Як помститися колишньому хлопцю, чоловікові, коханця? Потрібно мстити за приниження, побої, зради — правила і способи помсти

Точно вирішили помститися колишньому? Тоді прислухайтеся до наших порад.

Всі відносини в самому початку нагадують добру казку, однак, далеко не всі такі казки мають щасливий кінець. Добре, коли люди розлучаються з обопільної бажанням, мирно, без криків, сварок, принижень і образ. Але що робити, коли все відбувається навпаки?

В такому випадку більшість дівчат і жінок впадають в депресію, закриваються в собі, а іноді навіть приймають рішення більше ніколи не вступати в стосунки. Але можна діяти по-іншому, з меншою шкодою для свого морального і фізичного стану. Мова йде про помсту, якої жадає так багато ображених представниць жіночої статі.

Як помститися колишньому чоловіку, хлопцеві, коханцеві: чи варто мститися?

Багато хто вважає, що помста це єдиний і досить хороший вихід із ситуації, проте, чи так це? Спочатку потрібно розібратися, чи точно ви хочете мстити і чи ви морально готові це робити, адже насправді помста – це погано, і в принципі виправдати подібні вчинки нічого не може.

 • Розберіться, наскільки насправді жахливо надійшов ваш супутник. Звичайно ж, всі жінки по-різному оцінюють вчинки і те, наскільки вони погані. Але потрібно розуміти, що мститися за дрібні проступки не можна, так само не можна мстити за чесність і правду, яка вам не сподобалася. Наприклад, якщо ваш чоловік чесно зізнався вам, що більше не відчуває до вас ніяких почуттів, що покохав іншу і т. д. В цьому випадку треба прийняти ситуацію і відпустити обранця, так як він вчинив чесно і в такому випадку приводу для помсти в принципі немає.
 • Проаналізувавши те, що трапилося і поведінку вашого супутника, задайте собі питання, а не вчинили б ви в аналогічній ситуації. Можливо, своєю поведінкою ви спровокували чоловіка на якісь погані вчинки по відношенню до вас. В такому випадку також помста буде недоречна.
Розберіться і проаналізуйте
 • Запитайте у себе, заради чого ви хочете мстити своєму коханому, що саме рухає вами, і що в підсумку ви хочете отримати. Наприклад, якщо до чоловіка ви як і раніше відчуваєте почуття і сподіваєтеся все виправити, почати спочатку, то мстити однозначно не потрібно.
 • Зізнайтеся собі чесно, чи готові ви почати війну», оскільки часто чоловіки приймають правила вашої «гри» і починають робити гидоти у відповідь, а це завжди неприємно і важко.
 • Ну, і, звичайно ж, враховуйте, чи є у вас спільні діти. Мстити батькові своїх дітей не завжди гарна ідея, оскільки від цього можуть постраждати ваші діти і їх інтереси, а ваші відносини з чоловіком ніяк не повинні відображатись на них.

Якщо проаналізувавши ситуацію, ви все ж хочете почати мстити своєму колишньому, значить, у вас є на то дійсно вагомі причини, однак, навіть в такому випадку робити це потрібно з розумом і без максималізму.

Як помститися колишньому чоловіку, хлопцеві, коханцеві за образи, приниження?

Як вже було сказано раніше, помста має сенс тільки тоді, коли у вас на це є вагомі причини, якщо, звичайно, ви не хочете зробити щось погане своєму колишньому просто заради власного задоволення. До вагомих причин можна віднести образи і приниження.

