Форма бороди за типом особи, різновиди бороди для різних типів особи. Правила догляду за бородою

p
Види бороди
 • Бретта голлівудська борода, особливо популярна серед знаменитостей. Борода густо обрамляє підборіддя і поєднується з широкими вусиками. Верхні межі проходять під серединою щік, нижня не доходить кілька сантиметрів до кадика. Чоловіки з такою бородою завжди привертають увагу. Будь-яка особа придбає виразність. Для створення такої форми необхідна густа рослинність. Форма бороди надає чоловічому образу брутальності. Для людини з невисоким зростом така борода вкрай небажане, так як є велика ймовірність стати схожий на гнома. Перевагу такій формі бороди віддають Джастін Тімберлейк, Джуд Лоу.
 • Якір назва цієї бороди походить від її форми, що нагадує морський якір. Вуса і борода мають чітке розділення. Вузька лінія бороди поступово переміщується до нижньої губи. Таку форму досить складно вистригти в домашніх умовах. Своїм цікавим стилем борода якір надає чоловікові зухвалість. Таку форму можна побачити у Леонардо ді Капріо і Девіда Бекхема. Борода Якір вимагає постійного щоденного догляду, інакше вона швидко втратить чіткість малюнка.
 • Вилка класична форма бороди, що має яскраву особливість. Нижня отросшая частину волосся оформляється у вигляді вилки. Така форма бороди надає чоловікові типажность. Подібний стиль вибирають чоловіки, які бажають привернути додаткову увагу.

  Борода для чоловіка дуже часто це гордість. Догляд і правильний підбір форми створює завершений образ.

  Красива борода здатна кардинально змінити вашу зовнішність і замаскувати недоліки. Для візуального гармонійного сприйняття підбирайте форму бороди до типажу свого обличчя. Також варто врахувати колір своєї рослинності.

  Темні фарби надають формі бороди масивність. Тональність бороди повинна збігатися або, як мінімум, перегукуватися з кольором волосся вашої зачіски. Окрему увагу варто приділити наявності вусів і можливо бакенбард. Якщо ви володар великого статури і високого зросту, то маленька борода загубиться у вашому образі.

  Форма бороди за типом особи

  Форма бороди за типом особи:

  1. Особа з формою кола. Основна корекція такої форми полягає в доданні круглого обличчя незграбності. З допомогою бороди можна виділити підборіддя, що візуально відверне від округлості. Для такої особи актуальна трапецієвидна форма бороди і лінія рослинності з'єднує віскі. Це допоможе звузити і витягнути обличчя. Власникам усов варто дотримуватися середнього розміру. На круглому обличчі доречно виглядає невелика щетина. Цапина борода витягне округлість в ідеальний овал.
  2. Особа з формою квадрата. При такій формі потрібно постаратися округлити нижню частину обличчя. Рослинність бороди повинна бути помірною. Густа щетина візуально збільшить і без того широкі межі. Відповідними варіантами стануть Голлівудська і Шкіперська борода. При квадратній формі варто приміряти образ з бакенбардами. Можна акцентувати увагу на подовженні підборіддя. З таким завданням чудово впорається борода Якір.

   Борода до лиця
  3. Особа з формою овалу. Ця форма обличчя практично не має вад. При овальному обличчі рослинність відростає в ідеальних пропорціях, тому легко вистригти різноманітні форми. Власникам овального обличчя варто вибирати форму бороди у співвідношення своєму стилю і способу життя. При бажанні подовжити обличчя, підходящим варіантом стане Цапина борода. Бакенбарди допоможуть візуально розширити обличчя. Для залучення уваги вибирайте самі сміливі форми.
  4. Особа з формою трикутника. При такій формі чоловік має вузьким загостреним підборіддям. Основна корекція має бути направлена на пом'якшення нижній частині обличчя. За допомогою рослинності необхідно знизити контраст підборіддя по відношенню до верхньої частини голови. З таким завданням добре впорається борода квадратної або округлої форми. Одним з варіантів такої бороди є форма Бретта або Бальбо. Для вузького підборіддя придатною формою стане Суворовська борода. Особливою перевагою стане густа від природи рослинність.
  5. Особа з формою прямокутника. Для виправлення такої форми обличчя необхідно віддати перевагу густій бороді в області бакенбард. Основне завдання полягає у візуальному розширенні особи. Підборіддя краще залишати в гладко поголеному вигляді. Підходящим варіантом стане Англійська борода або Бретта. Борода у формі виделки допоможе округлити незграбність особи.

