Миття підлоги: прикмети і рекомендації

Миття підлоги — це важливий елемент прибирання. Давайте дізнаємося про прикмети і психологічному аспекті даного дійства.

Незважаючи на те, що все в нашому сучасному світі можна пояснити з наукової точки зору, більшість людей старої формації довіряють забобонам, які виникли в минулому. Із-за постійної нестачі часу ми, прийшовши додому після робочого дня, не відпочиваємо, а займається домашніми справами.

Багато з нас знають прикмету, що після заходу сонця не можна прибирати і викидати сміттєві відходи. Однак більшість нехтують цим. Не будете ж ви залишати сміття, який не прибрав дитина ще зранку? Варто розібратися, чи можна мити підлоги і коли.

Миття підлоги: прикмети і рекомендації

Нашим бабусям напевно відомий відповідь на це питання. Ще здавна вважалося, що починати прибирання після настання темряви – не до добра. У темний час доби на поверхню виходять злі духи, які шукають, на кого б застосувати свої накопичені знання. У цей годину відьми готували приворотне зілля, щоб наводити прокляття і вроки на людей. Миття підлоги за прикметами знімало захисний бар'єр з вас і вашого будинку.

Ваш енергетичний бар'єр ослабне і туди з легкістю можуть забратися злі духи, негативна енергетика. Це спричинить за собою виникнення конфліктних ситуацій, хвороб, почуття незадоволеності і бідність. У тих сім'ях, де люди не мали ніякого поняття про це забобон, малюки виростали нечемними, грубими і неслухняними. Вони постійно боліли і досить важко переносили хвороби.

Мити підлогу

Будинок, де мешкають люди, наділений енергією і навіть сміттєві відходи має її частинку. Народна прикмета каже, що мити підлогу після заходу сонця значить змити позитивну енергію.

Мити підлогу перед подорожжю

Також у наших предків існувала прикмета, що якщо хтось із вашої родини чи рідних людей збирається надовго їхати ні в якому разі не можна мити підлоги. Слід почекати до того моменту, поки людина не прибуде до місця призначення. Однак раніше телефонів не було, і ніяк не могли повідомити, що людина дістався до місця, ще й транспорт не був такий швидкий, як зараз. Тому вологе прибирання не робили раніше трьох днів після від'їзду.

Мити підлогу після гостей: що кажуть прикмети?

Мити підлогу згідно з прикметами після прийому гостей не слід до того часу, поки гості не зайдуть до себе в оселю. Якщо це не дотримуватися, ви можете напророкувати нещастя на людей. Сміття, яке ви збираєте, може прилипнути до них. Це доставить чимало клопоту і проблем.

Це не ставитися до непроханим гостям, тих яких ви недолюблюєте. Після них краще відразу все прибрати і вимити, щоб вся негативна енергетика пішла разом з сміттям і брудом. Результат не змусить себе довго чекати. Непрохані гості вас більше не турбуватимуть.

Мити підлогу

Існують дні посеред тижня, в які ні в якому разі не можна прибирати і мити підлоги. Наші пращури на власному досвіді це перевіряли і слідували повір'ями. Мити підлогу по прикметам заборонено в п'ятницю і в самому початку тижня.

Ці дні створені для поліпшення матеріального становища, а миттям підлог ви навпаки вымываете весь достаток, залишаю сім'ю без грошей. Неділя Бог створив для відпочинку, тому також не слід займатися домашніми справами і тим більше мити підлоги.

Миття підлог ввечері: прикмети чи здоровий глузд?

Якщо ви недовірливо сприймаєте різноманітні забобони та повір'я, слід пошукати розумний відповідь на наступне питання: «чи Варто після заходу сонця мити підлогу?». Вода піднімає вологість в кімнаті, в якій милися підлоги. Варто замислитися, чим ви будете дихати, коли ляжете відпочивати. Вогкість може спровокувати хвороби органів дихання і посилити вже наявну алергію.

Будь-яка господиня при митті підлог додає у воду хімічні засоби. Навіть найдорожчі не вимиваються повністю і залишають хоч і приємний, але все-таки не натуральний запах. Через деякий час вода і хімічні елементи почнуть випаровуватися й забруднювати повітря.

Навіть якщо ви не будете відчувати запаху, все одно пари будуть шкодити вашим дихальних шляхах, і через деякий час вони себе проявлять. Особливо це небезпечно для маленьких діток. Якщо все перераховане вам знайомо, то варто перенести прибирання на ранок або на інший день.

Забобони

Миття підлог ввечері: медична трактування

Професійні психіатри дотримуються іншої думки, чому не варто затівати миття підлог ввечері. Втомлена жінка, яка приходить з роботи, а потім відразу береться за прибирання, набагато частіше страждає від нападів істерії і нервових порушень. Ці результати були взяті з особистого досвіду лікарів і частоти звернень жінок до психотерапевтів і психологів.

Жінкам, які працюють, варто перенести миття підлог на вихідний день. Це можна пояснити тим, що після робочого дня організм повинен відновитися, а додаткове навантаження не дає йому це зробити і ще більше виснажує його.

Існують думки лікарів

Ранок – це час, коли варто робити всю роботу по дому. Краще вечір присвятити відпочинку, а вранці встати раніше звичайного, вимити підлогу і винести сміттєві відходи. Через деякий час це позитивно позначиться не тільки на вашому самопочутті, але і на вашому настрої. Припиняться нервові зриви по дурницях на дітей або чоловіка. В сім'ї настане гармонія і взаєморозуміння.

Відео: Миття підлог ввечері