Як вступити в закриту групу Вконтакті: секрети та інструкція до дії

Хочете вступити в групу Вконтакті, а вона закрита? Із статті ви дізнаєтесь, як отримати доступ до спільноти.

У соціальній мережі ВКонтакте можна створювати не тільки особистий аккаунт, а ще паблики (за замовчуванням – для загального користування) і групи (відкриті чи закриті).

Навіщо деякі групи закриваються для загального огляду – це вже питання до їх творцям. Можливо, в них обговорюють якісь комерційні секрети співробітники одного підприємства або тільки шістнадцятирічні дівчата з одного містечка діляться своїми таємницями – таких прикладів може бути безліч. На такій сторінці ви побачите лише назва і аватарку групи, а також контакти адміністраторів та кількість учасників, вся інша інформація залишається невидимою для непідписаних юзерів.

Отже, ви вирішили будь-що приєднатися до одного з закритих спільнот. Як слід вчинити?

Вступаємо в закриту групу ВКонтакте: секрети та інструкція до дії

  • Для початку, спробуйте піти офіційним шляхом – тобто подати відповідну заявку адміну групи. Можливо, вам підуть назустріч, і рішення буде позитивним, хоча, можливо, вам доведеться трохи почекати.
Офіційний спосіб
  • Якщо вам відмовили або роздумують занадто довго, ви можете спробувати зв'язатися з адмінами і переконливо попросити прийняти вас, навівши на користь цього якісь реальні аргументи.

Ще кілька років тому іноді вдавалося обдурити адмінів закритих груп, відправляючи їм порізану посилання зі своїм id і інтригуючим текстом, хто кличе клікнути на неї (наприклад, «Катастрофа в групі!», «Терміново потрібна допомога!», «Глянь, яка жесть в групі!» і так далі). Якщо адміністратор не міг втриматися і переходив по посиланню, то спраглий користувач ставав учасником спільноти, м'яко кажучи, не дуже законним шляхом. Але зараз, за заявами користувачів Вконтакті, цей спосіб абсолютно не працює.

Додайте інтригуючий текст

Цінну пораду: якщо побачите оголошення про те, що який-небудь сервіс або користувач пропонує за гроші (або інший вид оплати) влаштувати вам доступ в закрите співтовариство або продемонструвати його вміст, то ні в якому разі не вірте. Це шахрайство!

Відео: Як потрапити в закриту групу?