   Борода за типом особи
  6. Довгасте обличчя. Виправити витягнутість особи допоможе борода округлої форми. Не варто залишати тонку бороду, так як вона ще більше подовжить форму особи. На такому обличчі також добре виглядають бакенбарди. Перевагу варто віддати бороді з виголеним підборіддям. Привабливість продолговатому особі додадуть Суворовська борода чи Дали.
  7. Особа з формою трапеції. З такою формою обличчя за допомогою рослинності можна акцентувати увагу на вилиці. В такому випадку доречні округлені вуса і рідка борода на підборідді. Шкіперська борода допоможе зменшити масивність щелепи і замаскує квадратний підборіддя.

  Різновиди бороди для різних типів особи

  Кожен сучасний чоловік надає великого значення своєму зовнішньому вигляду. Різноманітність різних аксесуарів допомагає доповнити будь-який образ. Одним з елементів стилю є борода, яка набирає все більшої популярності в даний час.

  Борода надає особі мужності і солідності. Згідно зі статистикою кожен 20 чоловік віддає перевагу бороді. Розрізняють близько 40 видів стилів бороди, серед них великою популярністю користується чверть з них. Багато стилі дуже схожі один з одним, деякі мають кардинальні відмінності.

  Розглянемо найбільш цікаві та сучасні форми:

  1. Борідкаборода в іспанському стилі, улюблена багатьма публічними особистостями. У цій формі комбінується своєрідна форма вусів і невеликий острівець волосся під нижньою губою. Основна рослинність зосереджена навколо рота, що йде клином в низ підборіддя. Форма бороди користується популярністю у різних вікових поколінь. Власникам рослинності темного кольору, борідка допоможе створити образ мачо, русявим волоссям вона додасть нотку романтики. Класичною формою віддають перевагу Діма Білан, Бред Піт.
  2. Бальбоцей стиль бороди представлений увазі суспільства італійським маршалом Італо Бальбо, в честь якого і отримав свою назву. Таку форму можна умовно розділити на три частини – вуса, борідка на щелепи і борода під нижньою губою. Під куточками рота щетина выбривается. Форма нагадує букву Т догори ногами. Така форма надає образ впевненого в собі людини і перегукується з образом поганого хлопця. Володарем такої бороди є Роберт Дауні молодший.

   З бородою чи без
  3. Суворов цей спосіб узятий з історичного образу російського полководця Суворова. Основною деталлю є вуса, плавно переходять у зону скронь. Лінія з'єднання має вигнуту форму. Верхня губа повністю видно і звільнена від щетини. На підборідді рослинність відсутня. Така форма рекомендується більш зрілим чоловікам. Суворовська форма надає образу чоловіка велич. Така борода ідеально підходить власникові вольового підборіддя.
  4. Ширма щетина цієї бороди бере початок на скронях і проходить уздовж усього підборіддя. За такою формою легко доглядати. Чіткість ліній краще надавати за допомогою тріммера. Така борода надає чоловічими рисами обличчя витонченість.
  5. Цапина універсальна форма бороди, підходить будь-якого типу обличчя. У давнину така борода ставилася до складової стилю образу демонів. У сучасному світі ставлення до цапиною бородою розділилося. Одні вважають таку форму смаку, інші стильним підходящим варіантом. Рослинність цієї бороди зосереджена під нижньою губою і починається з середини підборіддя. Борода має право на існування як з вусами, так і без. У випадку з вусами, від них до підборіддя проходять дві закруглені кордону. Яскравим представником такої форми бороди є Джонні Депп. Така форма надає чоловікові образ звабника.
  6. Англійськатака борода ще відома під назвою шкіперська, запозичена в англійських моряків. Для такої форми характерна невелика щетина, розташована вздовж скул кругообразной лінією. Малюнок візуально асоціюється з формою підкови. У англійської бороди кілька різновидів. Більш поширена форма без вусів. Для підрівнювання щетини можна використовувати ножиці. Шкіперська борода надає чоловікові легковажний спосіб. Прихильником такої форми бороди є американський актор Елайджа Джордан Вуд. <>
   Види бороди
  7. Бретта голлівудська борода, особливо популярна серед знаменитостей. Борода густо обрамляє підборіддя і поєднується з широкими вусиками. Верхні межі проходять під серединою щік, нижня не доходить кілька сантиметрів до кадика. Чоловіки з такою бородою завжди привертають увагу. Будь-яка особа придбає виразність. Для створення такої форми необхідна густа рослинність. Форма бороди надає чоловічому образу брутальності. Для людини з невисоким зростом така борода вкрай небажане, так як є велика ймовірність стати схожий на гнома. Перевагу такій формі бороди віддають Джастін Тімберлейк, Джуд Лоу.
  8. Якір назва цієї бороди походить від її форми, що нагадує морський якір. Вуса і борода мають чітке розділення. Вузька лінія бороди поступово переміщується до нижньої губи. Таку форму досить складно вистригти в домашніх умовах. Своїм цікавим стилем борода якір надає чоловікові зухвалість. Таку форму можна побачити у Леонардо ді Капріо і Девіда Бекхема. Борода Якір вимагає постійного щоденного догляду, інакше вона швидко втратить чіткість малюнка.
  9. Вилка класична форма бороди, що має яскраву особливість. Нижня отросшая частину волосся оформляється у вигляді вилки. Така форма бороди надає чоловікові типажность. Подібний стиль вибирають чоловіки, які бажають привернути додаткову увагу.
  10. Дали така форма бороди асоціюється з художником Сальвадором Далі. Родзинкою такого способу є тонкі вуса, підкручені догори. Вуса можуть поєднуватися з бородою або легкої неголеністю.
  Варіанти бороди

