Фитоэпиляция — видалення волосся природного смолою. Особливості процедури, переваги: як проводиться?

Як видалити волосся за допомогою фитоэпиляции?

Сучасні жінки стежать за собою, ніж наші мами і бабусі. Це пов'язано не тільки з появою величезної кількості косметичних процедур, але і з бажанням представниць прекрасної статі виглядати набагато краще. Поряд з різноманітними косметичними маніпуляціями, з'явилися процедури, що дозволяють усунути небажане волосся з обличчя і всього тіла. Однією з них є фитоэпиляция, саме про неї ми розповімо в цій статті.

Фитоэпиляция — видалення волосся природного смолою

Вже кілька років поспіль на піку популярності серед модниць, які видаляють волосся, знаходиться шугарінг. Це видалення волосся за допомогою цукрової пасти. Однак мало хто знає, що є більш корисна альтернатива шугарінгу. Це не що інше, як це фитоэпиляция. Являє собою процедура видалення волосся за допомогою природної смоли.

До складу цього засобу входить мед, лимонний сік, соснова живиця, а також екстракт волоського горіха. Таким чином паста виходить повністю натуральна, і не викликає алергії. При цьому компоненти, що входять до складу пасти, сприятливо позначаються на стані шкіри, живлять і зволожують її.

Фитосмола

Завдяки цьому вдається повністю виключити випадки вростання волосся. Це як не можна до речі для людей, що володіють африканським типом, з щільними і жорсткими волоссям, які схильні до вростання. Цю пасту можна приготувати самостійно, вона купується вже в готовому вигляді. Варто зазначити, що існує кілька варіантів фитосмолы, яка застосовується для епіляції. Вид смоли залежить від техніки проведення епіляції і структури зростання волосся.

Якщо фитоэпиляция проводиться перший раз, то найчастіше для цього застосовують бандажну техніку. Суть процедури полягає в тому, що тонкий шар пасти наноситься проти росту волосся, і акуратно розгладжується з використанням шпателя. Далі, накладається відрізок тканини таким чином, щоб залишався край, не зачеплений пастою. Після цього проводиться різкий рух рукою, з захопленням даного полотна і видаленням проти лінії росту. Таким чином, всі волоски залишаються на тканині разом з фітопастой.

Різновиди паст

Переваги фитоэпиляции

Цей метод як не можна краще підходить дівчатам, які прибирають волосся в області бікіні, а також пахв. Як можна цей метод підходить для жінок, які проводять маніпуляцію вперше. Адже досить складно прибрати волосся за допомогою мануальної техніки, особливо якщо вони довгі, густі і дуже щільно ростуть один до одного. Таким чином, можна доставити масу хворобливих відчуттів. У випадку з фітопастой цього не відбувається. Переваги фитоэпиляции поряд з іншими техніками видалення волосся, в тому, що вона відрізняється своєю винятковою користю.

Переваги фитоэпиляции:

 • Всі волоски видаляється проти росту волосся, в результаті чого зведено до мінімуму поява врослого волосків
 • Всі інгредієнти пасти абсолютно природні і натуральні, і не викликають алергії або якихось побічних реакцій
 • Паста може використовуватися у людей, які ніколи не робили епіляцію, і дозволяє зі стовідсотковою результативністю, повністю видалити всю рослинність
 • Пасту можна використовувати і в делікатних місцях, не боячись її зіткнення з статевими губами, слизовою оболонкою, а також областю на обличчі
Фитосмола

Фитоэпиляция: мануальна та бандажна техніка видалення волосся фітопастой

Варто відзначити, що фитоэпиляция може проводитися за допомогою мануальної або бандажної техніки. В ході проведення маніпуляції, паста наноситься не за допомогою шпателів. Тобто для проведення процедури не потрібно використовувати ніяких додаткових коштів.

Особливості фитоэпиляции:

