День народження 33 роки: чи можна відзначати чоловікам і жінкам?

Існує багато легенд і забобонів пов'язаних з відзначенням 33-річчя. Давайте розглянемо це питання докладніше.

Існує кілька суперечливих думок з приводу обмеження святкування 33 дні народження, випливають з релігійних або забобонних традицій. Сучасний світ все частіше ігнорує заборони подібного роду, вважаючи їх пережитками минулого і нав'язаним трагізмом. Однак чимала кількість осіб — дотримуються заборон і в наш час. Для того щоб зрозуміти, чи варто дотримуватися традиції або назавжди від них відмовитися – необхідно вивчить це питання з різної точки зору.

Релігійна точка зору з питання відзначення 33 дні народження

Цей забобон походить з Біблійних історій і пов'язане з розп'яттям Ісуса Христа. Як відомо, Ісус був розп'ятий у 33 роки – смерть його була мученицькою, тому дата не асоціюється з радісними подіями. Звідси і назва – вік Христа. Вважається, відзначати свій день народження в цей рік веселим святкуванням – висловити неповагу до пам'яті про Сина Божого і його жертву заради роду людського.

Пов'язаний з розп'яттям Христа

І якщо людина релігійний — цей день рекомендується провести без гріхів, у повазі і скромності. Також існує повір'я — людини проігнорував заборону, чекають важкі життєві випробування. Символічно передбачається, що іменинник ризикує накликати на себе непросту долю Христа. Треба зауважити, довгий час заборона святкування 33 дня народження стосувався виключно чоловіків.

В нинішній час права жінок і чоловіків мають збалансоване співвідношення в побутових і традиційних питаннях. Таким чином, прикмети рівнозначно стосуються й жіночій половині населення. Хоча конкретної заборони, пов'язаного з жінками, не існує. Варто відзначити, безпосереднє думка про цю тему церкви, заперечує силу впливу забобони на парафіян і не дає суворих заборон.

І в той же час, церква не вітає загальне прагнення святкувати день свого народження, натомість пропонує відзначати День Ангела – небесного покровителя. Головне, щоб святкування не збігалося з іншими важливими релігійними датами обмежують веселощі: великий піст, страсна п'ятниця.

Забобони, пов'язані з 33 днем народження

Передаються в народі застереження пов'язані з прикметами і забобонами, негативно налаштовують підсвідомість людини: неодмінно має статися неприємна подія.

  • Ограждаясь від невдач — людина намагається стати непомітним у такий важливий день, не залучати підвищеної уваги, менше радіти і відповідати загальноприйнятим нормам поведінки. Саме громадську думку формує у людини сприйняття тих чи інших традицій.
  • Страх накликати горі, переконання, віра і наслідування багатьом прикметам – стримуючий фактор святкування 33 дні народження.

ВАЖЛИВО: Наука так і не змогла довести в чому саме полягає небезпека. Відмовитися від святкування 33 дні народження, більше воліють атеїсти, ніж люди з релігійними поглядами – так стверджує статистика.

  • В силу того, що у віруючих немає серйозного ставлення до забобонів настає суперечливий момент, атеїст не релігійний і не ставить у центр свого світогляду біблійні історії, але вірить забобонам, витоки яких, на думку більшості належать до Біблії. А церква заперечує свою причетність до подібної традиції — не вважаючи її своєю.
Відзначати чи свято
  • Можна сміливо стверджувати — ця прикмета є народної вигадкою, без вагомих причин. Слід зазначити, забобони здатні породжувати масовий ефект – нарощуючи нові шари прихильників теорії. На підставі цього, виникла нова група людей, які вірять забобонам з оповідань — так пояснюється популяризація даної прикмети жінками.

Є країни, де про таку прикмету нічого не знають. Люди все життя зазначають дату народження 33 роки безкарно. Подібні заборони, в результаті, є психологічними установками. З точки зору здорового глузду немає ніяких перешкод для святкування дня народження у віці 33 років чоловікам і жінкам.

Як вчинити: відзначати 33 року?

Проаналізувавши вищевикладені факти, можна зробити висновок, заборони святкування дня народження в 33 роки релігія і наука не дають. Прикмети, пов'язані з торжеством – не обгрунтовані фактами, а лише народні припущення. Практика показує, що в більшості випадків дні народження не мали трагічного завершення.

І на закінчення варто сказати, що слідувати побоюванням чи ні кожен визначає, виходячи з внутрішніх відчуттів. Якщо людина вірить у забобони і порушення правил внесе дискомфорт в його життя – можливо, необхідно пропустити святкування цієї дати, щоб заспокоїти власне сумління.

33 роки

А якщо забобони і традиції не мають такого впливу на людину, не варто позбавляти рідних і близьких свята. Можна поєднати приємні моменти з корисними справами. Вранці відвідати церкву, увечері — покликати гостей. Можливо, для когось це закладе нову основу традицій святкування дня народження у віці 33 років.

Відео: Що змінюється в усвідомленні у 33 роки?