Як передати голоси одному Вконтакте в 2019 році: інструкція, поради

Хочете скористатися однією з функцій ВК, але у вас нічого не виходить? Читайте в статті, як зробити переклад голосів ВК в 2019 році, і чи доступна така функція?

Голоси Вконтакте — це універсальна одиниця, за допомогою якої можна розраховуватися за придбання різних додатків, ігор, красивих стікерів і подарунків, але голосами не можна оплатити рекламу. Як же передати голоси одному і чому в 2019 році у користувачів стали виникати з цим проблеми? Відповіді на це питання шукайте у статті нижче.

Як передати голоси одному Вконтакте в 2019 році?

Раніше ВК був такий функціонал і користувачі ділилися голосами. Зараз можна перевести іншому користувачеві тільки гроші через нову функцію VK Pay. Варто відзначити, що багато користувачів сприйняли таку новину спокійно, пояснюючи тим, що вже пора починати переводити рублі, так як розрахунок голосами — це минуле десятиліття.

Зараз люди, які «сидять» ВК — просунуті користувачі, які вміють накручувати лайки і користуватися функціоналом соцмережі на повну. Якщо ви ще не вмієте накручувати лайки на свої фото, записи і коментарі, прочитайте статтю на нашому сайті, як це можна зробити.

Новина ВК про неможливість передачі голосів другові
<>З 20 квітня 2018 року розробники соцмережі прибрали функцію передачі голосів з-за того, що цей сервіс втратив свою популярність. Тепер голоси можна тільки заробити і витратити на придбання стікерів, подарунків і додатків, але їх не можна передати одному.

Подивитися, скільки на вашому рахунку голосів, можна на сторінці ВК. Дотримуйтесь такої інструкції:

На цій сторінці можна подивитися, скільки голосів на балансі
  • Зайдіть у свій профіль.
  • Перейдіть в налаштування зліва, під посиланням з вашим ім'ям.
  • Натисніть на останню активну рядок «Платежі, підписки, переклади».

На цій сторінці можна поповнити баланс, наприклад, зі своєї банківської картки. Всі способи поповнення ви знайдете у вікні, якщо натиснете на кнопку «Поповнити баланс».

Способи поповнення балансу голосів ВК

Як бачите, існує кілька способів поповнення, серед яких є і безкоштовний метод через різні завдання. Витрачайте свої голоси на придбання різних зручних і цікавих функцій ВК. Якщо хочете одному допомогти, то замість голосів зараз можна відправити гроші. Поповніть рахунок і відправляйте гроші кожному зареєстрованому користувачеві цієї соцмережі.

Схему відправлення голосів одному дивіться на скріншоті нижче.

Відео: Накрутка голосів ВКонтакте 2019 Безкоштовно!