Особливості заточування манікюрних інструментів

Проведення процедури домашнього манікюру неможливо без якісних щипчики, ножиці і кусачки. Однак навіть самі якісні інструменти рано чи пізно приходять в непридатність, тому їх доводиться заточувати. Хоча зручніше довірити цю процедуру фахівця, деякі люди намагаються самостійно вирішити дану задачу.

Особливості технології

В принципі, технологія заточування всіх манікюрних інструментів приблизно однакова. Обов'язково забирається люфт, зміцнюються розбовталися частини, а потім відбувається відновлення ріжучих частин. При необхідності також прибираються іржаві плями.

Кусачок

У ситуації з кусачками, заточка починається з внутрішньої сторони так, щоб ріжучі кромки виявилися однаковими. Слідом обробляється зовнішня сторона, кінчики лез коригуються і, нарешті, останні обробляються там, де вони стикаються. Завершується весь процес поліруванням.

Щипців

Підготовка щипчики відбувається подібним чином. Варто згадати ще про пару варіантів домашньої заточування даного інструменту. Її можна провести за допомогою:

  • пристрою, призначеного для ножів;
  • наждачки, закріпленої на пилочку для нігтьової пластинки;
  • звичайного листка фольги, складеного в кілька разів і нарізаного смужками.

У всіх випадках процедура завершується очищенням гострих кромок і промиванням інструменту.

Види заточки

Існує два основних способи заточування манікюрних інструментів: або спробувати це зробити самостійно, або ж звернутися до професіонала. Крім цього, інструменти обробляються вручну або на заводі при використанні спеціальних інструментів. Перший метод вважається більш якісним, так як в другому «конвеєрному» у разі лез виявляється різна і не надто якісна гострота.

Ручна

Перш ніж приступати до відновлення інструментів своїми руками, необхідно оволодіти деякими навичками та придбати відповідне обладнання. Як правило, для приведення в порядок стандартних манікюрних ножиць потрібні наступні інструменти: верстат, бруски та серветки. Оптимальний верстат повинен володіти алмазним кругом дрібної абразивності, альтернативою яким може стати спиця з таким же напиленням. Бруски, швидше за все, будуть двох видів: точильний, демонструє абразивність в 2 тис. грит, а також пару брусків для полірування з абразивністю в 8 і 12 тис. грит. Серветки для полірування виготовляються з фетру.

Для зручності ремонтоване пристрій коштує розгвинтити – так буде комфортніше точити окремі леза. Сама заточка проходить нескладно: шліфувальний агрегат підключається на найменшій швидкості, після чого краєм пристрою необхідно проводити по колу від початку до кінця інструмента. Правильне «пляма» контакту буде становити від 0,2 до 0,3 міліметра. Спершу вістрі точиться зсередини, а потім зовні, після чого ножиці збираються, протираються і поліруються.

Домашня обробка досить складна для непідготовленої людини. Якщо помилитися з технологією, то можна або спровокувати появу зазубрин, або ж погнути або навіть поламати крайку.

Крім цього, самостійно навряд чи вдасться усунути люфт (проміжок між ріжучими частинами), а також усунути тугість» рухів. Нарешті, в домашніх умовах вийде заточити тільки ножі і ножиці, хоча деякі умільці справляються і з кусачками.

Професійна

Говорячи про професійну заточуванні, слід нагадати, що деякі інструменти завжди повинні оброблятися руками фахівців. Мова йде про ножничках з зазубреною кромкою і пушерах. Взагалі, набагато простіше звертатися до професіонала, який має все необхідне обладнання, так як за один раз вийде привести в порядок весь комплект інструментів, що використовуються. Фахівець насамперед перевіряє, наскільки плавно змикаються та розмикаються леза, і не утворюється між ними люфт. На наступній стадії він прибирає задирки, підкручує ослаблі детальки і, нарешті, точить леза з двох сторін.

Якщо процедура була правильно проведена, то кінці ножиць виявляться з однаковими параметрами, будуть щільно і без праці прилягати один до одного.

Якість заточування перевіряється за допомогою ганчірочки або серветки. Ідеальні ножиці будуть розрізати матеріал дуже м'яко, залишаючи після себе рівний, не рваний лінію. Важливо згадати, що верстат для заточування може бути або механічним, або лазерним. Лазерний дозволяє спростити процедуру, але оброблені на ньому інструменти швидше зношуються.

Причина цього полягає в тому, що промінь значно зменшує товщину металевих поверхонь. На механічному верстаті працювати складніше, але зате пристрій надалі прослужить довше.

Як правильно точити в домашніх умовах?

