Синиця залетіла у вікно, будинок, стукає у вікно: основні, цікаві, популярні прикмети — що робити з залетевшей синицею?

Згідно людського досвіду існує безліч повір'їв, пов'язаних з птахами. І одне ставитися до синичке, яка залітає у відкрите вікно у квартирі або на балконі.

Синиця залетіла у вікно: основні прикмети

В основному тлумачення повір'я носить позитивний характер. Синиця це символ удачі і добрих новин. Коли синиця залітає у вікно вона приносити радість і щастя у дім. Це лише одне значення, є й інші точки зору щодо цього повір'я.

Наші предки пов'язували події та явища до відповідних повір'ями. У наш час люди вірять, що наглядаючи за поведінкою тварин, птахів, можна спрогнозувати найближчі події. Насправді, якщо з особливою увагою ставитися до явищ, які навколо нас відбуваються, то прикмети стануть відмінними помічниками в побутових справах.

Буває залітають в будинок

У давні часи люди, проводили паралель між душею людини і птахами. Існував обряд, коли чоловік покидав світ живих, слід було відкрити вікна в будинку, щоб його душа вилетіла назовні. Зараз традиції мало хто дотримується. Що можна подумати, коли душа людини в образі синички залітає у вікно?

Однак згідно тлумаченням професіоналів у цій галузі, не можна проводити паралель між душею птиці і душею людини, це всього-навсього давня прикмета і з сьогоднішніми повір'ями ніякого зв'язку не має. Якщо говорити про прикмети, то синичку ніколи не прирівнювали до птахів, що приносять невдачі і біди.

Є два головних думки з приводу того, на що впливає синиця, влетіла у хату:

 1. Синиця в будинку символізує добрі новини і події, завдяки яким вся родина буде радіти.
 2. Влетіла у вікно синиця — це душа померлого людина, і добрих новин від неї не варто чекати.

Синиця стукає у вікно: популярні прикмети

Синичку безумовно можна вважати провісником добрих звісток і радісних подій. Синиця – птах, що володіє теплою, світлою і доброю аурою. Порівнювати її з воронами або стерв'ятниками не варто.

Може стукати у вікно
 • Одним з тлумачень стуку синички у вікно, є приїзд близьких людей або довгоочікуваних гостей. Їх приїзд спричинить за собою галасливі і радісні посиденьки або ж вести, які позитивно змінять ваше майбутнє.
 • Якщо синиця не тільки постукала у відкрите вікно, але і влетіла в кімнату, сіла на плечі або на руку, то потрібно негайно загадати бажання.
 • Якщо ви встигнете загадати бажання, перш ніж синичка випурхне, незабаром воно обов'язково здійсниться. Пташка сама вам це скаже чириканьем, коли буде сидіти на руці.

Що слід робити, якщо до вас залетіла синиця?

Для тих людей, які вірять у прикмету, що синиця, залетевшая у вікно — це символ поганих новин чи це душа покійника, існують способи, які допоможуть запобігти і уникнути негативної енергії.

Потрібно дати їй можливість вилетіти
 • Спочатку варто допомогти птиці вилетіти з дому. Покладіть на віконце зернятка пшениці або насіння, або крихти від хліба, відкрийте вікно навстіж.
 • В даному випадку краще вийти з приміщення і дати спокійно синичке вилетіти. В основному птахи влітають у вікно, щоб знайти щось їстівне. Тому не варто списувати все на вісників бід і втрат.
 • Коли синиця вилетіла, підійдіть до відчиненого вікна, викиньте крихти, що залишилися або насіння і скажіть, що пташка залітала, тільки щоб підкріпитися і ніяких поганих новин вона не може принести.
 • В народі існує інший змова: «Ти прилітала, тільки щоб поїсти, а не забрати мою душу!». Сказавши це, ви будете точно впевнені, що нічого поганого не станеться ні з вами, ні з вашими рідними.

Щоб не говорили, синиця це вісник добрих новин.

Синиця влетіла у вікно: цікаві прикмети

Є припущення, що синиця, влетіла в будинок через вікно на балконі означає збільшення сім'ї. Незабаром у когось з членів вашої родини будуть діти. Це відбудеться, тільки якщо між балконом і кімнатою немає ніяких перегородок, і це продовження кімнати.

Деталі також варто враховувати, коли влетіла синиця у вікно. І носять вони не самий позитивний аспект. Якщо синичка тільки присіла на виступ біля вікна, при цьому вікно закрите, і вона дзьобом ступає по ньому, це означає невеликі матеріальні труднощі в сім'ї. Повір'я не спрацює, якщо синичка просто заглядає в приміщення через скло.

Синички часто несуть добрі вісті
 • Смерть пройде в ваш дім, тільки тоді, коли синиця довго стукає дзьобом по шибці.
 • Завжди стежте за поведінкою залетевшей у вікно синиці, якщо вона без зупинки кружляє над головами – до смерті в будинку.
 • Синичка моментально влетіла і в ту ж хвилину вилетіла – вам скоро прийде лист з хорошими новинами.
 • Також це можна тлумачити, як прихід довгоочікуваних гостей, які принесуть вам добрі вісті або різні смаколики.
 • Якщо в будинку є діти і вони намагаються спіймати птаха, але не можуть – чекайте позитивних звісток від рідних.
 • Синиця залетіла в будинок і присіла на руку і щось прочирикала – ваше заповітне бажання скоро виповниться.

Звідси випливає, що у даного повір'я можуть існувати кілька варіантів тлумачення. Приліт синиці до вас в квартиру – це не найстрашніша біда, яка може відбутися в звичайному житті. А навіть навпаки, подія, що приносить гарні звістки.

Не думайте про погане

А якщо ви належите до людей, які вірять у всі прикмети, забобони, то просто виженете птицю і вимовте прохання до небес, щоб матеріальні труднощі й нещастя обходили вас стороною. Якщо ваші думки будуть позитивними, то і результат буде відповідний.

Відео: Прикмети про синицю