Інтимний, еротичний гороскоп сексуальної та статевої сумісності знаків зодіаку жінок у ліжку. Сексуальна сумісність жінки з чоловіком за знаками зодіаку

Стаття розповість вам про жіночих уподобання в сексі, у відповідності зі знаками зодіаку.

Зміст

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Овна

Жінка Овен в любові дуже пристрасний партнер. Сексуальні відносини для такої особистості, немов театр, де вона грає головну і абсолютно виняткову роль. Сміливо можна сказати, що Овни дами дуже люблять секс, але в цьому занятті вони самостійно диктують свої умови гри.

Темпераменту в Овна не відняти. На ділі вона домінант і лідер по життю, та ж тенденція спостерігається і в ліжку. Чоловікам подобаються сексуальні партнерки – Овни, так як вони не проти поекспериментувати, насолодитися кращими митями від статевого акту. Зі спокійним і пасивним чоловіком жінці Овна буде нудно і тому вона потребує сильного і темпераментному чоловікові.

Чоловіки люблять здатність Овна не втрачати своєї тваринної пристрасті протягом усього життя. Такі жінки заряджають позитивною енергетикою абсолютно все, що їх оточує. Сексуальна фантазія такої жінки надзвичайно розвинена, і з упевненістю можна сказати, що секс потрібен Овну набагато більше, ніж партнеру, з яким вона його розділяє.

Овни дами люблять експериментувати не тільки з позами, але і з місцями для цього заняття: ліфт, під'їзд, роздягальня в магазині, лавка в парку і так далі. Унікальність Овна в тому, що якщо ця дамочка захоче якогось конкретного чоловіка, вона обов'язково досягне його уваги. Доводити свою першість для такої жінки слід твердо і жорстко.

Що стосується статевого акту, то тут слід відзначити, що поза «наїзниці» у Овна найулюбленіша. Крім того, в сексі Овен проявляє свій темперамент в повній мірі: дряпається, кусається, кричить і стогне на всю силу. Партнер повинен повністю задовольняти свою жінку Овна, інакше вона стане шукати сексу «на стороні».

Не рідко Овен був «підмічений» в захопленні таким сексуальним різноманітністю, як «рольові ігри». Сильна і владна жінка так само буде віддавати перевагу посаду «пані» у БДСМ, маючи можливість реалізувати всі свої «брудні» мрії. Хтось вважатиме її звички безсоромністю, але така розкутість цілком влаштовує сильну половину людства.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери: Телець, Овен, Діва, Лев,Козеріг.

Овен

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Тельця

Більшість гороскопів вихваляє жінок Тельців, називаючи їх «ідеальними» дружинами і подругами. Тельцю не складно привернути до себе увагу чоловіка, але в місці з цим, вона буде дуже вимоглива до нього у всім і навіть у сексі.

Одна з особливостей таких жінок – вони люблять «одноразові стосунки», як кажуть, на одну ніч. Вибирати «хороших» і безневинних чоловіків для сексу їй допомагає природна інтуїція. Разом з тим, вона здатна ретельно приховувати свої емоції «до пори до часу» і тому у відносинах з такою жінкою слід чекати всього: пристрасті, ревнощів, буйства, спокою, романтичності, домінування.

Жінка Телець в сексі вимоглива, але якщо партнер піддається її впливу, вона зможе «віддати себе повністю». В основному, їй подобаються такі ж темпераментні і «сильні» чоловіки, як вона сама. Особливого «сексуального збудження» Телець здатна отримувати від фінансово забезпеченого партнера. Такого «самця» вона буде не тільки любити, але і догоджати всіма способами.

Для владного партнера жінка Телець ніжна і дуже ласкава в сексі. Дуже часто вона буває винахідливою і прагне експериментувати з позами. Однак якщо настрою немає, то ця дама буде проявляти лінь і незацікавленість. Телець – стратег і тому навіть секс вона планує дуже ретельно, до найдрібніших подробиць: романтична вечеря, сексуальна білизна, красиві сова і сам статевий акт.

