Чоловік Рак, народжений у рік Щура: характеристика і сумісність у відносинах

Енергійний, цілеспрямований і проникливий – така основна характеристика чоловіки Раку, народженої в рік Пацюка. Він завжди налаштований на позитив і впевнений у власних силах. Така особистість точно знає, чого хоче від життя і як цього досягти. Рак-Щур ніколи не зупиняється перед труднощами і з легкістю долає будь-які перешкоди. У цьому йому допомагає логіка, кмітливість та нестандартне мислення.

Характер і поведінка

Чоловік Рак-Пацюк воліє вести відокремлений спосіб життя. Йому не цікаво відвідувати вечірки, проводити час в галасливих компаніях, а великих зібрань людей він і зовсім намагається уникати. Замість цього представник цього зодіакального тандему з задоволенням займається домашніми справами в спокійній і затишній обстановці. Прибирання та облаштування побуту допомагають йому досягти внутрішньої гармонії і зосередитися на важливих справах. Житло чоловіки завжди перебуває в ідеальному стані, але тут не буває гостей, так як він докладає багато зусиль для створення особистого комфорту, а сторонні люди можуть все зіпсувати.

Незважаючи на стриманість характеру і деяку відокремленість від суспільства, хлопця під знаком Рак-Щур не можна назвати замкнутим. Він дуже допитливий і завжди прагне до чогось нового. Крім того, така особистість наділений чутливою інтуїцією, високим інтелектом і аналітичним складом розуму. Сукупність цих якостей допомагає хлопцеві тверезо оцінювати навколишню обстановку і не впадати в паніку при виникненні яких-небудь проблем. Нестандартний підхід до розгляду складних ситуацій дозволяє знаходити відразу кілька шляхів їх вирішення, а також передбачати подальший хід подій.

Раків, народжених у рік Щура, можна назвати щасливчиками. В якому б стані вони не перебували, в кінцевому підсумку обставини обернуться в їх користь. Звичайно, окрім везіння, слід відзначити неймовірну завзятість і наполегливість, без яких представники цього поєднання знаків Зодіаку ніколи б не змогли досягти бажаних цілей.

Важливо врахувати, що всі перераховані якості Щур-Рак повинен розвивати в собі самостійно, починаючи з свідомого віку, і в першу чергу необхідно повірити у власні сили.

В іншому випадку цей індивід перетвориться на слабкого і беззахисного чоловіка, який буде боятися робити сміливі кроки і брати на себе відповідальність.

Робота і фінанси

Рак – працьовитий і відповідальний знак Зодіаку, який ніколи не сидить без діла. Для нього важливо побудувати успішну кар'єру, займаючись улюбленою справою, причому він не кине цю затію, навіть якщо на ранніх порах буде отримувати маленьку фінансовий прибуток. Такі чоловіки прикладають всі зусилля, щоб досягти матеріального благополуччя. Бажання отримати все найкраще підштовхує їх на пошуки додаткових заробітків. Їх основна робота нерідко пов'язана з творчістю, і саме в цій сфері Рак-Щур досягає найбільших успіхів.

Гороскоп радить цьому тандему знаків старанно працювати над своїм характером і розвивати індивідуальність. З-за помисливості і ранимості ці хлопці нерідко усуваються від суспільства і стають відлюдниками. Найчастіше це пов'язано з відсутністю підтримки з боку близьких людей. Щоб повірити в свої сили і набути самовпевненість, доведеться виходити із зони комфорту.

Чоловіки під знаком Щур-Рак талановиті, харизматичні і комунікабельні. Вони генерують геніальні ідеї, які дістають визнання в суспільстві. Крім того, до таких особистостей тягнуться люди, що пояснюється їх особливою привабливістю.

Завдяки цим якостям чоловіки Щури зодіакального знаку Рак можуть реалізувати себе в якості телеведучого, актора, художника, дизайнера або письменника.

Любовні стосунки і темперамент

Сором'язливість і недовірливість заважають Щурам в особистому житті. Нове знайомство для них є подвигом, до якого слід ретельно підготуватися. Такі чоловіки тривалий час перебувають у статусі холостяка, і якщо вирішуються на відносини, то зазвичай вибирають супутницю з кола друзів. Для них важливо бути впевненим у людині на всі 100%, тому навіть при великій симпатії вони не поспішають робити перші кроки.

