Хто така фатальна жінка і як її розпізнати? Якими бувають фатальні жінки і як вони впливають на чоловіків?

Фатальна жінка завжди оповита таємницею і її складно зрозуміти. У нашій статті ми розберемося, хто вона і як впливає на чоловіків.

Багато чоловіків бояться зустріти фатальну жінку, але в той же час, навпаки, намагаються її знайти. Стосунки з такою жінкою можуть коштувати життя. Таких жінок вважають фатальними і втекти від них неможливо. Принаймні, життя вже точно не стане колишньою.

У чому секрет? Чому чоловіків приваблюють такі жінки? Що значить фатальна жінка і як її можна дізнатися?

Хто така фатальна жінка?

Хто така фатальна жінка?

Ще в давні часи дівчата зрозуміли, що мають особливий вплив на чоловіків. Адже не можна обдурити очі чоловіка, коли він бачить перед собою прекрасну жінку. Але тільки самі дівчата не могли зрозуміти, що так сильно приваблює чоловіків. Вони оцінювали подруг, а себе — не могли. Саме тому вони часто вважали себе непривабливими.

Коли нарешті було винайдено дзеркало і жінки змогли на себе милуватися, то впевненості у них додалося. Часто дами тренували міміку і жести, щоб бути привабливіше. Ось саме так і стала наростати сила фатальних жінок. Сам вираз стало використовуватися тільки на початку 20 століття.

Багато хто не може зрозуміти, чому такий типаж залишається дуже популярним. Чим фатальна жінка так чіпляє чоловіка? У неї просто такий стиль життя або це неминучість? Ті, хто мав можливість пізнати фатальну жінку, стверджують, що вони наділені цією особливістю від природи, а не виховали в собі ці якості. Одне добре, що не всі вони небезпечні.

Деякі чоловіки вважають, що головною ознакою фатальних жінок є майстерність в близькості, але це тільки одна сторона їх багатогранної особистості.

Як розпізнати фатальну жінку: ознаки

Як розпізнати фатальну жінку: ознаки

Фатальних жінок можна дізнатися і за іншими ознаками, не тільки за її майстерному поведінки в ліжку.

  • Самостійність

Така риса притаманна для фатальної жінки, яка має навіть невеликою силою. Вона ніколи не шукає чоловіка і не дозволяє йому відповідати за своє життя. У чоловіка не повинно виникати думки, що вона повністю. Вона здатна постояти за себе і свою свободу, якщо чоловік дозволяє собі більше дозволеного. У неї завжди є цілі та плани, а тому вона не погодиться на що завгодно, тільки щоб досягти потрібного.

  • Розум і раціональність

Навколишні не можуть не визнати, що вона розумна, освічена і у неї є характер. Все ж від природи вона м'яка. Їй не потрібно обманювати чоловіка, він бачить її наскрізь. Вона відрізняється від інших раціональністю і здатність планувати заздалегідь. Однак, романтика їй не властива, для неї краще продумати все заздалегідь. Швидких відносин з нею не буває, тому що вона обережна і обачна.

  • Незалежність

Якщо спробувати на неї тиснути, то нічого не вийде. Звичайна жінка вся без залишку віддається близькій людина, але фатальна так робити не буде. Вона знає собі ціну, часу, а також прагненням і бажанням. Вона ніколи не слухає чоловіків. Зазвичай відбувається навпаки.

От якраз це і чіпляє чоловіків, тому що їм потрібно перемагати, щоб переконатися у своїх силах. Деякі речі, приписують таку манеру стервам. Це не образливе слово, а особливість характеру. Родзинкою фатальної жінки є її характер, який веде до любові і пристрасті.

  • Впевненість
Впевнена в собі жінка

До тих, хто може піднести себе гідно, люди тягнуться завжди. Звичайно, впевненість може проявлятися по-різному, в залежності від статі. Фатальна жінка має високу самооцінку, тому що вона знає собі ціну і завжди готова долати труднощі.

  • Сміливість і твердість

Кожен повинен вміти відстоювати свою позицію. При цьому, не зачепивши інших. Як правило, самооцінка є дуже вразливою. Фатальна жінка живе по своїм інтересам і не йде на поводу у суспільства. Вона завжди залишається собою, а тому і так приваблива.

  • Завжди різна

Вона може бути суворою, а вже через 10 хвилин стати м'якою і податливою. Така гра дуже подобається чоловікам, тому що вони ніколи не можуть зрозуміти заздалегідь, що буде далі. Подібна пастка дозволяє тримати чоловіка на відстані і не відпускати.

Які прийоми використовують фатальні жінки?

У фатальних жінок є кілька основних прийомів, які дозволяють їм зводити чоловіків з розуму. Про них ми розповімо далі.

  • Виктимная
Виктимная фатальна жінка

Вона являє собою бідну і беззахисну дівчину, яка пробуджує в чоловіках батьківське почуття. Як правило, подібна тактика працює для чоловіків, у яких немає дітей або у них син, але вони мріяли про доньку. Хоча, у нього може бути і дочка, якій він приділяв в дитинстві мало уваги. Іншими словами, варіантів розвитку дуже багато, але все це призводить до одного — коли чоловік зустрічає беззахисну жінку, то він прагне їй допомогти у всьому. Поряд з такими жінками чоловіки відчувають себе сильними, у них підвищується самооцінка і тішиться самолюбство.

У такій ситуації немає простий турботи. Вся справа в тому, що жінка не перестає активно підтримувати в чоловікові упевненість, що їй потрібна турбота. Вона завжди його так зворушливо вдячний, що він щасливий. Ось тільки всередині залишається відчуття, що він не зовсім дотягує до потрібного рівня.