Секс з тельцем не буває нудним, навіть якщо ця жінка віддає перевагу традиційним позиціях. Сексуальне тіло Тільця (а природа дуже часто наробить цей знак зодіаку красивими рисами) приваблює чоловіків. Крім того, непередбачуваність Тельця буде інтригувати партнерів (сьогодні вона пристрасна, завтра податлива, а післязавтра – експериментатор).

Прелюдія для Тельця відіграє велике значення. Тому чоловікам слід освоїти мистецтво оральних ласк, тантричного сексу, симулювання ерогенних зон. Займатися сексом Телець любить з комфортом: у ліжку, вдома або в готелі, з приглушеним світлом і розслаблюючій музикою.

Ідеальний партнер для Тельця – домінант. Такий чоловік зможе підкорити жінку в ліжку, чого в житті домогтися дуже складно. Не рідко Тельці захоплюються рольовими іграми з костюмами і всіма можливими аксесуарами, щоб секс приносив їм більше емоцій. Причому роль у Тельця повинна бути головною. З віком сексуальні переваги Тільця не змінюються і вона не перестає відчувати задоволення з тими партнерами (чи чоловіком), які не втомлюються дарувати їм увагу, чуттєвість і виконувати їх бажання.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери: Овен, Телець, Рак, Стрілець, Скорпіон, Козеріг.

Телець

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Близнюки

Близнюкам часто не зрозумілий запал і агресивність людей в ліжку. Так, фантазія у цих дам велика і яскрава, але секс вони сприймають як логічне продовження дружніх відносин. Займаючись сексом, жінка Близнюки не сильно звертає увагу на свого партнера і цікавиться його переживаннями.

Разом з цим Близнюки намагаються отримати для себе по максимуму насолоди при занятті сексом. Однак свій егоїзм ці дами приховують настільки ретельно, що партнерам і не дізнатися «з перших парів». Чоловікам подобається те, що ці дами розчиняються в сексі і вважають своїм обов'язком повністю задовольнити їх.

Перевага Близнюків, як сексуальних партнерів, у тому, що вони легко можуть створювати своїм «половинкам» належне настрій. Так, ніч стає пристрасною, або чуттєвою і ніжною. Такій жінці в більшій мірі потрібен сильний і домінуючий партнер, ніж спокійний коханець. Близнюки здатні підлаштуватися під будь-яку сексуальну фантазію з коханим чоловіком.

Погано те, що думки і почуття у Близнюків дуже пов'язані і якщо в житті присутні якісь проблеми чи труднощі, вони автоматично переносяться в ліжко. Тим не менш, різними партнерами Близнюки готові експериментувати і пробувати різні пози і відносини, щоб набратися максимального досвіду.

Не рідко Близнюки були помічені в захопленні оргіями і, спробувавши секс не з одним, а з декількома партнерами, вже не зможе від нього відмовитися. Оргії йому подобаються тому, що в одній дії він має можливість випробувати кілька почуттів відразу і втілити в життя свої таємні мрії.

Жінки Близнюки дуже чуттєві і тому порушити в ній бажання зможе простий поцілунок в долоньку. Відпускати руки такої дами під час сексу так само не варто. Величезну стимуляцію Близнюки отримують під час сексу, якщо ви цілуєте або втягуєте її пальці, кисті, стопи. Не упускайте можливість зробити жінці Близнюки масаж, особливо або еротичний масаж ерогенних зон.

ВАЖЛИВО: Ідеальна сумісність: Рак, Близнюки, Водолій, Стрілець, Риби.

Близнюки

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Раку

Жінки-Раки дуже ніжні, вони сповнені ніжності і почуттів. Їх душа часом буває настільки загадкова, що партнерові складно вгадати бажання і примхи Раку. У сексі така жінка абсолютно непередбачувана. Часом їй хочеться пристрасного сексу, а іноді просто тілесних любощів.

З собою у постіль Рак «тягне за собою» всі свої забобони (думки про неідеальної фігурі або неправильній поведінці під час сексу) і саме це заважає їй вдосталь насолодитися процесом, а так само в повній мірі відкритися своєму партнерові. Вміння замикатися в собі часто відлякує чоловіків від Раку, але домінантні представники «сильної статі» зможуть легко підкорити цю жінку «під себе» і стати для неї Богом.

