Як швидко додати багато друзів у ВКонтакте?

З даної статті ви дізнаєтеся як додати багато друзів ВКонтакте.

Звичайно ж, справжні друзі і друзі віртуальні – це, як кажуть, дві великі різниці. Розглянемо варіанти швидкого збільшення реєстру друзів в одній із найпопулярніших соціальних мереж – ВКонтакте. Відразу ж обмовимося: тут існує встановлений ліміт, який обчислюється десятьма тисячами друзів, тому додати більше ви просто не зможете технічно.

Способи отримання великої кількості друзів ВКонтакте

Якщо вам з якихось причин потрібно швидко набрати багато друзів в соціальній мережі для підвищення власної популярності або самооцінки, просування своєї особистої сторінки, групи або пабліка, збільшення числа продажів або поповнення клієнтської бази), то існують спеціальні технології, які допоможуть у цій непростій справі.

Запрошуємо всіх підряд

Це не найшвидший, але абсолютно безкоштовний метод. Його суть полягає в тому, що ви пропонуєте «подружитися» ВКонтакте всім своїм реальним знайомим і друзям, родичам і колегам (однокласників, одногрупників, сусідів і так далі), а потім робите таку пропозицію і друзям друзів.

Додаємо всіх

Звичайно ж, знайдуться люди, які вам відмовлять, але багато хто погодяться приєднатися до вас. А для тих, хто сумнівається потрібно продумати гідну мотивацію – тоді, можливо, вони приймуть позитивне для вас рішення.

Спискові друзі

У ВКонтакте є користувачі, які готують цілі списки потенційних друзів – вони готові долучитися до кожного. Натомість вам також надійде пропозиція про включення до такого реєстру, і коли ви погодитеся – кількість ваших друзів різко зросте, а нові користувачі будуть «стукати» до вас постійно.

Як правило, для використання цього методу потрібно дотримання певних умов: наприклад, публікація повній версії списку на вашій стіні або його розсилання у специфічні групи під недвозначною назвою «Додай в друзі».

Спільноти за типом «Додай в друзі»

Попит на пошук нових друзів породив існування спеціалізованих груп «Додай в друзі» — у них користувачі, спраглі збільшення друзів, залишають відповідні оголошення.

Групи

На практиці доведено, що цей метод чудово працює, тільки оголошення доведеться дублювати не один раз, щоб учасники групи не забували про нього дуже швидко.

Використання програм накрутки – незаконний для учасників ВКонтакте метод, але це, як правило, не зупиняє бажаючих отримати багато друзів і відразу.

Для отримання бажаного вам доведеться виконувати певні нескладні завдання (вступити в групу, лайкнути що-небудь, переглянути рекламу і так далі) і заробляти бали, які потім обмінюються на друзів.

ВАЖЛИВО: Встановлення таких програм на вашому комп'ютері може бути чревата негативними наслідками для програмного забезпечення, так як вони бувають напхані вірусами. Також існує ймовірність крадіжки ваших персональних даних і блокування сторінки в ВКонтакте (якщо адміністратори соцмережі вас запідозрять в неналежній діяльності).

З допомогою програм

Таких програм є багато, тому поставтеся до їх вибору з обережністю і перевірте історію їх роботи і репутацію (час діяльності, коментарі від користувачів). Серед найпопулярніших програм для накрутки друзів: «VkDuty», «ВТопе», «BroBot», «Ad-socail», «VKMIX» та інші.

Як бачите, існує широкий вибір методів, використовуючи які ви можете отримати бажану кількість друзів для своєї сторінки в ВКонтакте. Досвідчені користувачі радять не зупинятися на якомусь одному з них, а пробувати все відразу або по кілька паралельно – що-небудь, так спрацює!

Відео: Набираємо багато друзів Вконтакті без програм