 • Образи у бік жінки, тим більше своєї коханої, просто неприпустимі. Така поведінка не притаманне справжнім чоловікам – саме від цього і потрібно відштовхуватися, вигадуючи свій план помсти.
 • Помститися колишньому за таке його ставлення до вас можна різними способами, але всі вони мають бути спрямовані на те, щоб йому стало соромно за себе.
 • Спочатку ви можете спробувати мстити «коханому» вступаючи з ним так само, як він з вами. В цьому випадку намагайтеся не перегнути палицю, особливо, якщо ви хочете всього лише провчити людини і не розлучатися, а помиритися з ним. Важливо відзначити, що в подібній ситуації після образ в бік партнера ви повинні поговорити з ним і обговорити те, що відбувається, пояснити йому на його ж прикладі як вам неприємно бути предметом його знущань. Іноді подібних заходів достатньо, щоб припинити образливі речі по відношенню до себе.
Помста
 • Якщо ж колишній не зрозумів таких ваших дій, переходите до плану «Б». Ужесточите заходи – спробуйте образити його в колі друзів, в публічному місці, однак, робіть це так, щоб мінімально постраждати самої. У колі рідних робити цього не варто, тим більше, якщо вони раніше ніколи не знали про існуючі у вашому союзі проблеми подібного характеру. Чоловікам дуже неприємно чути приниження при кому-небудь, адже це сильно зачіпає їх гідність.
 • Якщо і після публічних образ колишній не заспокоїться або вам цього для власного заспокоєння буде мало, спробуйте застосувати наступний метод. Зафіксуйте образи, знущання на камеру, телефон і влаштуйте публічний перегляд. Запросіть під приводом подивитися фільм його знайомих, вони напевно будуть ваші загальні, рідних, і замість фільму увімкніть запис, на якій ваш колишній чи теперішній, якщо ви ще не розлучилися, чоловік проявляє себе в кращому світлі. Даний спосіб дуже дієвий, проте, примирення після його здійснення чекати вже точно не варто, тому враховуйте це.
Не дозволяйте себе кривдити
 • Враховуйте і те, що було сказано раніше. Якщо з людиною, якій ви мститеся, у вас є спільні діти, постарайтеся зробити все так, щоб вони цього всього не бачили і не чули.
 • Якщо вас принижували, ображали з приводу вашої зовнішності, фігури, то помститися можна наступним чином. Зберіть улюблені речі вашого коханого, не полінуйтеся сходити в ательє і вшити їх хоча б на 1 розмір. Кривдник буде «приємно» здивований такому вашому подарунку і вже точно зрозуміє, чому ви вчинили саме так.
 • Надішліть рекомендований лист на ім'я начальника вашого кривдника з проханням передати йому, що він повинен з'явитися на семінар, на якому будуть вчити чоловіків правильно вести себе з улюбленими жінками, не принижувати їх і не ображати. Звичайно ж, домовлятися про такому семінарі для колишнього вам не потрібно. Ситуація така буде йому вкрай неприємна, та й начальство зрозуміє, що з поведінкою вашого кривдника є якісь проблеми.

Як помститися колишньому чоловіку, хлопцеві, коханцеві за побої, зради?

Набагато гірше будь-яких образ і принижень фізичне насильство. Терпіти таке ніколи не можна, точно так само, як і шукати пояснення такій поведінці супутника. Варто мститися в такому випадку? Вирішувати тільки вам.

ВАЖЛИВО: Один з найбільш поширених способів помсти, який обирають в такому випадку жінки – заяву в правоохоронні органи. Однак потрібно чітко розуміти, що подібна поведінка жінки це не помста, це право бути захищеною від подібних дій, оскільки бити вас ніхто не має права.

 • Чи варто звертатися за допомогою в правоохоронні органи? Звичайно ж, варто, особливо, якщо побої були вже не один раз.
 • Також варто відзначити, що не потрібно вдаватися до відповідної реакції, тобто, просити когось, щоб побив кривдника і т. д., оскільки ви за законом за такі дії також будете відповідати.