Тільки якщо партнер зможе регулярно нагадувати Раку в її унікальності і краси, вона зможе отримувати справжнє задоволення від сексу і стосунків загалом. Закоханий Рак зможе проявляти винахідливість для свого чоловіка, пропонувати спробувати сексуальні ігри і навіть іграшки.

Сексом Рак воліє займатися в комфорті, лавочки і ліфти створені не для них. Розслабитися жінка зможе в ліжку вдома, але ніяк не на сидінні в автомобілі. Якщо чоловік під час статевого акту буде заохочувати свого Раку компліментами, секс вийде яскравим і незабутнім. Раки – настільки емоційні натури, що тільки бурхливі овації в її честь зможуть допомогти їй досягти оргазму.

Причому квапливості Рак не потерпить в сексі. За її поняттями, статевий акт повинен починатися дуже розмірено і не квапливо, так сказати, «по наростаючій». Якщо це перший секс з певним чоловіком, то пройде він вельми «нудно», без перекручень і «дивних поз». Розкривати себе жінка зможе тільки шляхом набуття довіри і сильної любові до партнера.

Чоловікові з Раком слід бути дуже ніжним і уважним, щоб не зіпсувати про себе враження. З-за того, що сильна стать буває досить грубий і «не утворений» секс, жінки Раки можуть спробувати секс з представницями своєї статі.

ВАЖЛИВО: Телець, Овен, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Рак.

Рак

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Лева

Жінки Леви – це справжні королеви не тільки в житті, але і в ліжку. Якоюсь мірою її ставлення до чоловіка можна назвати «споживчим», адже в сексі вона спочатку прагнути догодити себе, а потім дозволяє отримати задоволення і партнеру. Приручити Левицю зможе тільки владний і сильний «самець», який перевершує її масою, розумом і фінансовим статусом.

Стосунки з жінкою Левом можна описати, як «я нікому нічого не винна». Вона звикла бути центром всесвіту і крім подарунків приймати всі задоволення від життя. У неї завжди буде багато шанувальників, з якими вона не вирішити розпрощатися навіть тоді, коли вийде заміж. Секс з Левицею дуже пристрасний і по-справжньому «звірячий». Саме за цю межу багато чоловіки обожнюють жінок цього зодіаку.

Лева не можна розчаровувати сексом, адже нудних і пасивних партнерів вона відразу ж відтинає від себе. Але, якщо чоловік буде досить багатий і уважний, все-таки Лев погодитися себе переглянути свої принципи заради свого благополуччя і комфорту. Лев жінка може дозволити своєму партнеру домінувати в ліжку. Це єдине місце, де вона уму уступає.

Лев любить пози, де чоловік зверху, але кожному потенційному партнеру варто знати, що «вгамувати голод» Левиці буде нелегко і тому варто постаратися. Ці жінки люблять оральний секс, інтимну обстановку і бурхливі захоплення в свою сторону. Варто зауважити, що до сексу Лев ставиться уважно: підбирає білизна, обстановку, навіть їжу для романтичної вечері.

ВАЖЛИВО: Ідеальна сумісність: Телець, Овен, Риби, Стрілець.

Лев

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Діви

Діва – жінка «загадка», як у житті, так і в сексі. Для того, щоб вступити з нею в статеві стосунки, чоловікові належить пройти довгий етап спокуси і флірту. Справа в тому, що Діва не вважає секс чимось «обов'язковим» і важливим для любові. Вона ставиться до нього, як до потреби і, тим не менш, не здатна дарувати своє тіло всім і кожному.

Сексуальні партнери у вибрані діви. Кожен, з ким вона коли-небудь вступала у відносини, відрізнявся розумом або статусом, вихованням або талантами. Діва – не та особа, яка буде шукати «одноразових відносин». Їй приємно само увагу чоловіка, ніж плотські задоволення. Деякі гороскопи сміливо стверджують, що Діви фригідні.

