Навіщо і як накручувати голоси Вконтакті? Як збирати кількість голосів у ВК платно і безкоштовно: поради, ризики накрутки голосів

У даній статті ми розглянемо як накрутити голоси ВКонтакте

У соціальній мережі ВКонтакте голоси є своєрідною криптовалютой, з допомогою якої можна отримати доступ до платного контенту (певних додатків, стікерами і подарунків). Приємно, що не завжди голосу потрібно обов'язково купувати за реальні гроші – існують способи (офіційні і не дуже), які дозволяють отримати їх без витрачання коштів. Далі ми розповімо про всіх варіантах більш детально.

Збираємо голоси ВКонтакте безкоштовно

 1. Найприродніший спосіб для законослухняних користувачів – отримання голосів на офіційному сайті ВКонтакте у вигляді оплати за виконання будь-яких завдань. Це може бути тестування програм з їх установкою, участь в грі, конкурсі, акції і так далі. В такому випадку ви платите не грошима, а часом і здібностями. Якщо готові, то у налаштуваннях знайдіть вкладку «Платежі та перекази» і в списках поповнення балансу натисніть «Спеціальні можливості».
 2. Голоси можна попросити або позичити в інших учасників – це дозволено угодою. Справа за малим – мотивувати людей на такий крок, а це, повірте, зовсім не просто. Якщо вам все-таки вдалося умовити друзів перевести вам голосу, або ви самі погодилися допомогти комусь, то в налаштуваннях в розділі «Платежі та перекази» виберіть вкладку «Передати голоси одному» і відзначайте адресата.
  Безкоштовно

  Спеціальні можливості
 3. Безкоштовна накрутка голосів – обмін на бали. Існує ряд сервісів, що пропонують виміняти голосу на бали (свого роду внутрішня валюта). Природно, їх не роздають направо і наліво просто так: потрібно виконати певні завдання (лайкнути щось, самому вступити в якусь спільноту або запросити туди друзів, відповісти на запитання анкети і так далі). На жаль, цей процес не занадто швидкий і може зайняти кілька днів. Ще можна отримати бали, завантажуючи програми або переглядаючи рекламу.
 4. Накрутка на біржах-обмінниках. Популярність серед інтернет-користувачів запрацювали біржі, на яких можна обмінюватися певними діями. Розглянемо алгоритм їх роботи на прикладі сервісу olike.ru – одного з найбільш перевірених часом і учасниками. Для отримання голосів тут потрібно заробити бали для мережі ВКонтакте, переклад цих умовних валют одна в іншу відбувається практично блискавично. Явні плюси співпраці з даним ресурсом: не вимагає введення пароля соцмережі, скачування і установки програм, не надто явна накрутка голосів, є можливість страхування і отримання рекомендацій від служби техпідтримки.

  Перевірена програма
 5. Отримання голосів за участь в акціях і анкетуванні або як виграш у конкурсах та змаганнях. Це, напевно, самий довгий шлях в гонитві за голосами.

Купуємо голоси для мережі ВКонтакте

 1. Найпростіша (але не найдешевша!) схема – офіційна купівля голосів ВКонтакте. Для цього на вашому рахунку повинні бути засоби (поповнюється через термінал, мобільний телефон, банківську картку, електронною валютою і так далі), які потрібно витратити, зайшовши в налаштування і позначивши «Поповнити баланс» в розділі «Платежі та перекази». Процес не дуже складний – потрібно тільки слідувати порадам, які з'являтимуться в міру виконання кроків. Результат дуже швидкий, але на нього доведеться значно витратитися.

  Офіційна купівля
 2. Накрутка голосів за гроші.
Для накрутки

Можна купити бали за реальні гроші на сервісах, дають за них голоси. Це обійдеться дешевше, ніж офіційна покупка.

Ризики накрутки голосів ВКонтакте

Вирішивши зайнятися накруткою голосів ВКонтакте по одному із запропонованих вище способів, ви повинні розуміти, що це – не самий чесний варіант. Пам'ятайте: вибирайте перевірені сервіси; не один з них не забезпечує 100% безпеки; не зловживайте, щоб не викликати підозри у адміністраторів ВКонтакте.

Використання спеціальних програм для накрутки голосів дуже часто не дає результату (хоч вони і платні, а насправді, як правило, не хочуть працювати); авторизація в них може призвести до безповоротного блокування вашого аккаунта в ВКонтакте; для їх активації може знадобитися відключення антивірусного програмного забезпечення, а чим це загрожує – пояснювати не потрібно.

Відео: Кращий спосіб отримання голосів ВКонтакте безкоштовно