  Багато жінок не вітають рослинність на чоловічому обличчі. Красива борода повинна доповнювати ваш образ, відповідати вашому стилю. Для того щоб борода привернула увагу і викликала схвалення у жіночої половини, необхідно доглядати за нею.

  Правила догляду за бородою

  Перш ніж відростити бороду, ви повинні вирішити для себе, чи готові ви за нею доглядати. Рослинність на обличчі вимагає не менше уваги, ніж догляд за волоссям. Для досягнення бажаного результату необхідно докласти зусиль і запастися терпінням. Чоловіка з бородою варто врахувати, що такий елемент на обличчі робить його візуально старше. Акуратна форма надає образу родзинку і загадковість.

  Доглядаючи за бородою, дотримуємось основних правил:

  1. Для того, щоб втілити в реальність бажану форму бороди, необхідно протягом 1-2 місяців відрощувати волосся на обличчі. У цей період часу необхідно з допомогою бритви прибирати зайву рослинність з області шиї та щік.
  2. На початку відрощування волосся нададуть дратівливу реакцію на шкіру, тому можливо прояв невеликий алергії або припухлості. Цей недолік буде не видно за рослинністю, однак може доставити невеликий дискомфорт.
  3. Щоденне миття бороди робить її волоски більш жорсткими. Вам буде складніше надати їй форму або укладання. Тому оптимальне купання для бороди – 2-3 рази в тиждень.
  4. Під час купання наносите на бороду зволожуючі маски. Це полегшить її розчісування. Для правильного відрощування волосся, виділяйте не менше 10 хвилин на щоденне розчісування бороди.
  5. Для додання бороді більш охайного вигляду, в процесі відрощування коректуйте її довжину за допомогою ножиць. Форма оновлюється бритвеної машинкою.
  6. При перших ознаках лущення шкіри в ділянці бороди необхідно постаратися добре зволожити цю ділянку за допомогою спеціального масла. Також лущення може з'явитися в наслідок недостатньої гігієни.
  7. Довгу бороду на деякий час можна заплітати в косу. Небажано залишати її в такому вигляді на ніч. Візьміть за правило перед сном прочісувати рослинність.
  8. Використовуйте засоби для укладання. За допомогою лаку для волосся або гелю можна надати бороді бажану форму.

   Важливо правильно доглядати за бородою
  9. При нерівномірному зростанні волосся можна виправити ситуацію завдяки кваліфікованої консультації трихолога.
  10. Прийом таких вітамінів як біотин і риб'ячий жир допомагає прискорити ріст і якість волосся бороди.
  11. Наявність сивого волосся в бороді можна легко виправити за допомогою фарбування. Таку процедуру краще здійснювати за допомогою перукаря-стиліста.
  12. Багато різновиди бороди вимагають чітких ліній. В таких випадках слід використовувати тример.
  13. Для додання бороді охайного вигляду, необхідно виголювати все волосся, що знаходяться нижче кадика.
  14. Частина щоки завжди повинна бути охайно виголена. В іншому випадку ваша зовнішність справить відштовхуючий ефект.
  15. У отращиваемой бороді не повинні проглядатися лисини. Продірявилася рослинність додасть вашому образу комічності.
  16. Борода тривалий час утримує різні запахи, в тому числі і тютюновий. Тому застосування ароматних масел обов'язково.

  Відео: Підбираємо бороду за формою особи — поради барбера