Що стосується помсти за зраду, вона може бути абсолютно різною:

 • Якщо ви не розлучилися з чоловіком, хлопцем і досі живете разом, можна спробувати зробити все таким чином. Ви можете зімітувати зраду. Для цього кожен день затримуйтеся на роботі, дозвольте собі не ночувати вдома, а по приходу, звичайно ж, розкажіть партнеру «казку», яку зазвичай розповідав вам він в аналогічній ситуації, залишайте вдома букети квітів від свого придуманого шанувальника, записки від нього.
 • Щоб ще більше підігріти інтерес зрадника до подій і насолити йому сильніше, зробіть фейковую листування з чоловіком відповідного характеру і «забудьте» її закрити на комп'ютері. Дотримуючись такого плану помсти важливо не подавати виду, що знаєте про зраду партнера. В такому випадку чоловіка буде мучити почуття власності, незадоволеності, він буде розуміти, що він вас не влаштовує, а це сильно зачепить його самолюбство і знизить завищену самооцінку.
 • Якщо ж у такій ситуації чоловік оголосить вам про розставання, зробіть вигляд, що зовсім не засмучені і навіть раді цьому, повідомте новину про те, що у вас вже давно є інший чоловік, а з ним ви жили з-за того, що просто було шкода.
Не прощайте просто так зраду
 • Також можна піти на відверту розмову з новою обраницею вашого колишнього. В такому випадку вам варто згадати всі його недоліки і вади, починаючи з того, що він ледачий, жадібний, закінчуючи прихованими від коханки кредитами і боргами.
 • Якщо чоловік пішов від вас, зрадив, мотивуючи це тим, що ви більше не в його смаку (вік, вагу і т. д.), потрудіться трохи над собою. Скинути кілька зайвих кілограмів, а якщо ви в хорошій формі, то підкачайте м'язи, змініть зачіску, купіть кілька нових нарядів і не забувайте ділитися вашими враженнями від нової щасливого життя без зрадника. Щаслива була, як правило, кісточка в горлі у зрадника і кривдника, адже такою поведінкою жінка не тішить самозакоханого нарциса і йому зрозуміло, що і без нього їй добре живеться.
 • Цей метод можна назвати більш витонченим. Візьміть нижня білизна колишнього, виперіть його з червоним перцем і акуратно складіть у шафу. Надівши його, він точно згадає про свої пригоди і зрозуміє, що повівся не зовсім правильно. Врахуйте, переборщувати з кількістю перцю не варто, також не варто мстити таким чином, якщо у колишнього є алергія на перець.
 • Якщо ви дізналися, що у вашого чоловіка з'явилася коханка, спробуйте домовитися з нею про зустріч і прийдіть на неї разом із зрадником, звичайно ж, заздалегідь нічого йому про це не сказавши. У них не буде шансів вийти із ситуації, ну, а ви просто встанете й підете. Ніяких істерик і тим більше сліз. Попередньо на місце вашої зустрічі замовте доставку раніше зібраних речей чоловіка/партнера – це буде виглядати досить ефектно.
 • Якщо ваш партнер був з вами з-за грошей, жив за ваш рахунок помститися йому можна наступним чином. Роздрукуйте його фотографії і розмістіть на них провокаційний текст. Можна написати текст нібито від імені цього ж чоловіка. Що саме писати – справа вашої фантазії. Розвісьте фотографії біля його будинку, наприклад, в під'їзді на кожному поверсі, на роботі, в офісі і т. д.
 • Якщо зрадник пішов від вас і при цьому вимагає повернути йому подарунки, витрачені на вас гроші, поступите таким чином. Сходіть в банк, розміняйте кілька великих купюр дрібницею (чим більше її буде, тим краще), замовити кур'єрську доставку дрібниці за місцем роботи, бажано на час, коли всі будуть йти на роботу або з роботи, щоб це дійство побачило якомога більше людей. Ну, і, звичайно ж, можна додати до такого «подарунку» якесь оригінальне лист.
Витончена помста
 • Також можна помститися людині, який зрадив вас, ігноруванням його персони. Тільки не частковим ігноруванням, а повним, тобто ви повинні зробити вигляд, що його більше не існує для вас. Особливо хороший цей спосіб для тих жінок, які працюють зі своїми колишніми на одній роботі і їм не по своїй волі доводиться бачитися з ними кожен день. Намагайтеся завжди виглядати добре, можете пофліртувати з колегами, але не переигрывайте, потрібно, щоб виглядало це ненав'язливо.

