Як відновити і повернути випадково закриту вкладку в браузері?

У даній статті ми розглянемо, як швидко і просто повернути випадково закриту вкладку.

Комп'ютери та інтернет міцно увійшли в наше життя. Їх використовують для роботи, навчання або ж просто для розваг. Тому в браузері не рідко відкриті вкладки особливої важливості. Але часом буває, що ми самі ж випадково натискаємо хрестик не на тій сторінці. І ось як бути в такій ситуації, поговоримо в цьому матеріалі.

Як відкрити закриту вкладку?

Існує кілька способів зробити таку маніпуляцію. Ви можете вибрати будь-найбільш підходящий варіант.

  • Якщо вам потрібно повернути останню сторінку, то зробити це можна через будь-яку іншу активну вкладом. Для цього просто клікаєте правою кнопкою мишки (або тачпада) на відкриту сторінку і вибрати із запропонованого списку «Відкрити тільки що закриту вкладку». Знаходиться це рядок на третій позиції, наприклад, в Яндексі, або на другий межі в Гуглі. Також врахуйте, що наводити курсор і натиснути потрібно безпосередньо на верхній панелі.
Використовуємо активну вкладку
  • Можна це зробити і через нову сторінку, але така функція не у всіх браузерах підтримується. Просто переходите на нову сторінку, натиснувши «+», і шукайте «Нещодавно закриті вкладки». Розташований такий напис посередині під закладками. Якщо посилання ви закрили нещодавно, то знайдете її на верхніх позиціях запропонованого списку.
  • Старий, але добрий метод – через «Історію». Заходьте через кнопку в правому верхньому куті під назвою «Налаштування». Вона у кожного браузера має свій значок, наприклад, в Яндексі це три горизонтальні смужки, а ось в Гугл Хром — це три вертикальні точки. Вибираєте з запропонованого списку «Історію» і далі переходьте за потрібною посиланням.
    • У тому випадку, якщо у вас браузер Firefox, то повернути вкладку допоможе меню «Журнал браузера» — «Відновити попередню вкладку».
    • До речі, якщо потрібно відкрити швидко історію, використовуйте комбінацію «Ctrl+N».
Історія допоможе повернути вкладку
  • А тепер поговоримо про самому швидкому способі з поєднанням гарячих клавіш. Повірте, запам'ятати комбінацію буде легко, достатньо лише кілька разів нею скористатися. Для це одночасно затискаєте три кнопки «Ctrl+Shift+T».
    • Працює такий програмний хід на всіх браузерах. Відкриває останню вкладку. Причому якщо вам потрібно відновити навіть сторінку, що була закрита значно раніше, то комбінація буде відновлювати стільки сторінок, скільки було відкрито до вимкнення системи.
Три необхідні гарячі клавіші

Важливо: Якщо ви працювали в браузері в режимі інкогніто, то ні один з методів не допоможе відновити випадково закриту сторінку. Адже його налаштування моментально видаляють будь збереження в історії.

Відео: Як відкрити випадково закриту вкладку?