Ім'я Вова, Володя, Володимир: різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Вова, Володя від Володимир? Вова, Володя, Володимир: як правильно називати повне ім'я?

Відмінність імен Володимир, Вова і Володя.

Володимир у цей час малопопулярний. Це пов'язано з певною втомою. Справа в тому, що відразу після війни і ще 20 років після неї хлопчиків часто так називали. Відповідно ім'я приїлося і тепер маси від нього відпочивають.

Ім'я Вова, Володя, Володимир: різні імена чи ні?

Багато вважають, що ім'я має старослов'янське походження. Насправді коріння в імені язичницькі, саме перекладі звучання — Володимер. Повний варіант — Володимир. Перекладається ім'я як володіє світом чи любить спокій. Спочатку в язичництві частинка -заходів перекладалася як згоду, тому виходило — який бажаючий згоди. Але в старослов'янській мові частку сприйняли як -світ. Саме завдяки Русі ім'я стало дещо пізніше популярним у Німеччині та Швеції. Там часто використовується варіант Вальдемар.

Варто відзначити, що повне ім'я Володимир. Але в нього є маса скорочень і зменшувально-пестливих слів. Це Вова і Володя. Все це скорочені форми імені.

Ім'я Вова, Володя, Володимир: різні імена чи ні?

Вова, Володя, Володимир: як правильно називати повне ім'я?

Повним ім'ям є Володимир. Вова і Володя всього лише народні форми і скорочення. У документах визнається тільки повний варіант імені. У Рацсах не записують як Вова або Володя. Тільки Володимир.

Чим відрізняється ім'я Вова, Володя від Володимир?

Це просто скорочені форми імені. Тобто Вова і Володя є народними і короткими формами Володимира. Найцікавіше, що на тривалий час це ім'я було забуте. Але після війни ім'я знову стало популярним і навіть очолювала рейтинг. Але зараз знову мало хто так називає дітей. У документах скорочені форми Вова і Володя не використовуються.

Чим відрізняється ім'я Вова, Володя від Володимир?

Можна Володю, Вову називати Володимир?

Так, це похідні від імені Володя. Вони сформувалися в результаті словесної втоми. Тепер форми Вова і Володя вживаються частіше основного імені.

Як бачите, з ім'ям Володя все однозначно і зрозуміло. Скорочені і народні форми так і залишилися похідними. Тому не ніякої плутанини в документах і нових імен.

ВІДЕО: Таємниця імені Володимир