Як помститися колишньому чоловіку, хлопцеві, коханцеві: топ-7 способів

Якщо жоден з вищеописаних способів вам не підійшов або ж мститися ви хочете не з вищенаведених причин, пропонуємо вам кілька варіантів, які можна використовувати для цієї справи.

 • Якщо колишній обговорює вас з друзями і відверто сміється над вами, поступите також, дайте привід його знайомим посміятися і над ним. Зателефонуйте його близькому другові або начальнику і попросіть передати кривдникові, щоб він не забув відвідати курси анонімних алкоголіків/гурток з в'язання і т. д. Що саме він повинен відвідати придумуйте самі, в залежності від того, як сильно ви хочете насолити колишньому.
 • Погодуйте пташок на капоті машини колишнього. Вчинок не зовсім смішний, але помучити свого кривдника таким чином можна запросто.
Пташки в допомогу
 • Знаєте, де колишній планує провести відпочинок з коханкою/новою пасією? Допоможіть цього відпочинку стати незабутнім, купіть собі путівку в те ж місце. Така подорож закохана парочка вже точно не забуде. Краще щоб на відпочинку ви були з гарним чоловіком, наприклад, попросіть підіграти якого-небудь вашого знайомого, якого не знає колишній. Однак цей варіант хороший тільки в тому випадку, якщо ви не відчуваєте ніяк почуттів до об'єкта помсти, інакше настрій зіпсований може бути у вас.
 • Можна помститися колишньому коханому, завівши роман з його кращим другом. Але потрібно розуміти, що один може відчути підступ, розповісти про все вашому колишньому і домовитися з ним про жорстоку жарті над вами. В такому випадку вийде, що кинуть вас і неприємно буде вам, а не колишнього, тому потрібно добре продумати план дій.
 • Дізналися, що чоловік йде від вас до коханки? Почекайте трохи часу і приступайте до активних дій. Придбайте кілька сім-карт і з кожною пишіть колишньому любовні та еротичні СМС, нехай думає про те, як він буде пояснювати їх своєї нової пасії.
 • Запропонуйте колишньому партнерові дружбу. Самі ж намагайтеся не показувати виду, що у вас щось не так, хваліться досягненнями, запишіться в спортзал – поліпшите свою фігуру, подорожуйте, розвивайтеся, нехай спостерігає, кого він втратив.
 • Почніть листування з колишнім з фейкового аккаунта. Заведіть з ним стосунки, коли справа дійде до особистої зустрічі, просто пощезайте на деякий час. Поверніться на зв'язок і повідомте, що він вам насправді не потрібен, і ви просто розважалися з них у вільний час, а заводити серйозні стосунки і не думали. Це серйозно вдарить по його самооцінці.

Помста колишньому: правила

Як би боляче не зробив вам ваш колишній, як би підло він не надійшов, мстити потрібно розумно, не переступаючи певну межу і не зачіпаючи деякі речі.

 • Ніколи своєю помстою не піддавайте життя і здоров'я людини небезпеки.
 • Ніколи не вплутуйте в свої справи дітей, ваших спільних або особистих.
 • Не чіпайте особисті гроші колишнього, оскільки він зможе заявити про крадіжку.
 • Не мстіть за проступок, який ви ж самі й спричинили.
 • Перш ніж помститися колишньому особистому зрадою добре подумайте, чи будете після такого вчинку особисто ви поважати себе.
 • Ну, а для того, щоб ваші старання вже точно були не марні, дотримуйтеся наступних рекомендацій. Завжди намагайтеся виглядати добре, не бійтеся нових знайомств і відносин, розвивайтеся, здійснюйте свої мрії, стати по-справжньому щасливою.
Завжди виглядаєте добре

Деколи для того, щоб помститися колишньому зовсім не обов'язково робити йому якісь гидоти, опускаючись до його рівня, достатньо просто залишити людину наодинці зі своєю підлістю і стати щасливою без нього. Саме тому перш ніж почати здійснювати свій підступний план помсти в життя, добре подумайте, чи варто воно того.

Відео: Способи помсти колишньому