Що шкідливіше: пиво чи горілка? Що краще випити пиво чи горілку?

Порівняння шкоди пива і горілки. Вплив пива та горілки на організм.

Пиво і горілка – улюблені напої багатьох чоловіків і жінок. Саме ці види алкоголю є найбільш продаваними. З наближенням свят у багатьох виникає питання, чим поїти гостей? І все частіше на святкових столах можна побачити не тільки горілку, але і пиво.

Що гірше пиво чи горілка?

Якщо розібратися у складі цих напоїв, то стане ясно, що більш шкідливим для здоров'я є саме вживання пива. Справа в тому, що в його складі крім алкоголю містяться ароматизатори та барвники. Зараз деякі виробники виготовляють цей хмільний напій, зберігши старовинну рецептуру. Деякі складові замінили більш дешевими і не самими корисними компонентами.

За дослідженнями вчених з'ясувалося, що вживання пива викликає викид в кров гормону дофаміну. Це гормон задоволення, відповідно людині хочеться пити ще і ще. Таким чином, вираз «пивний алкоголізм» цілком реальне. Люди, що п'ють пиво щодня, є алкоголіками.

Що гірше пиво чи горілка

Що шкідливіше для печінки пиво чи горілка?

Незважаючи на приємний смак, пиво дуже шкідливий для печінки. Це обумовлено процесами в організмі. При вживанні пива, воно деякий час бродить в шлунку, провокуючи утворення ефірів, які токсично діють на печінку. Крім того, так як нефільтроване пиво не піддається очищенню, в його складі багато сивушних масел, які є «отрутою» для печінки, знищуючи її клітини. Виробники горілки очищають цей міцний алкогольний напій від масел шляхом фільтрування. Відповідно в горілці цієї речовини практично немає.

Що шкідливіше для печінки пиво чи горілка

Що шкідливіше для шлунка пиво чи горілка?

У складі пива містяться фітоестрогени, які шкодять чоловікам. Через тривале вживання пива у чоловіка з'являється живіт, а форми стають більш округлими.

Шкода пива та горілки

  • Велика кількість жіночих гормонів у складі пива згубно впливає не тільки на потенцію, але і на шлунок. Справа в тому, що при розщепленні пива утворюються отруйні речовини з сивушних масел і альдегідів, які можуть спровокувати рак шлунка та підшлункової залози
  • Щодо горілки, то її теж не варто вживати при виразці шлунка, вона може стати причиною розвитку загострення. Але, незважаючи на фортецю, горілка не містить барвників, консервантів і сивушних масел, які можуть стати причиною дисбактеріозу і діареї
  • Вченими доведено, що щоденне вживання пива може призвести до розвитку дерматиту та псоріазу. Це системні недуги, які виникають із-за неповноти всмоктування корисних речовин в кишечнику і шлунку. Саме дріжджі стають причиною кишкових розладів
Що шкідливіше для шлунка пиво чи горілка

Що краще випити пиво чи горілку?

Все залежить від кількості та періодичності вживання напоїв. Якщо належить застілля, і обставини змушують багато пити, то варто віддати перевагу горілці. Якщо ви ввечері вип'єте багато пива, то на ранок буде страшне похмілля. Це зумовлено наявністю у складі пива сивушних масел і ефірів.

Саме вони негативно позначаються на роботі головного мозку, викликаючи нудоту і головний біль. Крім того, при вживанні великої кількості пива можлива діарея і ранкова блювота. При розщепленні пива утворюється багато ацетальдегід, які отруюють організм.

Що краще випити пиво або горілку

Що калорійніше горілка чи пиво?

Щодо калорійності, то у 100 г хмільного напою міститься 50 калорій. В 100 мл горілки 250 калорій. Але зазвичай під час застілля ніхто калорії не вважає. Відповідно людина поправляється не стільки від їжі, скільки від алкоголю.

Пам'ятаєте, в пляшці пива 250 калорій, це енергетична цінність 100 г горілки.

Що калорійніше горілка чи пиво

Скільки горілки в пляшці пива?

Якщо рахувати за кількістю спирту, то у 0,5-літровій пляшці пива міститься етилового спирту стільки, скільки у 60 г горілки. Але ось вивітрюються ці напої з організму неоднаково. Зазвичай 50 г горілки вивітрюється через 3 години, а пляшка пива за 5 годин.

Скільки горілки в пляшці пива

Пиво з горілкою як називається?

Вперше цей напій придумали російські купці. Вони зливали весь алкоголь в один посуд. Зветься такий напій Йорж. Різновидом Йоржа є напій Чпок. Він теж складається з цих інгредієнтів, але їх кількість не відрізняється. Необхідно в гранований склянку влити 100 мл горілки і 60 мл пива. Далі, закрийте склянку долонею і різко переверніть дном вниз, вдарте по коліну. Знову переверніть і одразу ж випийте.

З пива та горілки готують напій «Пивний негідник». Для його приготування у великий стакан вливають 50 мл горілки, 2 ложки гострого кетчупу і 35 мл томатного соку. Тонкою цівкою вливають пиво. Пити напій потрібно не розмішуючи, залпом.

Пиво з горілкою як називається

Як робити йоржа з пива та горілки?

Для його приготування необхідно змішати 60 мл горілки і 400 г хмільного напою. П'ється алкоголь відразу. Дуже часто цей напій називають «Прощай дах». Справа в тому, що бульбашки вуглекислого газу дратують слизову оболонку шлунку і виникає сильне алкогольне сп'яніння. Мозок як би відключається.

Як робити йоржа з пива та горілки

Чому не можна пити пиво після горілки: наслідки

Ці напої дійсно не рекомендується змішувати з-за токсичного впливу на організм.

Наслідки:

  • Чистий алкоголь, такий як горілка, дуже сильно перевантажує печінку і шлунки. Для організму це отрута, яку потрібно вивести
  • Вживанням пива ми вводимо ще сивушні масла та ефіри. При попаданні в шлунок бульбашки газу посилюють всмоктування горілки. Людина миттєво стає п'яним. На ранок після такого коктейлю завжди страшне похмілля
  • Ацетальдегід затримуються в організмі дуже довго, отруюючи його
  • У народі кажуть, що не можна знижувати градус. Це пов'язано з тим, що організм налаштувався переробляти міцний напій. Якщо після нього потрапляє у шлунок слабкий алкоголь, то організм розслаблюється і довше переробляє «вибухову суміш»
Чому не можна пити пиво після горілки

Як бачите, незважаючи на приємний смак і натуральність пива, цей напій гірше переробляється організмом, ніж горілка. Не рекомендується змішувати ці два напою.

ВІДЕО: Правда про пиво