Як намалювати гарного Діда Мороза і Снігуроньку олівцем поетапно для дітей і початківців? Як легко намалювати Діда Мороза по клітинках?

У цій статті ми покажемо, як правильно поетапно можна намалювати Діда Мороза і Снігуроньку.

Новий рік стрімко наближається, і щоб не вдарити в бруд обличчям, краще підготувати подарунок заздалегідь. Одним з найбільш простих подарунків досі вважається листівка. Листівку досить просто зробити, вона красива у своєму оригінальному виконанні.

Насправді, листівка — це величезний простір для творчості. Намалювати, прикрасити її можна чим і як завгодно. Головні обмежувачі тут — ваша фантазія і реальні можливості.

Листівка — приємний сюрприз

Особливо листівка гарна тоді, коли ви не знаєте, що дарувати людині. Отримати в подарунок красиву саморобну листівку в будь-якому разі приємно. Ще листівку можна використовувати замість конверта, коли ви даруєте сертифікати або гроші.

У новорічній листівці прийнято використовувати найупізнаваніші символи Нового року: Діда Мороза, Снігуроньку, ялинку, подарунки, сніг, годинник-куранти.

У цій статті ми розповімо, як намалювати красивих Діда Мороза і Снігуроньку для новорічної листівки покроково.

Як намалювати Діда Мороза олівцем поетапно для початківців і дітей?

Отже, зараз ми наведемо схему малювання двох Дідів Морозів, повторити яку зможе навіть маленька дитина.

Вам знадобиться:

  • ластик
  • простий олівець
  • кольорові олівці, фломастери чи фарби
  • терпіння і завзятість
Таких Дідів Морозів ми спробуємо намалювати!

Першим намалюємо того Діда Мороза, що праворуч. Його малювати простіше.

Крок 1. Починаємо малювати Діда Мороза з голови. Малюємо обличчя, спочатку схоже на маску для пірнання або хмарка (точніше, ту його частину, яку не приховує шапка і борода). Потім промальовуємо ніс, очі. Зверху відразу доповнюємо шапкою.

Крок 2. Шапка готова, приступаємо до брів і рота. Брови частково закриті шапкою, тому не малюйте їх занадто низько. Рот малюємо строго під носом, відступаючи зовсім невелику відстань.

Особа і шапка Діда Мороза

Крок 3. Малюємо бороду, трохи відхиливши її в сторону, щоб малюнок вийшов реалістичніше. Подумки проведіть пряму невидиму лінію від носа перпендикулярно вниз. Там, де закінчується борода, лінія стає видимою. Від неї в обидві сторони внизу проведіть рівну горизонтальну риску.

Крок 4. Добудуйте трапецію від бічних сторін бороди до нижньої горизонтальної лінії. Тепер намалюйте хутро: відступіть від вертикальної лінії по центру близько одного сантиметра в обидві сторони, проведіть дві паралельні лінії, як на картинці. Знизу півколом також намалюйте хутро, як показано на рисунку.

Борода і шуба Діда Мороза

Крок 5. Як показано на малюнку намалюйте руки і комір Діду Морозу. Врахуйте, що руки будуть поверх тулуба, тому приготуйте гумку, щоб стерти зайві лінії.

Крок 6. Тепер малюємо мішок з подарунками і рукавички. Щоб намалювати мішок, намалюйте коло неправильної форми з гострим завитком у верхній частині. Руки намалюйте так, як показано на картинці.

Малюємо мішок з подарунками!

Крок 7. Залишилося промальовувати деталі. Робимо бороду більш реалістичною, додаючи додаткові вертикальні лінії, схожі на негострі зуби. У мішка в тому місці, де рука Діда Мороза, робимо кілька складок.

Дід Мороз майже готовий!

Крок 8. Тепер розфарбовуємо дідуся і прикрашаємо його шубу зірками.

Малюнок готовий!

Тепер малюємо Діда Мороза в червоній шубі, того, що був ліворуч. Його малювати трохи складніше.

Крок 1. Малюємо «маску для сну», тобто особа Діда Мороза. Поки не малюємо очі і шапку.

Крок 2. Починаємо промальовувати особа: намічаємо ніс, він повинен бути злегка плескатим, як картопля. Від носа малюємо вуса, у верхній частині маємо очі. прямо над очима брови.

Крок 3. Малюємо шапочку. Спочатку робимо об'ємний півколо у верхній частині голови, потім подрисовываем верхню частину шапки.

Особа Діда Мороза

Крок 4. Починаємо промальовувати тулуб Діда Мороза. Воно повинно вийти досить об'ємним. Повторюємо лінії, які зображені на картинці. Руки поки не робимо, залишаємо замість них просто кружечки.

Крок 5. Тепер добре промальовували бороду і мішок. Борода повинна бути досить реалістичною, тому робимо їй «гострий» контур, промальовуючи деякі волоски. Не перестарайтеся на цьому етапі. Починаємо після бороди малювати мішок, який Дід Мороз тримає на плечі. Не забуваємо при цьому про складки на цьому самому мішку. Руку, яка тримає мішок робимо більш довгастої, додаємо великий палець.

Малюємо бороду і мішок

Крок 6. Ліворуч від голови домальовували частина мішка. Промальовуємо ліву руку і рукав. Малюємо посох, що складається з довгої палиці і сніжинки нагорі. Зазначимо, що посох розширюється до низу, тому не робіть його однаковим у всіх місцях.

Крок 7. Тепер потрібно надати нижній частині шуби нормальний вигляд. Малюємо хутро, промальовуючи його всередині контуру шуби. Лінії робимо злегка плавними, щоб не було різких переходів.

Малюємо шубу

Крок 8. Дід Мороз майже готовий. Позбавляємося з допомогою ластику від невидимих ліній і робимо контур казкового персонажа більш чітким.

