Призначення адміністратора, модератора, редактора для адміністрування групи ВКонтакте

Щоб вибрати і призначити керівників Вконтакте, використовуйте нижченаведені поради.

Щоб інтернет-співтовариство приносило максимальну користь, їм потрібно активно займатися. Поповнювати цікавим і корисним контентом, створювати унікальні пости, залучати передплатників, ефективно просувати свої товари або послуги тощо. Дуже часто спочатку з цим керується сам творець групи або пабліка, але з часом, як правило, обсяг роботи зростає настільки, що з'являється необхідність завести собі помічника.

На щастя, розробники соціальної мережі ВКонтакте подбали про це, давши можливість своїм користувачам призначати помічників для роботи з громадами – адміністраторів, редакторів і модераторів.

Як додати адміністратора для спільноти Вконтакте: як це зробити?

Якщо ви, як творець, вирішили, що без допомоги адміністратора вам не обійтися, то додати його в групу або паблік нескладно – як з повним, так і з мобільної версії ВКонтакте. Виходячи з досвіду, можна відзначити, що набагато складніше буде підібрати на цю посаду гідну кандидатуру – грамотного і просунутого співробітника, креативного й зацікавленого в темі.

  • Якщо така людина знайдений, то потрібно в розділі управління групою увійти до підменю «Учасники», вибрати зі списку (або в пошуковому віконці по імені або ID) обраного на посаду адміністратора кандидата і клікнути на кнопку «Призначити керівником».
Знаходимо учасників
Вибираємо
Призначення
  • Перед вами відкриється список повноважень, в якому залишається вибрати сходинку «Адміністратор» (передбачається, що в подальшому людина, що обіймає дану посаду, зможе призначати і звільняти інших адміністраторів, а також змінювати назву, адресу групи).
  • Якщо ви хочете, щоб інші учасники групи знали про статус даної людини, то потрібно клацнути на пункті «Відображати в блоці контактів», з можливим зазначенням його контактів телефону і мила). До речі, цю опцію можна буде згодом скасувати без яких-небудь наслідків, як і, в принципі, рівень повноважень даного користувача в спеціальній вкладці під назвою «Керівники».

Додаємо редактора або модератора для спільноти Вконтакте

Щоб додати в інтернет-співтовариство редактора або модератора, слід повторити алгоритм, описаний вище:

  • Увійти в групу.
  • Зі списку учасників обрати (або знайти потрібного користувача.
  • Натиснути на кнопку «Призначити керівником».
Вибір
  • Вибрати посада: модератор – людина, який має право видаляти пости, викладені іншими учасниками, а також вносити або видаляти їх з «чорного списку»; редактор – користувач, наділений владою міняти головну фотку групи, наповнювати її вміст, публікувати пости від імені всієї спільноти.

Відео: Призначення керівника в групу Вконтакте