Які кольори змішати, щоб вийшов м'ятний колір?

У даній статті ми розповімо, які кольори допоможуть зробити потрібний відтінок м'ятного кольору.

М'ятний колір є відтінком зеленого і відноситься до пастельній гамі. Він асоціюється зі свіжістю і ніжністю, а ще допомагає розслабитися. Це один із складних відтінків, який виводиться шляхом змішування третинних квітів. Тому, щоб отримати дійсно красивий і насичений м'ятний колір, необхідно використовувати кілька кольорів і обов'язково в правильних пропорціях. Про що ми сьогодні і поговоримо в цьому матеріалі.

Які фарби змішати, щоб отримати м'ятний колір?

Ми знаємо, що кожен колір має сотні відтінків, тому не завжди при змішуванні однакових кольорів вийде такий же результат. Але ми настійно рекомендуємо починати працювати з невеликою кількістю. Адже шляхом експериментів можна вивести потрібний відтінок м'ятного кольору.

  • Найпростіший спосіб отримати м'ятний колір – це ввести в зелену фарбу білий колір. Але врахуйте, що насиченість основного кольору і задасть відтінок м'яти. Тому додавати білила потрібно виключно в темно-зелену фарбу, тоді вийде спокійний і приглушене м'ятний колір.
Митній колір має безліч відтінків
  • У природі існує два основних тону кольорів: холодний і теплий. У м'ятного кольору також вони є. Їх легко отримати, якщо дотримуватись інструкцій та правил.
      Зелена і блакитна фарба зазвичай беруться в пропорції 1:1 і добре перемішуються. Але ви можете самостійно коригувати кількість. Оскільки більше блакитного кольору дає теплий м'ятний відтінок, а більше зеленого — більш холодний колір.
    • Холодний тон також вийде, якщо до зеленого колеру додати 40% блакитної фарби, а потім розбавити це 10% аквамаринового кольору.
    • Теплий і спокійний тон м'ятного кольору можна отримати, змішавши синій з жовтим кольором, потім додавши стільки ж блакитного кольору. Після цього необхідно ввести приблизно 10-20% білил. Але це вже залежить від бажаної насиченості.

Не потрібно засмучуватися, якщо з першого разу не вийде створити ідеальний м'ятний колір. Змішування кольорів – це мистецтво, в якому важлива практика. Головне – не забувайте про потрібної комбінації, а метод проб підкаже про необхідній пропорції.

Відео: Які фарби змішати, щоб отримати м'ятний колір?