Варіанти синьо-жовтого манікюру

Різкий контраст – відмінний варіант для залучення уваги. Існує велика кількість способів поєднання кольорів, які, на перший погляд, є непоєднуваними. Вони здатні ідеально гармоніювати зі своїми «партнерами», створюючи цікавий і незвичайний образ. Чорний відмінно контрастує з білим, помаранчевий – чудовий «сусід» для зеленого, а синій добре виглядає поруч з жовтим. Синьо-жовтий манікюр обов'язково вийде витонченим і красивим, але слід враховувати деякі правила, що допомагають створити максимально ефектний дизайн нігтів і відчути себе красивою і жіночною.

Особливості

Якщо дівчина бажає створити унікальний і привабливий манікюр в подібних тонах, їй необхідно запам'ятати деякі правила гармонії кольорів. Це допоможе не здійснювати безліч помилок при оформленні дизайну нігтьових пластин.

  • Синій і жовтий кольори разом створюють вкрай великий контраст, так як вони ніяк не пов'язані один з одним. Варто пам'ятати про те, що обидва тони є доповненням один одного і здатні посилити колорит «сусіда». Дане поєднання є ідеальним варіантом для яскравою і незвичайною зовнішністю. Воно відмінно підходить представницям слабкої статі з кольоротипом «зима».
  • У синього кольору, як і у жовтого, є велика кількість різноманітних відтінків. Замість класичного холодного синього можна використовувати теплий аквамарин або приємний колір морської хвилі. Жовтий теж не завжди буває теплим, існує і холодний лимонний відтінок. Також він може бути яскраво гірчичним, практично помаранчевим.

В якості синього кольору можна використовувати темний і насичений відтінок або ж легкий і прозорий. Дівчата, що мають «м'які» зовнішність, зможуть створити витончений манікюр, добре оттеняющий їх образ. Важливо вміти правильно підбирати відтінки і не боятися імпровізувати.

  • Незважаючи на те що ці кольори можуть добре поєднуватися, деякі створюють манікюр занадто яскравим і кричущим. Це є грубою помилкою, псує весь образ дівчини.

Необхідно пам'ятати про те, що ставка повинна робитися на який-небудь з квітів, інший же повинен бути його доповненням.

Цікаві ідеї

Існує велика кількість різноманітних варіантів жовто-синього манікюру. Є нейтральні, святкові і більш креативні, тому кожна дама може вибрати саме те, що максимально підходить до її образу і робить його більш ефектним і привабливим.

Нейтральний дизайн

Контраст кольорів є вкрай різким і помітним, але, незважаючи на це, можна зробити неймовірно м'який і спокійний манікюр, який буде виглядати привабливо як з сукнями, так і зі строгим костюмом. Щоб даний варіант вийшов вдалим, слід використовувати приглушені відтінки двох кольорів. Якщо дівчині хочеться зробити манікюр з більш яскравими відтінками, слід робити ставку на синій колір, залишаючи жовтий цікавого акценту.

У цьому варіанті не повинно бути яких-небудь декоративних елементів, здатних залучати увагу до інтенсивності обох кольорів. Якщо все ж необхідно додати який-небудь елемент декору, краще зупинитися на невеликому малюнку синього або жовтого кольору.

Святковий декор

Поєднання таких кольорів – чудовий варіант для урочистого манікюру. Якщо дівчина робить святковий манікюр, необхідно використовувати насичені і яскраві відтінки. Як і у випадку з нейтральним варіантом, можна оформити дизайн в синьому кольорі. Жовтим варто також виділити кілька нагідок.

Щоб зробити манікюр більш урочистим, на жовтий фон додаються блискучі стрази синього кольору.

Яскравий варіант для літа

Якщо метою є створення веселого, літнього настрою, значить, головним кольором в оформленні манікюру слід зробити жовтий. Синій буде підкреслювати яскравий, теплий відтінок свого «сусіда». Літній варіант дозволяє дівчині додавати різноманітні декоративні елементи і незвичайні малюнки. Але лише юні модниці можуть дозволити собі велика кількість декору, так як старші жінки повинні використовувати мінімум прикрас для нігтів.

Манікюр з миньонами

Поради та рекомендації

Синьо-жовте сполучення – одне з найпривабливіших, красивих і гармонійних. Але навіть тут слід пам'ятати деякі рекомендації, щоб не зіпсувати образ і зробити максимально ефектний манікюр.

  • Якщо в оформленні нігтів лаком яскраво-жовтий відтінок є головним, вони не можуть бути занадто довгими. Краще всього використовувати такий варіант манікюру для коротких нігтів, так як на нігтях, мають велику довжину, він виглядає вкрай погано.
  • Прорисовывание декору – досить складна справа, до якої треба підійти відповідально. Це пов'язано з тим, що обидва відтінку дуже добре підкреслюють колорит один одного. Також вони здатні висвітити і мінуси своїх «партнерів». Тому, якщо на жовтому фоні необхідно намалювати синій малюнок, варто робити це максимально акуратно, інакше манікюр буде не прикрасою образу, а його недоліком.
  • Представниці слабкої статі, які мають широкі нігтьові пластини, не повинні робити головним жовтий колір, так як він здатний візуально зробити їх ще більш широкими. Синій ж надає їм більш витончений і елегантний вигляд.
  • Жовтий відтінок дуже добре приховує помилки, допущені при манікюрі, наприклад, якщо межі вільного краю нігтів є нерівними. Синій же буде їх підкреслювати.

Якщо правильно використовувати поради і не намагатися зробити манікюр надто яскравим, то у будь-якої жінки вийде створити неймовірно чуттєвий, елегантний образ, родзинкою якого стане креативний і незвичайний дизайн нігтів. Синій і жовтий є непоєднуваними квітами лише на перший погляд. Якщо пам'ятати про правила та користуватися ними, можна побачити, що подібні відтінки прекрасно гармонують один з одним, дозволяючи жінці відчувати себе більш впевненою, привабливою і жіночною. Головне правило такого манікюру: не варто робити його занадто кричущим, інакше образ може бути зіпсований.

Про те, як привести ваші нігті в порядок перед нанесенням лаку, ви дізнаєтесь із наступного відео.