Однак це не зовсім так. Діви холодні до партнерів в інтимному плані, але готові обдарувати їх будь-якими ласками, якщо ті витримують «період випробувань» і доводять свої почуття. Секс з Дівою спокійний і бурхливий одночасно, не чекайте розірваної одягу або подряпаних спін. Але, так само і не розраховуйте на пасивність цієї жінки.

Вона спокійно ставиться до попередніми пестощів, але терпіти не може не охайних чоловіків. Будьте впевнені, що перед статевим актом вам обов'язково доведеться відвідати душ і привести себе в порядок – так Діва вас обов'язково «захоче». В процесі Діва любить бути веденою і приймати ту роль, яку їй запропонує чоловік.

Секс повинен бути для Діви не просто фізкультурою, а заняттям зі змістом і чуттєвістю. Діва любить оральні ласки і не проти експериментувати, як з чоловіками, так і з жінками. Думки Діви не рідко бувають розпусними і хтивими, що приваблює чоловіків. Вона із задоволенням випробує незвичайні місця для сполучення і «дорослі» іграшки.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери: Діва, Близнюки, Козероги, Терези, Водолій.

Діва

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Ваги

В житті і в сексі Ваги – різнобічні особистості. Деколи, у таких жінок бажання і примхи змінюються з часткою секунди. У ліжку вони любят то ласку, то грубість, але домінування, то підкорення. Одним словом, вони воліють різноманітність і секс, який не буде «нудним».

Цій жінці потрібно говорити багато компліментів, щоб вона дозволяла собі багато під час статевого акту: зухвалості, експерименти, незвичайні пози. Вона любить ретельно готуватися до сексу: приймати душ, готувати постільна і натільна білизна, підбирати меню на романтичну вечерю. Їй потрібно, щоб партнер нею захоплювався.

Терези не проти, щоб чоловік ставив їм ритм під час сексу, направляв і «брав у свої руки». Ці жінки «люблять вухами» і тому їм треба часто нагадувати про їх красу і перевазі. Любить прелюдії і «красивий» секс, де немає ніяких недоліків. Вона з радістю готова приймати різні пози Камасутри.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери — Діва, Близнюки, Терези, Скорпіон, Риби.

Ваги

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Скорпіона

Жінка Скорпіон – палка і пристрасна особа. У сексі вона воліє бути лідером і ведучим, який направляє свого партнера і «диктує йому правила». Їй важливо бути не тільки задоволеною після статевого акту, але й отримати естетичне задоволення від процесу. Саме тому Скорпіон вибирає красивих чоловіків.

Скорпіони дуже вірні своїм обранцям, але разом з цим дуже вимогливі до них. Вони не терплять слабких чоловіків: не багатих, не активних, не освічених. Підкорити в ліжку жінку Скорпіона під силу тільки справжньому «самця» з темпераментом (який, наприклад, присутнє у Бика або Лева).

Скорпіон не проти різноманітності і тому може часто пропонувати своєму обранцеві пози з Камасутри. Так само така дама любить незвичайні місця для сексу і рольові ігри. Поліпшити стосунки зі Скорпіоном і внести «родзинку» в спільні ігри можна за допомогою сексуальних іграшок, костюмів або навіть третього партнера, який обов'язково повинен бути чоловіком.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери — Телець, Овен, Скорпіон, Близнюки, риби.

Скорпіон

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Стрільця

Стрільці дуже чуттєві жінки і «тонкі натури». Вона любить секс практично з народження. Ця особливість дуже приваблює протилежну стать і робить Стрільця ідеальним партнером в їх очах. Секс цікавить Стрільця не стільки з емоційної сторони, скільки з тілесної.

Для неї важливо отримувати задоволення від кожного статевого акту і зробити це зовсім не складно, враховуючи той факт, що вона в цьому дуже егоїстична. Вона любить гарний секс, з прелюдією і відповідною обстановкою.

