Як зробити шугарінг зони глибокого бікіні самій собі? Інструкція з приготування цукрової пасти

Інструкція по проведенню шугарінга зони глибокого бікіні.

Шугарінг — один з найкращих способів видалення волосся в різних галузях і ділянках тіла. Це пов'язано з тим, що нові волоски виростають приблизно через 2-3 тижні. У цій статті ми розповімо, яким чином можна зробити шугарінг в області глибокого бікіні самостійно.

Техніки проведення шугарінга зони глибокого бікіні

Сучасний активний ритм життя жінок змушує їх бути завжди в хорошій формі, а також стежити за собою. Це пов'язано з тим, що багато жінки доглядають за своїм тілом, відвідують басейн, сауну, а також тренажерний зал. Відповідно, необхідно щоб всі ділянки тіла виглядали доглянуто, приємно. Дуже негарно коли дівчина в коротких шортах без епіляції виконує тренування на різноманітних тренажерах.

Ще Нефертіті придумала цукрову пасту, за допомогою якої здійснювався шугарінг, видалення волосся. В ті часи було не прийнято, щоб люди були схожі на тварин. Тому волосся віддалялися за допомогою цукрової пасти. Зараз цей варіант дуже зручний і популярний з-за невисокої вартості матеріалів, а також відмінного результату, який триває довго. Для того щоб зробити шугарінг зони глибокого бікіні самостійно, треба правильно вибрати техніку.

Шугарінг

Варіанти технік:

 • Бандажна техніка, в якій використовуються спеціальні полотна, на які наноситься тонкий шар цукрового сиропу. Техніка дуже схожа з воскової епіляції. Цей варіант оптимальний тим, що досить просто потягнути таке полотно і різко його зірвати.
 • Мануальна техніка, яка передбачає нанесення і зняття цукрової пасти за допомогою пальців. Для цього береться невеликий клубок цукрової пасти, розтягується проти росту волосся і різко зривається, у зворотному напрямку.

Як приготувати цукрову пасту для шугарінга зони глибокого бікіні?

Інструкція:

 • Для того щоб приготувати цукрову пасту, вам знадобиться 10 столових ложок цукрового піску, 2 столові ложки води і їдальня ложка лимонного соку
 • Все це вариться в посудині при постійному перемішуванні до золотисто-карамельного кольору
 • Відставляють убік до тих пір, поки не стане теплою і тягучою по своїй консистенції. Вона буде нагадувати пластилін
 • Саме тоді і варто використовувати пасту. Ні в якому разі не застосовуйте гарячу пасту, щоб не спровокувати виникнення опіків
Шугарінг

Як зробити шугарінг зони глибокого бікіні самій собі: інструкція

Найкраще здійснюється шугарінг в області глибокого бікіні в положенні сидячи навпочіпки. Якщо у вас є старий стілець, зніміть з нього сидіння і сядьте на каркас таким чином, щоб область інтимної зони виявилася відкритою. Таким чином ви отримаєте доступ до всіх важкодоступних місць і ягодичному простору. Для проведення шугарінга необхідно, щоб довжина волосся становила 3-5 мм.

Схема

Інструкція:

 • Краще всього під стільчик або під себе, постелити клейонку або рушник, щоб цукрова паста не потрапила на дорогий килим. Тому що прибрати це буде досить проблематично. Багато дівчат рекомендує перед початком процедури виконати кілька нескладних маніпуляцій: прийняти душ, зробити скраб в області інтимних місць, витерти шкіру насухо і присипати тальком. Це потрібно для того, щоб поверхня шкіри не була мокра. Після цього проводиться процедура. Якщо ви дуже чутлива, вам дуже боляче, рекомендуємо випити одну таблетку кеторолу за 30 хвилин до проведення процедури або ж використовувати спеціальні мазі з лідокаїном. Вони на деякий час заморозять хворобливі відчуття в цій області.
 • Починати необхідно з області, що знаходяться у верхній частині живота, тобто на стику між ногами і лобком. Необхідно невеликий шматочок пасти розтягнути в області проти росту волосся, тобто знизу вгору, а потім різко зірвати. Проводите процедуру до тих пір, поки шкіра в цій області не стане чистою і без волосся. Бажано не наносити кілька разів пасту на одне і теж місце, щоб не спровокувати роздратування і синці. Далі, необхідно просуватися від лобка далі до статевих губ.
 • В самому кінці обробляється область на ногах, а також у сідничному просторі. Відповідно тут необхідно цукрову пасту наносити від куприка безпосередньо до анального отвору. Після цього різко зривати від анального отвору до куприка. Щоб заспокоїти шкіру після цієї процедури, можна прикласти лід в області куточків, а також ніг. Не зайвим буде нанесення живильного крему або кошти, що сповільнює ріст волосся, для того щоб вони якомога повільніше зростали.
 • Зверніть увагу, що якщо шугарінг проводиться в перші, тобто до цього ніколи не робили, волосся довгі, товсті, то найкраще їх попередньо перед процедурою підстригти. Зрізати для досягнення довжини приблизно 5 мм. Бо видалення довгого волосся істотно ускладнює ситуацію, роблячи її більш болючою.
 • Зверніть увагу, що найбільш болючим місцем при виконанні шугарінга зони глибокого бікіні, є область на ногах. Тобто безпосередньо перехід від статевих губ до ніг. У цих місцях видаляти волосся найболючіше. Відповідно тут необхідно дотримуватися певної техніки, щоб знизити болючі відчуття. Краще всього наносити цукрову пасту три рази в мануальної техніки. Тобто три рази змащувати пастою, тільки потім зривати шматочок цукрової пасти. Під час того як ви будете зривати шугарінг, рекомендуємо натягнути шкіру в цій області двома пальцями, щоб зробити її більш натягнутою.
 • Крім того, волосся в області лобка, статевих губ можуть рости в різних напрямках. Відповідно необхідно коригувати напрямок нанесення пасти. Зазвичай в області лобка, статевих губ волосся можуть рости у бік. Відповідно тут краще всього виконувати видалення волосся за допомогою мануальної техніки, невеликими ділянками, для того щоб мінімально травмувати шкіру, і не викликати хворобливі відчуття.
 • Якщо на ділянках шкіри, після того як ви видаляєте шматочок цукрової пасти, залишаються невеликі сліди, вони видаляються серветкою з спиртовмісним засобом, щоб додатково дезінфікувати цю зону.
Цукрова паста

Як доглядати за шкірою після шугарінга зони глибокого бікіні?

Поради:

 • Дійсно, епідерміс в цій області дуже ніжний. Тому його легко травмувати, пошкодити. Для того, щоб після проведення процедури не виникало ніяких запальних процесів, рекомендуємо правильно доглядати за цією областю кілька днів.
 • Приблизно 2-3 дня не радимо відвідувати тренажерний зал або басейн. Це пов'язано з тим, що під час тренувань виділяється велика кількість поту, в тому числі і в області низу живота.
 • Надмірне виділення поту в цій області на даний момент зовсім ні до чого. Тому що піт солоний, сильно дратує і без того пошкоджену шкіру.
 • З-за того, що перші три дні шкіра дуже чутлива до проникнення інфекції, радимо не відвідувати басейни, сауни.
Цукрова епіляція

Краще перший раз зробити шугарінг в цій зоні у косметолога.

ВІДЕО: Глибоке бікіні шугарінг