 • На відміну від бандажної техніки, пасту немає необхідності підігрівати, вона може бути кімнатної температури. Невеликий шматочок пасти береться з банки руками, скочується кулька і наноситься проти росту волосся, зривається теж проти зростання.
 • Таким чином, вдається прибирати волоски невеликими ділянками. Це ідеальний метод для домашнього користувача в тому випадку, коли рослинність дуже густа і не довга. Тобто в ідеалі ми рекомендуємо перші пару раз сходити на процедуру до косметолога, а повторні маніпуляції проводити самостійно вдома. Мануальна техніка здійснюється досить просто.
 • Але необхідно знати кілька правил. Краще всього наносити пасту на суху шкіру, на якій ви провели скрабування, видалили омертвілі частинки. Далі на шкіру наноситься тальк або дитяча присипка, для того щоб фитопаста не прилипала до шкіри, а фіксувала виключно волоски.
 • В процесі зривання пасти необхідно натягувати шкіру, щоб повністю забезпечити видалення волосся і знизити больові відчуття. Зверніть увагу, що після епіляції немає необхідності використовувати ніяких лосьйонів і спеціальних засобів для видалення смоли. Вона легко змивається за допомогою води.
 • Перша епіляція здійснюється за допомогою бандажної техніки, необхідно купувати додаткове обладнання для розігрівання касет. Фитопаста для бандажної техніки продається саме в касетах, які піддаються розігрівання. Наноситься така паста в теплому вигляді.
 • При мануальної техніки використовується паста, яка продається в банках і наноситься без застосування шпателів і додаткових приладів. Гріти її не потрібно. У салонах у косметолога є кілька видів паст, які фахівець вибирає залежно від стану волосся, а також тіла. Якщо волосся дуже густе, жорстке, довгі, то використовується бандажна техніка, з застосуванням смужок. Вона аналогічна, як при використанні бандажної техніки з воском. Однак цей метод набагато краще, так як не викликає роздратування, є повністю натуральним.
Нанесення пасти

Як видалити волосся фитоэпиляцией?

 • Чи потрібно викидати кулька після кожного ривка в ході мануальної техніки? Процедура аналогічна шугарінгу, тільки різниця в складі пасти. Таким чином, кулька, який використовується в мануальної техніки, можна використовувати кілька разів до тих пір, поки він не втратить свою клейкість, липкість.
 • Якщо ви помітили, що він став дуже тугим і з зусиллям накладаєте його на шкіру, то можна його замінити новим кулькою, взявши його з банки, а цей просто викинути. Після проведення маніпуляції, точно так само, як і після шугарінга, проводиться обробка із застосуванням антисептиків.
 • Це пов'язано з тим, що в ході епіляції можуть залишатися відкриті фолікули і отвори, де раніше були волоски. Вони можуть бути схильні до впливу негативних факторів навколишнього середовища. Особливо це актуально в тому випадку, якщо фитоэпиляция проводилася на обличчі або під пахвами, в літній час.
 • Таким чином, необхідно в обов'язковому порядку проводити обробку за допомогою хлоргексидину або інших антисептиків. Перед застосуванням процедури проводиться обробка від патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.
Медова паста

Чим відрізняється фитоэпиляция від воску і шугарінга?

Багато запитають, в чому відмінність між воском, шугарингом, і фитоэпиляцией.

Відмінності фитоэпиляции від шугарінга:

 • Варто відзначити, що використовуються різні техніки виконання процедури, а також застосовуваних засобів. Що стосується шугарінга, то цукрової пасти не міститься ніяких поживних речовин. Тобто вони не живить, не зволожує шкіру, а також не надають антисептичного ефекту.
 • Що стосується воску, то фитоэпиляция значно від нього відрізняється тим, що немає необхідності гріти масу до високої температури, тобто відсутня можливість обпектися або отримати якісь травми.
 • Справа в тому, що віск необхідно знімати спеціальними засобами. Його надлишки необхідно видаляти із застосуванням спеціальних мастил, які розчиняють засіб. Фитосмола видаляється за допомогою звичайної води.
 • Відповідно це допомагає заощадити гроші, тому що немає потреби купувати воскоплав, і засіб для зняття надлишків воску. Фитоэпиляция — одне з кращих засобів для того, щоб видаляти волосся в домашніх умовах. Відсутня необхідність купувати дорогий воскоплав і запасні інструменти.
 • Таким чином, епіляція виходить досить дешевої, економною. При цьому спостерігається значна користь, так як в ході процедури не тільки видаляються волосся, але ще й насичується корисними речовинами.
Після процедури

Пасти для фитоэпиляции: список

Огляд:

 • Аюна Фитосмола для епіляції на медовій основі
 • Фитосмола бандажна в касете, без ролика, Аюна
 • Фитопаста АЮНА ANTIPERSPIRANT, уповільнююча потовиділення
 • Паста без розігріву EPIL PREMIUM
Фитосмола

Багато косметологи також оцінили перевага даної пасти, адже її не потрібно гріти, а також використовувати масло для зняття. При цьому віск вважається більш травматичною процедурою, ніж фитоэпиляция.

ВІДЕО: Фитоэпиляция