Навіщо і як накручувати кількість друзів у ВКонтакте? Безкоштовна і платна накрутка числа друзів в ВК: опис, поради

Інструкції даного матеріалу допоможуть вам додати багато друзів ВКонтакте.

Багато інтернет-користувачі не бачать різниці між передплатниками друзями в групі або паблике. Між тим, ці відмінності існують і полягають у тому, що від кількості передплатників залежить становище в пошукових системах, а від друзів – успіх вашого бізнесу і розмір заробітку.

Способи збільшення кількості друзів ВКонтакте

Для накрутки кількості ваших друзів можна скористатися одним з таких самих популярних способів.

  1. Вручну. Для цього зі свого пабліка треба увійти в розділ «Групи», клікнути на «Пошук спільнот» і вбити в пошук прохання «Додай в друзі». Потім увійти в співтовариство і на відкритій стіні написати пропозицію додати всіх без передплатників. Ще можна вклеїти вже готову URL-картинку відповідного змісту (їх на просторах інтернету маса).
Вручну

Пам'ятайте, що кількість запитів на додавання в друзі обмежена – до сорока протягом доби.

  1. Використання спеціальних сервісів. Варіант більш оперативний і гарантований, але для якісного виконання, швидше за все, потрібно буде витратити енну суму.
За допомогою груп

Алгоритм на таких майданчиках приблизно однаковий: реєстрація (через «мило» або соціальну мережу), в розділі замовлень вибрати «Додати в друзі», вказати соцмережа ВКонтакте і оформити заявку, вказавши посилання на свою сторінку, бажану кількість друзів, і оплатити роботу будь-яким зручним для вас способом.

Програми для накрутки друзів ВКонтакте

Інтернет-статистика показує, що використання спеціальних програм для накрутки необхідних користувачам показників у соціальних мережах завойовує все більшу популярність. Ці програми – досить ефективний метод для розкрутки пабліка або групи в ВКонтакте, тому пропонуємо вашій увазі добірку найбільш популярних з них.

Використовуйте програми
  1. «ВТопе» — безкоштовна програма для накрутки, що працює за бартерним принципом (ти мені – я тобі).
  2. «VKMIX» — тут потрібно виконувати завдання інших користувачів. Працює дуже швидко, тому її використання може викликати підозру.
  3. «VkDuty» — безкоштовна програма, що позиціонує себе як максимально безпечна для користувачів. Працює на обміні активністю.
    Розкрутка
  4. «BroBot» — творці акцентують увагу користувачів на зручному інтерфейсі, безпеки, швидкості роботи.
  5. 5. «Ad-socail» — дає можливість заробляти бали і підвищувати свою популярність з будь-якої точки світу. Сумісна з Android.

Відео: Як додати друзів в ВК легко і швидко?