Стрілець любить займатися сексом довго, а не «похапцем» і на швидкість. Вона любить зупинятися за секунду до оргазму, щоб потім знову відновити процес. В думках Стрілець намагається представити себе з боку, як вона виглядає і що робить. Це допомагає їй порушуватися. Стрілець не рідко був помічений в бісексуальних схильностях.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери — Діва, Водолій, Риби, Овен, Стрілець.

Стрілець

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Козерога

Козеріг жінка дуже любить секс. Вона здатна отримати максимальний заряд порушення, як кажуть, « з півоберта»: ласки, поцілунки в шию, погладжування і навіть «гарячі» слова. Чоловіки дуже люблять «сексуальний апетит» жінки Козерога. Однак і тут є застереження: не чіпайте Козерога, якщо він не в настрої.

Козеріг – одні з небагатьох жінок, які не дуже люблять попередні ласки і вважають, що їх не повинно бути занадто багато. Вона любить спонтанний секс так само сильно, як і сорганизованный. У процесі вона не перестає спокушати свого партнера, погладжуючи груди або мелодійно постогнуючи. Так само, ця дамочка згодна на будь-які, навіть самі сміливі пози з Камасутри. Робить це вона для того, щоб перебувати в пошуку ідеальної.

не забувайте говорити своїй дамі приємні слова, гладити її тіло і навіть іноді проявляти «ніжну грубість». Козероги хороші тим, що вони вірні своїм чоловікам, яких обрали в партнери і не прагнуть ділити «своє ложе» з кимось ще. Дивно, але скромний у житті Козеріг може бути дуже розкріпачена і непередбачуваний у сексі.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери — Діва, Стрілець, Лев, Близнюки, Водолій.

Козеріг

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Водолія

Жінка Водолій терпіти не може «швидкі» відносини і побачення «на одну ніч». Вона дуже розумна і рассудительна, холодна, спокійна і чуттєва. Це не та жінка, яка буде накидатися на свого партнера і жадібно рвати на ньому одяг. Але вона та, яка дозволить робити з собою це своєму чоловікові.

Водолії люблять прелюдії, ніжні поцілунки і ласки, довгі розмови під місяцем і приємну романтичну обстановку. Завоювати жінку Водолія складно, але можливо. В результаті «завойовник» отримує улюблену жінку на все життя, яка не зрадить і завжди буде розігрівати в своєму чоловікові пристрасть.

Якщо Водолій досить довіряє своєму партнеру, вона зможе прийняти будь-яку роль і позу в сексі, аби догодити йому і досягти спільного оргазму. Водолій любить вивчати не тільки практику, але і теорію сексу. Вона воліє займатися сексом з комфортом і не поспішаючи.

Крім того, велике значення для Водолія мають розмови про секс із коханим чоловіком, які можуть переходити в еротичний масаж або сексуальні фантазії. Ще один талант Водолія – «секс по телефону» або за допомогою скайпу. Віртуальні «ласки» здатні підігрівати в ній бажання і інтерес до чоловіка.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери — Риби, Діва, Овен, Близнюки, Стрілець, Водолій.

Водолій

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики жінки Риби

Розкріпачити жінок Риб буває досить складно. Вони легко погоджуються на сексуальні стосунки, але, на жаль, рідко знаходять для себе ідеального партнера. Партнер Рибам потрібен ненаситний і сильний, здатні направити риб в статевому акті, задати ритм і запропонувати позу.

Рибам дуже подобаються попередні ласки, знаки уваги і відповідна обстановка для сексу: музика, свічки, квіти. Мінус Риб у тому, що насправді насолоджуватися сексом вони зможуть лише через деякий час, коли навчаться любити і довіряти своєму партнерові.

Великий мінус Риб у тому, що вони дуже сором'язливі і скуті, закомплексовані. Саме тому вони люблять займатися сексом у темряві і після келиха вина, так би мовити, для «хоробрості». Тим не менш, сексуально «освічені» риби можуть здивувати свого коханого винахідливістю та «сміливістю» в ліжку.

ВАЖЛИВО: Ідеальні партнери — Водолій, Близнюки, Рак, Стрілець, Козеріг.

Риби