Щоб завоювати Щура-Раку, дівчині доведеться проявити ініціативність, але при цьому не бути надто нав'язливою, щоб не злякати його. В першу чергу з таким хлопцем потрібно встановити дружню, надійний зв'язок, і лише помітивши ознаки закоханості, можна натякнути йому на романтику. Як правило, свою симпатію хлопець проявляє допомогою підвищеного інтересу, щоб краще довідатися характер і життєві погляди людини. У відносинах представники цього зодіакального поєднання ведуть себе аналогічним чином – вони займають пасивну позицію, дозволяючи дівчині бути головною в їх парі. Втім, якщо вона почне перешкоджати його кар'єрним планам, молодий чоловік тут же розірве відносини.

Жінка, яка підкорила чоловіка Раку, народженої в рік Пацюка, повинна бути готова до того, що їй доведеться забути про свої амбіції і присвятити життя партнеру. Не варто очікувати романтики, компліментів і зізнань у коханні, адже її партнер вважає все це дурницями. Свою прихильність він зазвичай проявляє в повному підпорядкуванні своєї обраниці, а також її матеріальне забезпечення.

В ліжку чоловік Рак-Щур консервативний, він категорично проти будь-яких експериментів, до того ж він володіє низьким темпераментом і не стане будувати відносини з ненаситною дівчиною.

Для цього чоловіка важливо, щоб його не примушували до інтимної близькості, хоча він не буде проти, якщо партнерка візьме на себе ініціативу і акуратно підведе до процесу.

Сумісність з іншими знаками

Із-за особливостей характеру чоловікам зодіакального тандему Рак-Щур складно знайти пару. Він завжди сумнівається в людях, не прагне проявляти ініціативу і мало кого впускає у свій світ. Щоб дізнатися, з якими знаками у подібної особистості ідеальна сумісність, а з ким не варто навіть намагатися будувати відносини, слід звернути увагу на структурний гороскоп. Згідно з ним, чоловікові Раку, хто народився в рік Пацюка, потрібно обирати жінку, яка народилася в рік Бика, Мавпи або Дракона. При цьому у них спостерігається повна несумісність з жінками, народженим в рік Коня, Півня і Кролика (Кота).

Що стосується знаків Зодіаку, то хлопцю Раку найбільш комфортно буде з Дівою, Скорпіоном, Козерогом, Тельцем і Рибою. Дівчата цих знаків самодостатні і цілеспрямовані особистості, до того ж вони ініціативні, а саме це і потрібно Раку. Особливу увагу слід звернути на такі поєднання, як Бик-Діва, Телець-Дракон та Скорпіон-Мавпа, так як для них кар'єра і сім'я стоять на першому місці, а значить вони, як ніхто інший, зможуть зрозуміти Щура-Раку.

Шлюб і батьківство

Для чоловіків зодіакального тандему Щур-Рак вступ у шлюб є дуже відповідальним кроком, тому вони довго вибирають супутницю і пов'язують своє життя з тією, яку по-справжньому любить. Варто відзначити, що це зазвичай відбувається в досить зрілому віці, так як для таких індивідів на першому місці кар'єра, а вже потім сім'я. Як тільки чоловік «встане на ноги» і знайде упевненість в собі, він почне придивлятися до протилежної статі.

Якщо поруч з Раком буде уважна, терпляча і турботлива дружина, він зможе стати ідеальним сім'янином, в іншому випадку велику частину часу він буде приділяти роботі, але ніяк не сімейним обов'язкам.

Його потрібно підтримувати в усьому і акуратно направляти в потрібне русло – тільки тоді він з задоволенням буде виконувати всі забаганки дружини.

Зі своїми дітьми чоловік Щур-Рак намагається налагодити дружні і довірчі відносини, а до виховання підходить творчо, роблячи особливий наголос на розвитку їх талантів. На жаль, іноді батько веде себе надто нав'язливо і намагається через дітей реалізувати свої давні бажання і мрії. Гороскоп рекомендує таким чоловікам частіше прислухатися до думки своїх чад і проявляти до них поблажливість.

Детальніше про чоловіка Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.