Коли жінка повністю оволодіває чоловіком, то його постійне прагнення стати краще і дати більше, притуплює інші почуття. Він робить необдумані речі, укладає ризиковані операції. Таким чином, він перестає сприймати реальність так, як вона є. І це завжди закінчується погано.

  • Вона богиня і йде по життю з посмішкою

Це сильна самодостатня жінка. Вона прекрасно знає, що чоловік бажає володіти і робить все, щоб пробудити це бажання. Вона не буде ніколи просити, тому що це вважається для неї приниженням.

Відрізняється хорошим розумом, освіченістю і іронічністю. Вона пренебрежительна з чоловіками і не упускає нагоди їх підколоти, але так, щоб не образити. Цей тип жінки має такий типаж — доглянута, схожа на кішку, низький голос з багатою інтонацією. Зовнішність жінки не обов'язково буде ідеальною, але тягнути до неї буде дуже сильно. Те ж саме стосується макіяжу. Він не обов'язково яскравий, тут кому як більше подобається.

Вона трохи ексцентрична і може проявити це в манерах, одязі, зачісках і так далі. Фатальні жінки люблять незвичайні наряди, часто експериментують над зовнішністю і створюють унікальний стиль. Вони не йдуть за модою — вони її створюють.

Чоловік намагається володіти такою жінкою, але в один прекрасний момент розуміє, що все навпаки. Вона ніколи не буде нічого просити. Вона наказує. А коли чоловік не може більше чинити їй опір, то вона втрачає інтерес і знаходить іншого.

  • Мати
Фатальна жінка

Коли чоловік не отримує любові від матері, то ця жінка може її заповнити сповна. Подивившись на неї раз, він повністю віддається їй у владу. Як правило, успішні чоловіки рано віддаляються від своїх матерів. І виходить, що з вигляду він сильний, але всередині йому дуже потрібна ласка і тепло.

Такі жінки проявляють м'якість, але незважаючи на це, вони суворі. Дуже багато запитують про дитинство. Фатальна жінка є прекрасним психоаналітиком. Вона здатна вести себе також як і мати, але не зовсім, а краще. Вона завжди з'ясовує подробиці дитинства чоловіки, щоб грати таким способом на його почуттях.

Така поведінка призводить до того, що чоловікові включається дитина. Дуже часто він перестає бути самостійним і віддає головну роль жінці. Якщо їй стане з ним нудно, то вона піде. А чоловік залишається з роздавленої волею і з розбитими почуттями.

  • Сирена

Наприклад, чоловік хоче домогтися великих успіхів у політиці або навчитися стрибати з парашутом. Тобто, досягнення має бути таким, щоб воно передбачало втрати. І кожен, кому не байдужий, відмовляє його зробити ті чи інші речі. Але тут з'являється той, хто його підтримує наперекір всім іншим.

І у нього зміцнюється в думці, що вона одна розуміє. А вона старається, підтримує, допомагає в будь-яких починаннях і стає просто подругою, яка розуміє краще за всіх.

Звичайно, дуже рідко такі жінки стають дружинами політиків або парашутистів. А ще буває, що вони стають багатими вдовами. А можуть і просто піти, коли їм стане не цікаво.

Важливо розуміти, що незалежно від схеми зваблювання, дія по суті залишається однаковим. Ось тільки поведінка у кожного типу різне. Приміром, сирена буде захоплено зітхати і говорити, який чоловік незвичайний, а богиня максимум кивне.

Після цього вже проявляється інтерес. Починається розмова і обов'язково є мотив, який свідчить, що тільки вона бачить унікальність чоловіки. Після цього фатальна жінка дає зрозуміти, що тільки вона допоможе стати краще. Причому чоловік помічає тільки хороше, адже з нею так добре, вона знає, що йому потрібно і готова підтримувати. І чоловік пропадає — закохується і йде на поводу.

Фатальною жінкою може стати кожен, хто любить і цінує себе. Але тільки чи готові ви вести нескінченні романи?

Як впливає на чоловіків фатальна жінка?

Як впливає на чоловіків фатальна жінка?

Безумовно, головною метою фатальної жінки не є збір розбитих сердець. Вона нічого не може вдіяти з тим, що приваблює чоловіків, але їй навіть не потрібно їх увагу. Її любов грошима не купиш. Вона сама може використовувати кого завгодно заради своїх цілей.

Так як увагою ця жінка не обділена, то вона нікого не шукає. Вона і без цього оточена чоловіками. Її недоступність викликає азарт і інтерес. Як правило, коли жінка стає фатальною, то це означає, що вона багато пережила.

Ще важливо відзначити, що вона завжди щира і її можна порівняти з вогнем. Незважаючи на це, сама вона рідко стає щасливою. Її внутрішній світ не терпить спокою. Їй по душі розбурхане море.

З простими чоловіками їй не дуже цікаво. Їй потрібні тільки особливі. Їм і розлучитися нескладно — сьогодні така пара разом, а завтра — нарізно. Перевагою такої легкості є досвід, який жінка набуває з кожними новими відносинами і стає розумнішою, зробивши висновки.

Що саме означає поняття «фатальна жінка», з роками зрозуміти складніше, тому що їх залишилося дуже мало. Так і сьогодні навіть не факт, що вони існують. Високі почуття сьогодні не цінуються і сучасні дівчата більш прості і зрозумілі. Та й взагалі, класичний образ фатальних жінок спростили до секс-символу.

Якщо добре подумати і спробувати пошукати, то фатальних жінок можна зустріти в різних субкультурах і богеми. Швидше за все, це прості стерви, у яких немає хоча б краплі таємничості, яка притаманна для фатальних жінок.

Відео: Фатальні жінки. Яких жінок обирають чоловіки?