Характеристика чоловіка Стрільця, народженої в рік Кабана

Чоловік Стрілець, народжений у рік Кабана, вважається самим добрим і приязним знаком зодіаку, у якого завжди багато друзів. Такі чоловіки постійно перебувають у пошуках чогось нового. Їх часто приваблюють подорожі в екзотичні країни і незвичайні професії, завдяки яким вони можуть отримати багато вражень та емоцій. Для Стрільця-Кабана важливо не втрачати радості до життя, тому представник знака докладає до цього максимум зусиль і ніколи не зупиняється на досягнутому.

Характеристика знака в любові

Стрілець, народжений у рік Свині, в якості постійної партнерки зазвичай вибирає жінку, яка щиро його любила, розуміла і не шукала грошової вигоди. Крім цього, друга половинка повинна бути надійної в стосунках. Даний знак зодіаку звик довіряти своїм близьким, тому для нього важлива стабільність і впевненість у сімейному житті. Від того, як складаються особисті відносини чоловіків, залежить їх добробут в інших сферах життя. Завдяки приємного і легкого характеру у Стрільців-Кабанів багато прихильниць, які надають їм різні знаки уваги.

Таким чоловікам звично жити в чуттєвому світі, який вони самі і створюють, тому у них успішно налагоджено інтимні стосунки. Представники сильної статі можуть не тільки інтуїтивно відчувати, що від них хоче партнерка, але і миттєво перебудовуватися під неї. Незважаючи на те що в ліжку Стрілець-Кабан зазвичай є лідером, він не відмовиться від того, щоб «бурхливим процесом» час від часу керувала жінка. Не виникає труднощів у ліжку й тому, що чоловіки цього знака вміють ідеально розуміти мову тіла.

Стрільцеві-Кабанові, як і представникам будь-якого іншого знака, може бути властива деяка ступінь чоловічий жорстокості, але це не стосується «постільних» відносин, так як там чоловік лагідний і м'який.

Бажання отримати новий досвід постійно штовхає партнера на проведення нових експериментів. Для нього важливо, щоб жінка поділяла з ним це прагнення.

Сумісність

Розглядаючи сумісність знаків в любові, можна сказати, що для Стрільця-Свині краще всього підходять жінки, які народилися в рік:

 • Собаки;
 • Кабана;
 • Щури;
 • Кролика.

  А несприятливими для союзу стануть представниці прекрасної статі, народжені в рік:

  • Коні;
  • Змії;
  • Бика.

  Гороскоп сімейного життя

  Що ж стосується сімейного життя, то Стрілець-Кабан вважається ідеальним господарем. Йому легко впоратися з будь-якими домашніми справами, а для збереження благополуччя сімейного вогнища чоловік Стрілець готовий йти на поступки. Важливо, щоб жінка цінувала це якість у своєму партнері і прикладала відповідні зусилля для досягнення гармонії в сім'ї.

  Атмосфера будинку має сильний вплив на емоційний стан Стрільця, тому навіть найменші негаразди і розбіжності можуть послужити причиною «катастроф» в інших сферах його життя. Коли чоловік, народжений у рік Кабана, чимось незадоволений — це помітно відразу, оскільки в цей момент його емоції проявляються особливо бурхливо і яскраво. Але подібні спалахи гніву тривають недовго і швидко вщухають, не встигнувши заподіяти руйнувань.

  Поради астрологів

  Кабану-Стрільцеві не рекомендується потрапляти під негативний вплив оточуючих людей, навіть найближчих. Його довірливістю і часом «дитячої» наївністю можуть скористатися в корисливих цілях недоброзичливці. Щоб уникнути цього, астрологи радять чоловікам бути жорсткішим по відношенню до інших людей. Для Стрільця буває корисно з «доброго і маленького кошеняти» перетворитися на сильного «лева».

  Також чоловікам, народженим в рік Кабана, не рекомендується приділяти багато часу вирішення чужих проблем, щоб не відволікатися від особистих бажань і поставлених цілей.

  Зірки дуже сприятливі до Стрільця-Кабану і допомагають йому досягати високих результатів у кар'єрі, але непостійний і хаотичний характер чоловіка може все зіпсувати. Щоб відкрити і ефективно реалізувати свій талант, їм рекомендується вже з раннього віку починати пошуки свого «я» і постійно займатися самовдосконаленням, згладжуючи негативні риси характеру, а також приділяти особливу увагу контролю своїх емоцій. Стрільцям не можна довго зациклюватися на суперечках і витрачати дорогоцінний час на безглузді розбирання. В іншому випадку, джерело життєвої енергії чоловіки вичерпається і настане емоційне вигорання.

  Також чоловікам Стрільцям астрологи радять обачніше підбирати своїх партнерів по любові і бізнесу, оскільки від цього багато в чому залежить їх особистий розвиток і успіх в житті.

  Детальніше про чоловіка Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.