досить складно. Також чоловікові не варто розраховувати на те, що у відносинах вона буде проявляти себе, як ніжна і турботлива партнерка.

Стосунки з такою жінкою нагадують театральну п'єсу. Сьогодні Рак-Мавпа ніжна і турботлива, а завтра може бути холодною й неприступною. А інший раз може і закотити істерику!

Як кажуть, з такою жінкою не засумуєш, так як кожен день – це сюрприз.

Ця жінка здатна майстерно приховувати свої почуття і її партнер ніколи не здогадається про те, що насправді вона відчуває по відношенню до нього. Єдине, що зможе змінити її характер – це шлюб. Ранній шлюб для такої дівчини не стане щасливою. Раку варто обзаводитися сім'єю після тридцяти років. У сімейних відносинах ця жінка проявляє всю свою ніжність, любов і відданість. Вона з радістю буде ділитися зі своїм чоловіком усіма цими почуттями, які дрімали в ній.

Якщо поруч з нею буде той чоловік, який, за маскою навіженої і непередбачуваною особи, зможе розгледіти ніжну і лагідну дівчину, то Рак-Мавпа почне змінюватися, буде ставати м'якше і трохи зменшить свій запал.

Поруч з надійним партнером Мавпа-Рак буде турботливою дружиною і люблячою мамою. Дітям ніколи не буде нудно в її суспільстві. Вона буде їх головним другом і порадником. Рак-Мавпа буде вкладати всю душу у виховання своїх малюків.

Сумісність

За гороскопом у жінки Мавпи-Раку простежується хороша сумісність зі Стрільцем, Козерогом і Вагами. Ці чоловіки зможуть прийняти її непростий характер і зрозуміти мінливість настрою. Також є непогана сумісність з іншими знаками, наприклад, з Овном і Тельцем. Але в таких відносинах доведеться працювати над собою не тільки жінці, але і її партнеру. Їм обом доведеться боротися з власним впертістю.

Ідеальні стосунки можуть скластися з чоловіком, народженим в рік Щура. Їх об'єднують спільні цілі та інтереси в житті. Цього чоловіка з першого ж погляду приверне непередбачуваність Мавпи-Раку. Він буде захоплюватися нею і бачити в ній свою другу половинку. Чоловік-Пацюк – стратег по своїй натурі і це приверне непокірну даму. Обидва зможуть бути не тільки щасливі у шлюбі, але і разом працювати.

Якщо у них виникне ідея відкрити сімейний бізнес, то вони зможуть домогтися його процвітання.

Непогані стосунки можуть скластися з чоловіком-Драконом. Мавпа-Рак зможе стати для нього справжньою музою, заради якої він буде творити і працювати. Такий союз буде яскравим і емоційним. Обидва схильні до змін в настрої, тому разом їм не буде нудно ніколи.

Стабільні стосунки можуть скластися з чоловіком, який народився в рік Кози. У таких відносинах лідером стане Мавпа-Рак і партнера це цілком влаштує. В цьому союзі все буде стабільно і спокійно, без зайвих емоцій.

Детальніше про сумісності жінки Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.