Крок 9. Беремо кольорові олівці, фломастери чи фарби і вже в кольорі опрацьовуємо весь малюнок. Незафарбованими залишаємо хутро на шубі, шапці дідуся і його бороду.

Дід Мороз готовий!

А ось ще кілька варіантів малювання Діда Мороза, які чудово виглядатимуть на новорічній листівці!

По цій схемі дуже швидко можна намалювати Діда Мороза
Два різних Діда Мороза
Красивий і простий малюнок Діда Мороза

А зараз покажемо кілька листівок з Дідом Морозом, які, можливо, стануть для вас джерелом натхнення.

Варіант листівки на Новий рік з Дідом Морозом і саньми
Дід Мороз на Батьківщині — листівка
листівка з Дідом Морозом своїми руками

Як намалювати Снігуроньку олівцем поетапно для початківців і дітей?

Снігуронька — важливий персонаж російських казок, внучка Діда Мороза. Він юна, ніжна і красива. Завжди супроводжує свого грізного діда, допомагає тваринам в лісі і роздає подарунки.

Намалювати Снігуроньку не дуже складно. У цій частині статті ми наведемо приклади малювання Снігуроньки поетапно в двох варіантах: дитячому і більш реалістичному.

ВАРІАНТ 1:

Крок 1. Малюємо голову. Для цього малюємо голову — куля, промальовуємо очі, ніс і рот. Це самий початок.

Крок 2. Тепер робимо Снігуроньку більш реалістичною. Додаємо шапочку, не забуваючи, що всі лінії повинні бути плавними. Промальовуємо підборіддя, щоб він виділявся на тлі щік.

Крок 3. На цьому етапі малюємо брови, вуха і прикраси. З прикрас у Снігурки будуть сережки у вигляді сніжинок, а також брошка на шапочці. Не забудьте намалювати брови.

Крок 4. Починаємо малювати шубу. Спочатку від вух вниз малюємо комір. Кожна сторона коміра складається з двох перпендикулярних ліній. Прям по центру проводимо від підборіддя до кінця вниз пряму вертикальну лінію, а внизу, перпендикулярну їй горизонтальну лінію. Це буде основою для майбутньої шубки.

Крок 5. Знову малюємо від коміра трапецію — дві рівні лінії, що йдуть до подолу шуби.

Крок 6. У шуби промальовуємо хутряні оборки, що йдуть по низу і по вертикалі. Хутро потрібно намалювати плавними лініями, не намагайтеся малювати його по лінійці. Дотримуйтесь перспективу.

Крок 7. Намічаємо середину у шуби. Зробити це можна на око, а можна виміряти лінійкою. Проводимо в цьому місці горизонтальну риску, яка буде служити орієнтиром для рук. Тепер малюємо руки. Вони починаються від коміра і закінчуються якраз на тій горизонтальної межі, яку ми провели. На кілька сантиметрів вище лінії малюємо хутро на рукавах.

Крок 8. Тепер малюємо рукавички такої форми, як на картинці.

Крок 9. Домальовували зірочки або завитки на рукавах і самої шубі. Якщо хочете домогтися мінімалізму, то просто пропустіть цей крок.

Крок 10. Закінчуємо малювати Снігуроньку, додаючи в малюнок блакитний колір.

ВАРІАНТ 2:

Крок 1. Малюємо контури Снігуроньки, як на фото. Починаємо з голови, поступово додаючи кілька плавних ліній для прикрас на голові і силуету тулуба.

 

Крок 2. Тепер малюємо «каркас» — у верхній частині тулуба позначаємо гурток — там буде талія, груди. Від цього гуртка проводимо дві палички — це майбутні руки. Нижню частину тулуба (де буде поділ) починаємо промальовувати чіткіше.

Крок 3. Починаємо деталізувати малюнок: додаємо до рук рукава, рукавиці. Не забудьте зробити хутро на рукавах. На цьому ж етапі малюємо обличчя — вираз обличчя у Снігуроньки завжди добре, з посмішкою.

Крок 4. Тепер час малювати комір на шубу, який знаходиться між верхньою частиною тулуба і головою. Ще намалюйте шапку-кокошник так, як показано на картинці.

Крок 5. На цьому етапі образ Снігуроньки майже готовий. Малюємо внучки Діда Мороза косу з бантом, як на картинці і промальовуємо нижню частину шуби (хутро, сукні і поділ шуби). Всі зайві лінії перемо гумкою, в деяких місцях можна намалювати складки.

Крок 6. Розфарбовуємо те, що у нас вийшло. Даний варіант чорно-білий, але ви, звичайно, можете використовувати кольорові олівці, фломастери, фарби. Традиційно одяг у Снігуроньки блакитного або білого кольору, а волосся золоті.

Як легко намалювати Діда Мороза по клітинках?

Намалювати Діда Мороза по клітинках дуже просто. Таке завдання зможе виконати навіть дошкільник або учень першого або другого класу.

Проявіть уважність — вона вам у цьому завданні знадобиться!

Виберіть один з малюнків, розташованих нижче, візьміть зошита в клітку, фломастери та малюйте!

варіант 1
Варіант 2
Варіант 3

Малюнок Діда Мороза та Снігуроньки для срисовывания

Якщо ви вже знаєте, як малювати Діда Мороза і Снігуроньку — починайте вдосконалювати свої навички. Одним з найбільш дієвих способів навчитися краще малювати — почати змальовувати. Під час срисовывания ви запам'ятовуєте деякі елементи, прийоми.

Для срисовывания ви можете використовувати наступні картинки.

Варіант для срисовывания 1
Варіант для срисовывания 2
Варіант для срисовывания 3

Відео: Уроки малювання. Як намалювати Діда Мороза?