Щоб заточити будинку кусачки, вийде обійтися навіть без алмазного круга, достатньо буде лише придбати напилок, що володіє однорідною зерном і щільно смыкающимися насічками. Якщо цю процедуру треба виконати вперше, то краще почати з репетиції на якомусь старому приладі. Насамперед необхідно, разомкнув кусачки, перевірити, чи є люфт. При позитивній відповіді стрижень встановлюється на заклепку шарнірів і опрацьовується молотком.

На наступному етапі шарнірне з'єднання прочищається наждачкою з обох сторін. Після цього можна перейти до самої заточуванні за допомогою напилка. Обробка починається з внутрішньої кромки. Рухи при цьому повинні бути плавними і рухаються в одну сторону. Потім такими ж рухами потрібно відшліфувати куточок леза і перейти до зовнішніх кромок. В останньому випадку руху стають зворотно-поступальними.

На останньому етапі відбувається шліфування «щічок» рухами, знову ж йдуть в одну сторону. Заточене виріб відполірував брусочком, а шарніри промасливаются.

У тому випадку, коли здійснюється заточка манікюрних ножиць, технологія не сильно ускладнюється. Однак, обов'язково будуть потрібні два точильних каменю з абразивністю в 600 і 1500 грит. Першим ділом так само, як і з щипчиками, відбувається перевірка люфту. Цей проміжок прибирається за допомогою молотка і спеціального битка поступово. Щоб леза плавно сходилися і розходилися, варто додатково змастити інструмент спеціальним засобом з обох сторін.

Потім ножиці розкриваються, фіксуються в такому положенні і заточуються за допомогою каменя в 600 грит. Рух йде на себе і тільки з боку верхньої площини. З'явилися подряпини вийде прибрати за допомогою каменя в 1500 грит. Рухатися він повинен так само на себе. Якщо після заточування кінці лез стали неправильно стикуватися один з одним, то варто підігніть один з них за допомогою плоскогубців.

Перевірити ножиці можна, спробувавши розрізати натягнутий аркуш паперу рівно посередині. Якщо він вийде рівним і акуратним, то заточка проведена правильно.

Наявність точильного верстата дозволить швидше привести в порядок манікюрні ножиці. Схема використовується та ж: спочатку усувається люфт. Для цього досить міцний стрижень встановлюється в тій точці, де з'єднуються леза, і за його іншій стороні акуратно постукує молоточок. Спершу леза точаться з внутрішньої сторони, а потім – з іншого. Верстат повинен працювати з мінімальною швидкістю, і край леза проводиться за нього в одному напрямку від початку і до кінця. Після цього інструмент протирається і полірується бруском з абразивністю в 8 тис. грит.

Як перевірити якість?

Щоб переконатися в тому, що заточені ножиці повинні чином, їх обов'язково потрібно буде протестувати. В ідеалі леза пристрої повинні бути гладкими і з рівними крайками. Крім цього, важливо відсутність люфту, плавний і одночасний хід лез. Перевірити ножиці зручніше за допомогою ізоляційної стрічки, за яку треба потягнути з двох сторін. Якщо інструмент рівне розріже матеріал, значить, все в порядку.

Наточені кусачки і щипчики повинні володіти рівними, гладкими лезами, смыкающимися без будь-якого проміжку. Для визначення їх стану достатньо посувати ручки вгору і вниз. В якості перевірки кусачками потрібно буде перекусити поліетиленовий пакет.

Корисні поради

Щоб після заточування як можна довше користуватися інструментами, важливо дотримуватися кількох простих правил.Ні в якому разі не можна намагатися очистити ножиці або щипчики, постукуючи їх про тверду поверхню, наприклад, про стіл. Краще просто скористатися чистою тканиною і акуратно протерти леза від волосків і пилу.

Не варто забувати про своєчасну стерилізацію приладів, яку можна робити самостійно або звернувшись до фахівців. Використовувати для цієї мети краще не рідкі розчини, а спеціальну камеру.

Для зберігання інструментів необхідні спеціальні футляри, і розміщувати в них пристрою потрібно поодинці. Зіткнення поверхонь може призвести до неприємних наслідків – затупленим краешкам. З такої ж причини інструменти не дозволяється викладати лезами вниз.

Кожен раз після проведення процедури манікюру або педикюру предмети необхідно обробляти: очищати суглоби, промивати, просушувати і промасливать. Крім того, важливо відстежувати появи люфту, розхитаності або ж, навпаки, надмірної тугість.

Інструменти не рекомендується кип'ятити – краще застосовувати спеціальні розчини, призначені для знезараження.

Однак не варто залишати їх у рідини занадто надовго.

Про те, як заточити манікюрні інструменти в домашніх умовах, дивіться у наступному відео.